20 برنامه اینستاگرام برای کمک به ایجاد تصویر عالی

20 برنامه اینستاگرام برای کمک به ایجاد تصویر عالی

آیا از گرافیک اینستاگرام برای کمک به بازاریابی کسب و کار خود استفاده می کنید؟

آیا دوست دارید تصاویر مارکی ایجاد کنید که آگاهی را در اطراف شرکت شما به سادگی با استفاده از برنامه ها برای افزودن گرافیک به عکس ها افزایش دهد؟

ایجاد گرافیک عالی اینستاگرام به این معنی نیست که شما باید یک طراح گرافیک یا عکاس باشید، به خصوص زمانی که ابزار مناسبی دارید.

اما با وجود انبوهی از برنامه‌های اینستاگرام که در دسترس شماست، چگونه می‌دانید کدام یک را برای کمک به ایجاد گرافیک عالی اینستاگرام انتخاب کنید؟

من تقریباً همه برنامه های موجود را آزمایش و امتحان کرده ام. من موارد دلخواه خود را به اشتراک می گذارم تا بتوانید حدس و گمان را از دانلود برنامه بعدی اینستاگرام خود حذف کنید.

در زیر 20 اپلیکیشن اینستاگرام طراحی شده اند تا به شما کمک کنند از گرافیک اینستاگرام خود نهایت استفاده را ببرید!

پرندگان

با Aviary می توانید در چند ثانیه تصاویر جذابی بسازید. رابط کاربری آسان آن‌ها باعث می‌شود تا لمس و فیلتر کردن یک نسیم راحت باشد. به علاوه، در این یک برنامه، قاب ها یا برچسب ها را به تصویر خود اضافه کنید.

این یک ابزار ساده و آسان برای استفاده برای iOS و Google Play است که به شما امکان می دهد فریم بسازید، افکت های جدید اضافه کنید و فقط تصویر اینستاگرام خود را بلافاصله سفارشی کنید.

Lens Flare ابزاری حرفه ای است که به شما امکان می دهد با کمک برخی جلوه های منحصر به فرد و چشمگیر، قدرت ویرایشگرهای داخلی خود را افزایش دهید.

به عنوان یکی از طرفداران فتوشاپ، از این که این برنامه ممتاز عملکردهای مشابهی را ارائه می دهد، قدردانی می کنم.

PXL

PXL یک ابزار سبک وزن است که به شما اجازه می دهد تصاویر اینستاگرام را پیکسلی کنید. بین 9 سبک متمایز را انتخاب کنید و فوراً تصویر خود را به یک ترکیب انتزاعی تبدیل کنید.

در حالی که این ابزار در توانایی های خود بسیار محدود است، ظاهر منحصر به فردی را به گرافیک شما می بخشد. برای تغییر وضوح تصویر به سادگی انگشت خود را فشار دهید یا دستگاه خود را تکان دهید تا به طور تصادفی از 9 سبک از پیش ساخته شده، تصویر را کامپایل و تصویر کنید.

4. پیکسیت (مماس سابق)

Pixite یک برنامه عالی برای کسانی است که می خواهند یکنواختی را از فید اینستاگرام خود حذف کنند و به جای آن از الگوها و اشکال متعدد برای ایجاد تصاویر منحصر به فرد استفاده کنند.

با Pixite می‌توانید عکس‌های خسته‌کننده خود را به راحتی به یک اثر هنری بی‌نظیر تبدیل کنید. شما 44 شکل منحصر به فرد برای انتخاب و 66 الگوی برای اضافه کردن به عنوان پوشش دارید.

ترکیب با اشکال، مقیاس، چرخش و موقعیت به دلخواه. آثار خود را با یک پالت بزرگ رنگ آمیزی کنید تا از بین بسیاری از حالت های ترکیبی محبوب برای لایه بندی انتخاب کنید.

آیا می خواهید دو عکس را در یک عکس ترکیب کنید؟ شما می توانید با Superimpose! به راحتی تصاویر را تنها با ضربه زدن روی دکمه ترکیب یا کنار هم قرار دهید.

هم اکنون به چگونگی کارکرد آن می پردازیم:

1. یک تصویر پس زمینه را بارگذاری کنید.
2. یک تصویر پیش زمینه را بارگذاری کنید.
3. قسمت ناخواسته تصویر پیش زمینه را با استفاده از طیف وسیعی از ابزارهای پوشش دهی بپوشانید.
4. در صورت نیاز، لبه ها را با ابزار smoothen داخل برنامه صاف کنید.
5. حرکت، مقیاس، تغییر اندازه، چرخش، پیش زمینه را برگردانید تا آن را در مکان مناسب روی تصویر پس زمینه قرار دهید.
6. رنگ ها/ نوردهی/کنتراست/رنگ/اشباع و غیره را در صورت لزوم، پیش زمینه و تصاویر پس زمینه را تنظیم کنید تا با هر دو تصویر از نظر رنگ مطابقت داشته باشند.
7. کار شما تمام شده است! آن را با وضوح کامل در کتابخانه عکس ذخیره کنید یا آن را در فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارید.

قرار دادن

6. DXP

DXP یک برنامه ساده است که به شما امکان می دهد جذابیت نوردهی مضاعف را برای تصاویر شرکت خود ایجاد کنید.

Tilt Shift Generator یک راه آسان برای ایجاد افکت شیب شیفت کامل ارائه می دهد.

تغییر شیب

با Average Camera Pro، می توانید تصاویر خود را – حتی در موقعیت های تاریک تر – بگیرید و یک عکس خیره کننده در اینستاگرام ایجاد کنید.

LensLight یک برنامه برتر است که به شما امکان می دهد با نورپردازی بازی کنید. عاشق بوکه؟ با LensLight می توانید این افکت را در یک ثانیه دریافت کنید.

جلوه های نوری متعددی برای انتخاب وجود دارد، از جمله:

  • بوکه
  • LensFlares
  • نشت نور
  • نورافکن
  • جلوه های رنگین کمان
نور لنز

دوست دارید با تصاویرتان ظاهری قدیمی ایجاد کنید؟ سپس دوربین ۸ میلی‌متری قدیمی برای شما مناسب است!

از طریق 70 نمای مختلف از جمله قاب سوسوزن، حاشیه‌های رنگی، 1920’2 و نوآر، به عکس‌های خود ظاهری رترو بدهید. به علاوه، فیلم ضبط کنید یا آن ظاهر قدیمی را روی ویدیوهای موجود خود اعمال کنید.

Vintagio شبیه به برنامه فوق الذکر است، اگرچه این یکی جلوه قهوه ای شبیه به دهه 1970 را به ارمغان می آورد. من را به یاد عکس هایی می اندازد که پدر و مادرم سال ها پیش گرفته اند!

Cross Process یک برنامه کوچک منظم در عملکرد ساده آن است. اگر کنتراست بیشتری را در عکس‌های خود دوست دارید، اما از پیدا کردن ظاهر عالی لذت نمی‌برید – Cross Process برای شما مناسب است.

از فیلترهای Cross Process برای تقلید از دوربین های قدیمی Polaroid که همه ما می شناسیم و دوست داریم، استفاده کنید.

آیا تا به حال شده که بخواهید چندین عکس را در یک عکس ترکیب کنید، اما نتوانستید برنامه مناسب را پیدا کنید؟ خوب، در حال حاضر شما. آی تی!

با PicFrame، شما توانایی ترکیب دو یا چند تصویر را در یک فریم دارید.

قاب عکس

این ممکن است برنامه مورد علاقه من در این لیست باشد. چرا؟ زیرا چه کسی نمی‌خواهد خطوط و چین و چروک‌های ظریف را صاف کند یا آن لکه ناخوشایند را پاک کند؟

با Facetune، می‌توانید عکس‌های نزدیک را در کمترین زمان تنظیم کنید!

15. سریع

Quick دقیقاً همان چیزی است که از نام آن می گوید. راهی سریع و آسان برای افزودن متن به عکس‌های خود – سریع!

به دنبال چیزی کاملا متفاوت هستید؟ به سیاره کوچک نگاه نکنید.

سیاره کوچک تصویر شما را به چه چیز دیگری تبدیل می کند؟ – یک سیاره کوچک

اگر زمانی که من به برنامه بالا اشاره کردم، گفتید “بوکه بیشتر”، آنگاه Bokehful بهترین دوست جدید شما خواهد بود.

بوکهه

دوربین شاتر آهسته به طور جادویی یک عصا را بر روی دستگاه تلفن همراه شما تکان می دهد و برای ثبت سرعت شاتر آهسته آن را به یک عکس تبدیل می کند.

من همیشه عاشق عکس‌های با نوردهی طولانی بودم، اما هرگز نمی‌دانستم چگونه افکت را ثبت کنم. این برنامه این ترفند را انجام می دهد!

Snapseed برای مدت طولانی برنامه کاربردی من برای ویرایش عکس بوده است. با Snapseed، می توانید ظاهر عکس خود را با بسیاری از عناصر سفارشی سفارشی کنید.

این ممکن است در ابتدا یک برنامه پیشرفته تر باشد، اما ارزش یادگیری را دارد.

من از طرفداران بزرگ طراحی ساده و تمیز Afterlight هستم. من به هیچ وجه یک عکاس حرفه ای نیستم، اما در خانه ای با عکاسان حرفه ای زندگی می کنم.

وقتی آنها از برنامه ویرایش عکس قدردانی می کنند (و حتی جشن می گیرند)، می دانم که طلا پیدا کرده ام!

نظرات نهایی در مورد گرافیک اینستاگرام

همانطور که می بینید، برنامه های کاربردی متعددی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد بهترین گرافیک اینستاگرام برای تجارت خود استفاده کنید.

مهم نیست که کدام یک را انتخاب می کنید، هر یک از این برنامه ها به شما امکان می دهند ظاهر و احساس هر تصویر را سفارشی کنید، و تجربه یک برند تجاری یکپارچه را ایجاد کنید که دنبال کنندگان شما از آن استقبال می کنند و از آن لذت می برند!

عکس قهرمان توسط NordWood Themes در Unsplash

سوالات متداول گرافیک اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام گرافیک بسازید؟

اینستاگرام هنوز قابلیتی ندارد که کاربران بتوانند در این برنامه گرافیک ایجاد کنند. اگر می خواهید گرافیک ایجاد کنید، باید از ابزارهای سازنده گرافیک جداگانه استفاده کنید. برنامه‌های رایگان و پولی وجود دارند که دارای طرح‌بندی و قالب‌هایی با توجه به نوع گرافیکی هستند که باید ایجاد کنید. آنها همچنین دارای آیکون ها و تصاویری هستند که می توانید از آنها در ایجاد گرافیک های اطلاعاتی استفاده کنید.

آیا گرافیک در اینستاگرام عملکرد خوبی دارد؟

بله، گرافیک در اینستاگرام عملکرد خوبی دارد. از این رو، دلیل اصلی اینکه چرا باید طرح های اینفوگرافیک ایجاد کنید، به خصوص اگر مخاطبان هدف شما هزاره ها هستند. ثابت شده است که هزاره ها غالباً محتوای بصری را نسبت به سایر اشکال محتوا به اشتراک می گذارند زیرا ارتباط و هضم آن آسان است. هنگام ایجاد گرافیک، ایجاد تصاویر ساده و چشم نواز که آموزنده و جذاب باشد، مهم است.

چگونه می توانم گرافیک رسانه های اجتماعی رایگان دریافت کنم؟

هیچ گرافیک رایگان رسانه های اجتماعی وجود ندارد، با این حال، می توانید یکی ایجاد کنید. اینفوگرافیک ها و ابزارهای گرافیکی رایگان در اینترنت وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. برخی از آنها دارای الگوها و طرح‌بندی‌ها و سایر قابلیت‌هایی هستند که به راحتی در دسترس کاربران برای ویرایش و تغییر برخی جزئیات هستند. همچنین برنامه‌های پولی وجود دارند که تصاویر و طرح‌بندی‌های استوک ممتاز را ارائه می‌کنند که به ایجاد طرح‌های حرفه‌ای کمک می‌کنند.

چگونه در عرض 5 دقیقه 1K فالوور در اینستاگرام به دست آوریم؟

در حقیقت، به دست آوردن 1000 فالوور در اینستاگرام در عرض 5 دقیقه غیرممکن است، مگر اینکه شما یا پست‌هایتان ویروسی شوند. این ممکن است باعث شود فالوورهای شما فوراً افزایش یابد، اما اگر اینطور نباشد، این اتفاق نخواهد افتاد. افراد دیگر از برنامه‌هایی استفاده می‌کنند که به آنها قول می‌دهند که فالوورهای فوری به دست آورند، اما توصیه نمی‌شود. داشتن فالوورهای جعلی به خصوص به عنوان یک تأثیرگذار، کمکی به شما نخواهد کرد.

چه نوع اکانت های اینستاگرام بیشترین فالوور را دارند؟

نوع حساب «خاصی» وجود ندارد که معمولاً دنبال کنندگان بیشتری داشته باشد. بر اساس فهرست Statista از پرفالوورترین حساب‌های اینستاگرام در سراسر جهان تا فوریه 2021، بیشتر حساب‌های موجود در این فهرست افراد مشهور هستند. بدون توجه به اکانت اینستاگرام، بیشترین فالوور در این پلتفرم کریستیانو رونالدو با 388.94 میلیون فالوور و پس از آن آریانا گرانده با 271.24 میلیون فالوور قرار دارد.

چگونه گرافیک های زیبای اینستاگرام را برای کسب و کار خود ایجاد می کنید؟  اینها 20 برنامه مورد علاقه من هستند که به شما کمک می کند حدس بزنید از کدام یک استفاده کنید!

مجله ترفندهای اینستاگرام

20 Instagram Apps to Create Perfect Business Instagram Graphics

دیدگاهتان را بنویسید