ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر + قدم به قدم ویدیویی اینستاگیت | instaa

نظر شما تا حداکثر 3 روز کاری تایید و نمایش داده خواهد شد. 17) بعد از نگه داشتن اکانت های شما به نمایش در می آید که می توانید با زدن برروی آنها به اکانت های دیگه خود بروید. 2) حال در اینجا برروی گزینه Settings یا تنظیمات بزنید.

  • الان دیگه کسی که گوشی هوشمند اندروید یا iso داشته باشه ولی شبکه اجتماعی اینستاگرام رو نداشته باشه خیلی کم پیدا میشه، بریم با هم ساخت پیج اینستاگرام رو در گوشی یاد بگیریم.
  • آدرس ایمیل وارد شده در اینستاگرام نباید قبل از شما توسط شخص دیگری استفاده شده باشد.
  • اما قبل از هر چیزی بهتر است پروفایل اینستاگرام‌تان را به‌درستی کامل کنید.
  • در این مرحله یک کد تایید به آدرس ایمیل یا شماره تماس شما ارسال میگردد.

اکانت های کریتور هم امکانات خوبی از قبیل اطلاعات آماری، مدیریت دایرکت ها و امکان تبلیغ کردن دارند. 7) در اینجا شما می توانید با شماره تلفن همراه ثبت نام کنید. برای داشتن یک یا چند اکانت اینستاگرام دیگر آموزش زیر را دنبال کنید. به شماره تماسی که در مرحله قبل وارد کردید یک کد تایید ارسال میشود که باید در کادر زیر وارد کنید.

ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تماس

آژانس دیجیتال مارکتینگ TallGuy‌با ارائه سبد کاملی از خدمات دیجیتال مارکتینگ و با رویکرد نتیجه‌گرایی با بهترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت آماده ایجاد تحول در کسب‌وکار شماست. CRM مخفف Customer Relation Management (مدیریت ارتباط با مشتری) است. برای بررسی مزایای CRM و انتخاب بهترین نرم افزار CRM مجله خبری اینستا با ما همراه باشید. ۴- در فیلد user name نام کاربری اکانت را وارد میکنیم. هر گونه بهره‌گیری از مطالب مجله کاپریلا به معنی پذیرش شرایط استفاده از آن بوده و کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب، تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است. در این بخش باید اطلاعات تاریخ تولدتان را به میلادی وارد کنید.

http://amoozesh-agrcs.irاگر تاریخ تولد خود را به میلادی نمیدانید با یک جست و جوی ساده در گوگل با کلید واژه تبدیل تاریخ به میلادی ، می توانید آن را پیدا کنید. بعد از وارد کردن این تاریخ بر روی دکمه next کلیک کنید. حال در صفحه بعد (چه شماره تلفن و چه ایمیل وارد کرده باشید) ، باید یک نام و یک رمز عبور برای حساب کاربری اینستاگرام انتخاب کنید .

امضای اختصاصی در جیمیل اندروید

به منظور حفظ امنیت اکانت خود، حتما ورود دو مرحله ای اینستاگرام را فعال کنید. حال باید کد تایید دریافت شده را در باکس مربوط به ثبت نام در اینستاگرام وارد کنید. درصورتی که عکس پروفایلتان آماده است و می‌خواهید آن را تنظیم کنید نیز، برای انتخاب عکس پروفایل روی گزینه افزودن عکس بزنید. در این مرحله اگر قصد دارید اکانت جدید بسازید روی Add Account یا افزودن حساب کلیک کنید. چون قرار است با دانستن سن همه کاربرها، آن‌ها را تحلیل کند.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید