Telegram برنامه‌ها در Google Play | instaa

البته این لیست تنها افراد حاضر در مخاطبان شما را پوشش می‌دهد. در صورتی که مزاحم شما یک فرد ناشناس است و شماره‌ای از او مشاهده نمی‌کنید کافی است حسابش را بلاک کنید. آموزش غیرفعال‌سازی تماس تلگرامقابلیت تماس تلگرام کاربرد زیادی دارد، اما ممکن است مزاحمت برای شما را افزایش دهد. اگر نمی‌خواهید هر کسی با شما تماس بگیرد، می‌توانید در بخش تنظیمات، تغییراتی اعمال کنید.

نوشتن بیوگرافی به دیگر کاربران مجله خبری اینستا مخصوصا در گروهها و سوپر گروهها کمک می کند که تا حدی متوجه اینکه با چه شخصی در حال گفتگو هستند یا قصد برقراری گفتگو و تعامل دارند، بشوند. معرفی خود در قسمت بیوگرافی باید محدود و در حد 70 کلمه باشد از اینرو می توان این قسمت را معرفی مختصر و توصیفی نیز نامید. امضا های ادمین، مواقعی هست که دانستن هویت فرستنده یک پیام خاص اهمیت پیدا می کند، به همین منظور شما می توانید قابلیت امضاء را فعال کنید. پیام های جدید بوسیله اسم انتخاب شده نمایشی ادمین, امضاء شده اما به صفحه پروفایل ادمین مرتبط نخواهد شد یعنی با لمس آن امضا نمیتوانیم به خصوصی آن ادمین یا حتی صفحه پروفایل او برویم.

  • برای برقراری تماس بر بستر تلگرام، کافی است با مراجعه به صفحه‌ی پروفایل فرد موردنظر، روی آیکون Call یا Video ضربه بزنید.
  • تلگرام سال‌هاست که یک پلتفرم پیام‌رسان محبوب بوده و همچنان به افزودن ویژگی‌ها و بهبودهای جدید برای بهبود تجربه کاربر ادامه می‌دهد.
  • به‌جز محدودیت در تعداد عضو، تفاوت‌های دیگری بین گروه و سوپرگروه وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به امکان حذف پیام‌ یک کاربر برای همه، پین کردن یک پیام مهم به بالای صفحه، امکان بلاک کردن اعضا و عدم امکان برگشت مجدد کاربران به گروه اشاره کرد.
  • اگر شما زمان آخرین حضور خود را از دیگران مخفی کنید، خودتان نیز قادر به تماشای لحظه‌ی آخرین حضور آن‌ها در تلگرام (حتی اگر این امکان را فعال گذاشته باشند) نخواهید بود.
  • کانال تلگرام یک فید است که می‌توانید انواع محتوای متنی، تصویری، ایموجی و فایل‌ها را در آن قرار دهید.

یکی از این امکانات و قابلیت های جدید تلگرام، امکان شخصی سازی چت است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید پوسته چت مورد نظر خود را تغییر داده و با طرف مقابلتان ست کنید. برای استفاده از این قابلیت کافیست بر روی پروفایل فرد مورد نظرتان کلیک کرده و روی علامت ۳ نقطه در بالای ضربه بزنید. در صفحه باز شده با زدن بر روی گزینه “شروع چت مخفی” می‌توانید یک چت مخفی با فرد مورد نظر ایجاد نمایید. در این صفحه می‌توانید با ضربه زدن روی گزینه Make Myself Visible، پروفایل خود را برای همیشه به لیست افراد نزدیک اضافه کنید.

کانال Pea (onlineshop)

تلگرام نسخهٔ کامپیوتر خود را نیز ارائه کرده که این امر سهولت دسترسی برنامه نویسان برای کدنویسی ربات ها را در تلگرام افزایش داده است. در بخش language می توانید زبان محیط پیام رسان تلگرام خودتان را از میان 18 زبان پر کاربرد موجود انتخاب کنید. مدیریت حساب کاربری افرادی که قادر به دیدن یا ندیدن شماره تلفن ما خواهند بود و تعیین استثاء ها.

تلگرام چیست؟ پرسش و پاسخ‌هایی درباره برنامه تلگرام

درست است که امکان فعالیت چنین سیستمی در ایران بعید به نظر می رسد، اما حداقل می توان آن را پنجره ای جدید به روی مبادلات خارجی دانست. خیلی از کسب و کارهای اینترنتی داخل ایران در حال فعالیت با شرکت های خارجی هستند و انتقال وجه امن تلگرام در این زمینه به این افراد کمک شایانی می کند. مسئولین تلگرام جایزه هک کردن آن را 300 هزار دلار تعیین کرده اند و تا کنون بعد از چندین سال از عرضه این پیام رسان، هنوز هیچ هکری قادر به نفوذ به سرورهای تلگرام نبوده است. این امنیت بالا و مثال زدنی شما را از اینکه هیچ خطری در مورد پخش شدن اطلاعات محرمانه شما وجود ندارد مطمئن می کند. در ضمن، امنیت بالا مشتریان و کاربران بیشتری را به سمت استفاده از چنین پیام رسانی سوق می دهد. از بحث های دیگر که بگذریم، بحث امنیت همیشه یکی از مهم ترین موارد انتخاب یک پیام رسان می باشد.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید