Telegram برنامه‌ها در Google Play | instaa

برای این کار باید در منوی تنظیمات کانال وارد Discussion شوید. می‌توانید اسم خود را به پست‌های کانال اضافه کنید و تعداد ادمین‌ها را بالا ببرید. به‌جز محدودیت در تعداد عضو، تفاوت‌های دیگری بین گروه و سوپرگروه وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به امکان حذف پیام‌ یک کاربر برای همه، پین کردن یک پیام مهم به بالای صفحه، امکان بلاک کردن اعضا و عدم امکان برگشت مجدد کاربران به گروه اشاره کرد. دومین تفاوت سکرت چت با چت عادی، پاک شدن خودکار پیام‌ها است. شما می‌توانید مشخص کنید که پیام‌های ارسالی پنج ثانیه بعد از خوانده شدن به‌طور خودکار حذف شوند تا امکان سوءاستفاده از آن‌ها به حداقل برسد.

آموزش تلگرام : ایجاد آلبوم تصاویر در تلگرام و سنجاق کردن پیام

به این معنی که شما به آسانی می‌توانید پیام ارسال شده را به صورت دو طرفه (هم از چت خود و هم چت فرد مقابل) پاک کنید. پین کردن چت‌هایکی از اشکالاتی که بعد از تولد کانال‌ها در تلگرام مشاهده شد، نمایش یکجای چت‌ها، گروه‌ها، کانال‌ها و ربات‌ها در صفحه‌ای واحد بود. گرچه این مشکل از طریق بخش Chat Folder رفع شده است، اما همچنان راهکار دیگری نیز برای دسترسی سریع‌تر به چت‌های مهم وجود دارد. امکان استفاده از استیکرهای تلگرام نیز در این بخش وجود دارد. علاوه بر موارد گفته‌شده، می‌توانید به‌راحتی به عکس‌های خود متن اضافه کنید.

به‌خاطر داشته باشید در پایان هر پست آیدی یا آدرس کانال را قرار دهید تا پس از پخش‌شدن در فضای تلگرام، افراد به کانال شما برگردند. محتوای صوتی هم محتوای محبوبی در فضای تلگرام به‌حساب می‌آید. تلگرام همچنین یک اشتراک پریمیوم سالانه را معرفی کرده است که به کاربران امکان دسترسی به تعدادی از ویژگی ها و خدمات برتر را می دهد. اشتراک ممتاز سالانه شامل دسترسی به سازنده تصویر پروفایل، امکان ترجمه کل چت ها، و دسته بندی های جدید ایموجی و غیره است. تلگرام سال‌هاست که یک پلتفرم پیام‌رسان محبوب بوده و همچنان به افزودن ویژگی‌ها و بهبودهای جدید برای بهبود تجربه کاربر ادامه می‌دهد.

  • بهتر است کانال و گروه شما عمومی باشند تا هر کاربری بتواند به آسانی در آن عضو شود.
  • تلگرام – Telegram عنوان محبوبترین مسنجر کاربران ایرانی و همینطور از محبوبترین مسنجرهای جهان با بیش از 500 میلیون کاربر فعال است.
  • معرفی بخش‌های اصلی تلگرامبه محض باز کردن اپلیکیشن تلگرام با صفحه‌ی اصلی چت‌ها مواجه می‌شوید.
  • © حق نشر از 1392.کپی برداری از یک قسمت یا تمام هر کدام از مطالب وب‌سایت ترنجی تنها با با ذکر منبع و نام نویسنده امکان پذیر خواهد بود.

در این صورت بدون هزینه کردن با یک همکاری ساده، تبادل کاربر انجام شده و از میان آن ها می توان صدها مشتری ثابت جذب کرد. این حرکت یک تبلیغ تقریباً بدون هزینه است و شما با چند متد ساده می توانید خود را به تعداد قابل ملاحظه ای از کاربران معرفی کنید. تنها کار مهم شما در این زمینه انتخاب اهداف مناسب و کاربران هدفمند می باشد. با شناسایی کاربران و مشتریان خود، می توانید به این روند موفقیت آمیز سهولت ببخشید.

http://amoozesh-agrcs.ir

مجله خبری اینستا نه تنها یک پیام رسان حرفه ای و پر سرعت است، بلکه یک شبکه اجتماعی پر مخاطب و بستری مناسب برای فعالیت های متنوع است. یکی از این فعالیت ها که از قضا بازخورد بی نظیری به همراه داشته است، فعالیت های تجاری و اقتصادی می باشد. هم اکنون صد ها وب سایت و هزاران مشاغل مختلف از طریق سیستم کانال های تلگرام در حال فعالیت تجاری هستند.

کانال MusicOfShamim

دیدگاهتان را بنویسید