2 روش برای ساخت اکانت اینستاگرام آموزش برای وب و موبایل | instaa

بخش تبلیغ ویژه در اینستاگرام برای کاربران ایرانی در دسترس نیست و نمیتونید از این ویژگی استفاده کنید. اما میتونید با ابزارهای تغییر آی‌پی پیج خودتون رو به یک حساب فیسبوک (ترجیحا مرتبط به پیج) همگام سازی کنید و بسیار هم پیشنهاد میشه. ممنون میشم توضیحات بیشتری در مورد بخش همکاری با شرکا در اختیار بنده قرار بدید تا بهتر منظورتون رو متوجه بشم. به عنوان مثال شما یک تصویر از محصول خودتان منتشر می‌کنید و در بخش کپشن، کیفیت و فواید محصول خود را بیان می‌کنید.

اما می توانید پروفایل خود را تبدیل به کاری یا برند شخصی کنید. در صورتی که مایل هستید اکانت شما خصوصی باشد ابتدا وارد قسمت تنظیمات پروفایل خود شوید. برای ساخت اکانت جدید باید روی دکمه create new account کلیک کنید. در صورتی که با ایمیل ثبت نام می کنید ، اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کرده اید و مجله خبری اینستا حتما ایمیلی را وارد کنید که تنها شخص شما به آن دسترسی دارید . Temp-Mail پیشرفته ترین سرویس ایمیل یکبار مصرف میباشد که میتوانید از آن برای ساخت ایمیل موقتی به تعداد نا محدود استفاده کنید و بوسیله این ایمیل ها اکانت فیک اینستاگرام ایجاد کنید. ضمنا ایمیل های ساخته شده بوسیله این سرویس، Unique و Session Based میباشند.

http://amoozesh-agrcs.ir

از لیست خود پیمایش کنید و روی دکمه بزرگ “Remove” در کنار نام هرکسی که می خواهید خلاص شوید ، ضربه بزنید. به نمایه خود بروید و روی تعداد دنبال کنندگان خود ضربه بزنید. در گوشه بالا سمت چپ صفحه ، روی «Supports» ضربه بزنید. اینستاگرام هنوز یک برنامه بومی برای iPad ایجاد نکرده است. با این حال ، می توانید از برنامه iPhone در iPad استفاده کنید.

آموزش نصب اینستاگرام

آموزش صفر تا صد ساخت اکانت اینستاگرام به صورت تصویری و ویدیویی + نکات مهم ساخت حساب اینستاگرام رو یاد میگریم. به همین سادگی و با طی‌کردن چند مرحله‌ی کوتاه گفته‌شده می‌توانید حساب کاربری جدیدی در اینستاگرام ایجاد کنید. اگر هنگام ساخت حساب کاربری اینستاگرام با سؤالی مواجه شدید، می‌توانید آن را با ما و دیگر کاربران زومیت در میان بگذارید. در این مقاله، با مراحل ساخت حساب کاربری اینستاگرام با کمک گوشی هوشمند آشنا خواهید شد. برای عضویت در اینستاگرام و ساخت یک اکانت جدید، شما یا به یک شماره همراه و یا یک ایمیل نیاز دارید. به این ترتیب در صورتی که در ورود به اینستاگرام با مشکل رو به رو شوید، به کمک شماره تلفن همراه معرفی شده و یا از طریق ایمیل‌تان، قادر به بازیابی اکانت اینستاگرام خود خواهید بود.

آیا ساخت اکانت اینستاگرام تنها با گوشی هوشمند امکان پذیر است؟

اکنون اینستاگرام بر اساس نامی که وارد کرده اید، یک نام کاربری به شما پیشنهاد می دهد. شما می توانید با لمس دکمه change username نام کاربری خود را تغییر دهید و یا اینکه با لمس دکمه next، نام کاربری را پذیرفته و این مرحله را به پایان برسانید. در صفحه بعد شما باید نام خود و رمز عبور مورد نظر که باید حداقل شامل 6 کاراکتر باشد، را وارد نمایید. اینجا دو گزینه قابل انتخاب هستند یکی continue and sync contacts و یکی هم continue without syncing contacts. به هیچ عنوان نمیخواهیم اینستاگرام اطلاع و دسترسی داشته باشه به کاری که قصد انجامش رو داریم.

  • همانطور که پیش از این اشاره داشتیم، ثبت نام در برنامه اینستاگرام به دو طریق قابل انجام است.
  • تنظیم حساب کاربری به حالت خصوصی ساده ترین کاری است که می توانید برای قفل کردن نمایه خود انجام دهید.
  • با فشردن دکمه Confirm مراحل ثبت نامتان به پایان می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید