2 روش برای ساخت اکانت اینستاگرام آموزش برای وب و موبایل | instaa

همه مراحل بالا را طی کنید، ولی وقتی وارد قسمت Password یا رمز عبور شدید، پایین صفحه روی فراموشی رمز عبور یا Forgot Passeord کلیک کنید. بعد از این مرحله اینستاگرام لینکی به شماره همراه یا ایمیلتان ارسال می‌کند. در بخش زیرین صفحه و رابط کاربری برنامه اینستاگرام، آیکون شبیه به سر انسان را انتخاب کنید. حال می‌توانید اطلاعات مورد نظرتان را در این بخش وارد کنید. پس از اعمال تغییرات مد نظرتان، گزینه Done یا Save را انتخاب کنید. اگر تمایل داشته باشید، با استفاده از سایت اینستاگرام هم قادر به ویرایش اطلاعات پروفایل خود خواهید بود.

در این مرحله در کادر اول، شماره تماس یا ایمیل خودتان را باید وارد نمایید. سپس از شما یک نام کاربری از شما می‌خواهد و در آخر هم یک گذرواژه از شما می‌خواهد. چنانچه اگر رمز اکانت خود را فراموش کرده‌اید، با کلیک بر روی گزینه Forgot password? لینکی به ایمیل شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید رمز حساب خود را عوض کنید.

  • شماره تلفن وارد شده در هنگام ثبت نام نباید قبلا توسط اکانت دیگری استفاده شده باشد.
  • نکته مهم و قابل توجه این است که اگر برای کسب و کار خود در حال ساخت حساب جدید هستید، بجای تاریخ تولد تاریخ تاسیس کسب و کارتان را وارد نکنید!
  • گذرواژه ایجاد کنید و توجه داشته باشید که از شما دعوت می شود به “ادامه و همگام سازی مخاطبین” (که برجسته خواهد شد) یا “ادامه بدون همگام سازی مخاطبین”.
  • ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر در اینجا به پایان می‌رسد و شما می‌توانید تغییرات لازم را در اکانت خود ایجاد کنید.
در مرحله بعدی وارد صفحه ای خواهید شد که دو زبانه (تب) مختلف برای ساخت حساب کاربری با ایمیل و یا شماره موبایل دارد. در صورتی که قصد ساخت اکانت با شماره موبایل را دارید روی تب اول یعنی Phone number و یا اگر قصد ساخت حساب کاربری اینستاگرام با ایمیل را دارید به تب Email address مراجعه کنید. حال کافیست شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد کنید و روی next کلیک کنید. حداقل نیاز شما برای ساخت اکانت اینستاگرام، یک شماره تلفن یا آدرس ایمیل و یک پسورد است. مواردی مانند عکس پروفایل، متن بایو و اطلاعات تماس به‌‌هیچ‌عنوان ضروری نیستند. درواقع می‌توانید بعداً هم آن‌ها را اضافه کنید یا تغییرشان دهید.

http://amoozesh-agrcs.ir

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در اینستاگرام را وارد کنیدبعد از اینکه اطلاعات را وارد کردید، برروی گزینۀ Sign Up بزنید. آدرس مجله خبری اینستا وبسایت اینستاگرام را در مرورگر وارد کنید و صفحۀ آن را باز کنید. در این مرحله از شما عکس پروفایل اینستاگرام خواسته می‌شود.

نکاتی که در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام باید رعایت گردد

در صورتی که در اکانت اینستاگرام خود Log out کرده اید و رمز خود را فراموش کرده اید ، برای بازیابی رمز اینستاگرام خود باید به ایمیل تان دسترسی داشته باشید . هرچند که ساخت اکانت های فیک کار درستی نیست اما به درخواست کاربران محترم وبسایت کدفرند، این موضوع را نیز در این مقاله پوشش میدهیم. 10) حال باید رمز عبوری یا پسووردی برای حساب جدید خود بسازید و آن را در قسمت مشخص شده داخل عکس وارد کنید. برای این کار ابتدا دقت داشته باشید که باید صفر اول شماره را حذف کرده و به جای آن کد کشور را انتخاب کنید. پس از ورود به وب‌سایت اینستاگرام، روی گزینه Sign Up کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری اینستاگرام از طریق سایت

دیدگاهتان را بنویسید