16 دلیل که چرا باید از تلگرام برای تقویت تجارت خود استفاده کنیم مدیر وب | instaa

در صورت تمایل می‌توانید نوع گروه را از خصوصی به عمومی تغییر دهید. گروه‌های عمومی همانطور که از نام‌شان پیدا است به‌طور عمومی قابل مشاهده هستند. در بخش تنظیمات گروه می‌توان تاریخچه‌ی چت را فعال یا غیرفعال کرد. همچنین می‌توانید ری‌اکشن‌ها را محدود کنید یا جلوی یک‌سری از قابلیت‌ها مثل ارسال عکس و ویدیو را بگیرید. شروع چت در مجله خبری اینستابعد از ورود اولیه به تلگرام، این اپلیکیشن به‌صورت خودکار شماره تلفن‌های موجود در گوشی شما را اسکن خواهد کرد و افرادی را که در تلگرام عضو باشند، به Contact‌ها اضافه می‌کند. در منوی تنظیمات داده و حافظه‌ی ذخیره‌سازی می‌توانید میزان مصرف اینترنت را مشاهده کنید.

http://amoozesh-agrcs.ir

تماس صوتی و تصویری تلگرامحتی قبل از فیلتر شدن تلگرام، تماس صوتی این پیام‌رسان برای کاربران ایرانی اختلال بسیار زیادی داشت و در اکثر مواقع صدا یا تصویر منتقل نمی‌شد. با این‌حال برای کامل‌تر شدن مطلب، به قابلیت تماس صوتی و ویدیویی تلگرام نیز اشاره می‌کنیم. حذف پیام‌‌های ارسال‌شدهمطمئناً برای شما هم بارها پیش آمده است که پیام یا استیکری را به‌ اشتباه برای شخصی ارسال کنید یا بعد از گذشت چند دقیقه از ارسال یک پیام و قبل از خوانده شدن آن، از کار خود پشیمان شوید. با استفاده از امکان ویرایش پیام‌ها این مشکل تا حدودی برطرف می‌شود و می‌توانید در صورت ارسال پیامی اشتباه، با ویرایش آن را تغییر دهید.

اشتراک ویدیو دالفک

به عبارت ساده‌تر شما می‌توانید پیام‌هایی را با متون محو شونده بنویسید تا مخاطبان در صورت تمایل به مشاهده پیام آن را لمس کنند. این قابلیت از روش‌هایی است که در تبلیغات تلگرامی و یا گروه‌ها و کانال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما شما نیز می‌توانید با چند کلیک کوتاه این کار را انجام دهید. دسترسی به فضای ابری تلگرامیکی از پراهمیت‌ترین مزایای تلگرام، اتکای این اپلیکیشن بر سرورهای ابری است. شماری از پیام‌رسان‌ها به حافظه‌ی داخلی گوشی اتکا می‌کنند و اگر دستگاه‌تان را عوض کنید، پیام‌های خود را از دست می‌دهید. توجه داشته باشید با انجام این کار نام فرستنده‌ی اصلی پیام نیز برای بقیه قابل مشاهده خواهد بود.

  • 9) دعوت از دوستان برای عضویت در تلگرام و برقراری ارتباط با آنها از طریق این پیام رسان از نسخه 4.3 به بعد فراهم شده است.
  • دومین گزینه‌ای که در صفحه‌ی تنظیمات می‌بینید، Add Account است که اضافه کردن حساب جدید را امکان‌پذیر می‌کند.
  • در این قسمت تمامی فایل های ویدئو یی، لینک ها، موزیک ها و عکس ها است، که شما با مخاطب خود به اشتراک گذاشته اید، ذخیره می گردد.
  • بخش Chat Folders تلگرام مخصوص کسانی است که چت‌های فراوانی دارند و می‌خواهند آن‌ها را دسته‌بندی کنند.

دعوت به تلگرام از طریق سایر پیام‌رسان‌ها یا اس‌ام‌اس و ایمیل قابل انجام است. معرفی بخش‌های اصلی تلگرامبه محض باز کردن اپلیکیشن تلگرام با صفحه‌ی اصلی چت‌ها مواجه می‌شوید. تلگرام در پلتفرم موبایل بخش‌های دیگری نیز نظیر فهرست مخاطبان و منوی تنظیمات دارد. همه رسانه‌های ذخیره‌شده در حافظه پنهان که حذف می‌کنید در فضای ابری قابل دسترسی هستند و در صورت نیاز می‌توانند دوباره دانلود شوند.

فرمول جدید افزایش حقوق کارمندان اعلام شد

قبل از این قابلیت برای لاگین شدن مجدد در اکانت تلگرم نیز می بایست، کد دریافت شده از طریق اس ام اس را جهت دریافت کد تأیید در اپ تلگرام وارد می کردید. اما با رونمایی از این آپدیت شما یک تماس ورودی از سوی تلگرام دریافت می کنید؛ توجه کنید نیازی به این تماس پاسخ دهید؛ تنها کافی است به منظور دریافت کد تأیید، چند رقم از شماره تماس را وارد کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های جدید تلگرام، تبدیل‌کردن پیام ویدئویی (ویدئومسیج) به متن است. از زمان آغاز به‌ کار سرویس اشتراکی تلگرام پریمیوم، تبدیل پیام صوتی (ویس‌مسیج) به متن فراهم شده بود. تلگرام از اولین پیامرسان‌هایی بود که امکان واکنش سریع به پیام‌ها را فراهم کرد و همین قابلیت موجب افزایش محبوبیت تلگرام شد. برای نشان دادن واکنشتان به یک پیام کافیست پیام مورد نظر خود را لمس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید