لیست کامل همه شبکه های اجتماعی دنیا دیاکوبین | instaa

انواع مختلفی از اپلیکیشن‌ها وجود دارند که به شما کمک می‌کنند با دوستان، همکاران، آشنایان و هر کسی که می‌خواهید، در نقاط مختلف جهان در ارتباط و تعامل باشید. البته فقط این نیست؛ این برنامه‌ها امکانات شگفت‌انگیز دیگری هم مجله خبری اینستا برای شما فراهم می‌کنند که به آن‌ها اشاره و برخی از آن‌ها را به شما معرفی کردیم. متاسفانه استفاده از برخی از انواع سوشال مدیا در ایران با محدودیت‌هایی همراه است و برای رفع این محدودیت‌ها مجبور به استفاده از VPN هستید.

شرکت بازاریابی اینترنتی رایا

این سایت توسط پیتر گارجوکو و جوشوآ اسکاچتر در سال 2003 تاسیس شد و در سال 2008 توسط شرکت یاهو خریداری شد. این دو نفر شرکت پریسکوپ را در فوریه 2014 تاسیس کردند و در مارچ 2015 آن را به قیمت 100 میلیون دلار به شرکت توئیتر فروختند. 4 ماه بعد از عرضه ی دوباره ی پریسکوپ، بیش از 10 میلیون اکانت در پریسکوپ ساخته شد و در دسامبر همان سال شرکت اپل فهمید که پریسکوپ، اپلیکیشن سال است. فلیکر یکی از شبکه‌های اجتماعی است که عکس در آن به اشتراک گذاشته می‌شود.

  • برای اینکه بتوانید ویدئو از یوتیوب دانلود کنید مقاله دانلود از یوتیوب را بخوانید.
  • این یکی از سرویس‌های محبوب شبکه اجتماعی ژاپن است که حدود ۲۰ میلیون کاربر فعال دارد.
  • شایان ذکر است که کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ با حضور در اینستاگرام و تولید محتوا، به جذب مخاطب و افزایش فروش خود کمک می‌کنند.

در ایران امکان ندارد از اینترنت استفاده کرده باشید و اسم این پیام رسان محبوب را نشنیده باشید. تلگرام به قدری محبوب است که حتی در زمان فیلتر بودن نیز مردم با روش های مختلف وارد آن می شوند. این شبکه اجتماعی که دارای بیش از ۱۵۰۰۰ کارمند است، مخصوص تجارت و بیزینس است. از جمله کارهایی که در این شبکه اجتماعی میتوان انجام داد، کارفرمایان می توانند درخواست نیروی مورد نیاز خود را ارسال کنند و یا متقاضیان کار رزومه و سابقه خود را قرار دهند. لینکدین که در لیست شبکه های اجتماعی قرار دارد، متاسفانه در ایران استفاده کمتری از آن می شود و در خارج از ایران بسیار پرکاربرد و محبوب است. بر خلاف تصور عموم که علت پیشرفت شبکه‌های اجتماعی را فقط محبوبیت آن‌ها می‌دانند، علت اصلی، ایجاد فضای مناسب برای بازاریابی است.

http://amoozesh-agrcs.ir

هدف‌ از جهانی‌ شدن‌، نیل به عصر جهانی‌ است‌ و مشخصه‌ عصر جهانی‌ از نظر بسیاری‌ از اندیشمندان‌ فروریختن‌ مرزبندی‌های‌ مصنوعی‌ و حضور جدی‌ مرزبندی‌های‌ طبیعی‌ است‌. به‌ گفته‌ آنان‌ مرزهای‌ مصنوعی‌ که‌ حاوی‌ خط‌کشی‌های‌ ملی و ‌نژادی‌ است‌ و پس‌ از عصر حاکمیت‌ دولت‌-ملت‌ها به­ وجود آمده‌ است،‌ فرو می‌ریزد و مرزهای‌ طبیعی‌ جای‌ آنها را می‌گیرد. در چنین‌ تغییراتی‌ حکومت‌ها قدرت‌ تصمیم‌گیری‌ خود را کاملا از دست‌ داده و قدرت‌ از حوزه‌ حکومت‌ به‌ حوزه‌ عمومی‌ و مردم‌ انتقال‌ می‌یابد و مردم،‌ صاحب‌ قدرت‌ می‌شوند. به­عهده گردانندگان این ابزارها است و محتویات سیاسی این وسایل، حجم بزرگی از ذهنیت شهروندان در مورد مسائل سیاسی را به­وجود آورده و سازمان­دهی می‌کند. انقلاب ارتباطات، نوع جدیدی از ارتباطات مجازی را که خالی از روح حاکم بر روابط واقعی اجتماعی است به وجود آورده است.

نوا یک شبکه اجتماعی است با قابلیت ارسال پیام های متنی، صوتی، تصویری، انواع فایل، ایجاد گروه، تماس صوتی و تصویری با کیفیت عالی و اکانات کاربردی دیگر. این شبکه اجتماعی در سال 94 با هدف تبادل پیام های متنی، عکس، موسیقی و… با وجود فیلتر شدن برنامه پرطرفدار تلگرام در کشور ما، عده ای به سمت آی گپگرایش پیدا کرده اند. این شبکه اجتماعی کاملا شبیه به اپلیکیشن تلگرام بوده، و عده ای حتی تصور دارند که این اپلیکیشن کاملا از شبکه اجتماعی تلگرام کپی کرده و مورد طنز نیز قرار گرفته است. یکی از پرطرفدار ترین اپلیکیشن ها در ایران، شبکه اجتماعی روبیکا است.

معرفی بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ [ایرانی و خارجی]

دیدگاهتان را بنویسید