قیمت سایبان ماشین تاشو (سایبان برقی شاهد) چقدر است؟

قیمت سایبان ماشین تاشو که یکی از اقلام مهم و کاربردی برای محافظت از ماشین در فضای باز است، در بازار می تواند متغیر باشد و همین موضوع نیز موجب شود تا خرید دشوار گردد. هر اندازه متریال بکار رفته در سایبان های برقی تاشو بهتر و با کیفیت تر باشد، قیمت تمام شده نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

بررسی قیمت سایبان ماشین تاشو:

قیمت سایبان ماشین تاشو می تواند تحت فاکتورهای مختلف متفاوت باشد از همین رو در زمان خرید لازم است تا به موارد زیر دقت نمایید:

  • میزان پارچه ای که برای روکش استفاده شده است.
  • مدل و رنگ مورد استفاده در تهیه سایبان.
  • کیفیت بازوها و نوع ابزار یراق مورد استفاده.
  • برقی یا دستی بودن سایبان.
  • اندازه و فضایی که نیاز دارد.
  • نوع پارچه پوششی که اگر از نوع ضدآب و ضد اشعه uv باشد، قیمت بسیاری خواهد داشت.

بررسی قیمت سایبان ماشین تاشو

از سایبان های تاشو برای جه مکان هایی می توان استفاده نمود؟

اصلی ترین کاربرد استفاده از این سایبان ها در منزل و مخصوصا در فضاهایی است که پارکینگ اختصاصی وجود ندارد لذا می توان از آنها در محل کار، نمایشگاه ها و پارکینگ های عمومی نیز استفاده نمود. قیمت سایبان ماشین تاشو با توجه به مدلی که دارد، متفاوت است. برخی از این سایبان ها به صورت کالسکه ای بوده و برخی دیگر به صورت چتری باز می شوند و از ماشین شما مراقبت خواهند نمود.

سایبان برقی پارکینگ شاهد
قیمت سایبان برقی ماشین

ویژگی یک سایبان تاشو:

اگر قصد خرید یک سایبان تاشو را دارید در زمان خرید لازم است تا موارد زیادی را در نظر داشته باشید. به طور مثال پارچه سایبان شما باید ضد آب و ضد اشعه uv باشد به این معنا که نور خورشید را از خود عبور ندهد تا اشعه فوق باعث از بین رفتن رنگ خودرو شود. از سوی دیگر چون سایبان های تاشو می توانند به راحتی باز یا بسته شوند از همین رو هوا به خوبی در زیر آنها جریان می یابد و همین امر رطوبت محیط را کم کرده و به طول عمر ماشین شما می افزاید. بسییاری از افراد ترجیح می دهند که علاوه بر تاشوندگی، سایبان آنها به صورت اتوماتیک و برقی نیز باشد تا کار با آن آسان تر شود. در این صورت به یک موتور نیاز است تا نیرو محرکه لازم را ایجاد نماید و همچنین می بایست به سنسورهای مختلف تجهیز شده باشد که قابلیت دریافت داده از محیط را داشته باشد که بنا بر شرایط جوی عکس العمل نشان دهد. با این توضیح قیمت سایبان ماشین تاشو فوق به نسبت انواع معمولی بیشتر خواهد بود.

اگر قصد خرید یک سایبان ماشین تاشو خوب را دارید، در گام اول دقت نمایید تا وزن زیادی نداشته باشد و در برابر رطوبت مقاومت خوبی را از خود نشان دهد. همچنین در گام بعدی دقت نمایید که نوع پارچه استحکام لازم را در برابر باران و برف یا نور خورشید داشته باشد و دچار پوسیدگی و … نشود. به صورت کلی باید توجه نمود که قیمت سایبان ماشین تاشو در بازار بسیار متغیر است و فاکتورهای زیادی بر قیمت تمام شده نهایی تاثیر گذار هستند.

منبع مطلب: سایبان برقی شاهد

دیدگاهتان را بنویسید