ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر + قدم به قدم ویدیویی اینستاگیت | instaa

اما مراحل تغییر تاریخ تولد کمی سخت و زمان بر است و بهتره در زمان ساخت اکانت به درستی وارد شود. در این صفحه شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و سپس روی گزینه send confirmation کلیک کنید. بسیار خب اکانت شما ساخته شد، اما اگر با این صفحه مواجعه شدین باید اکانت خودتون رو تایید کنید تا پیج تون ساخته بشه. برای تایید کردن اکانت مثل تصویر زیر اول گزینه من ربات نیستم رو بزنید و بعد روی گزینه next کلیک کنید. الان دیگه کسی که گوشی هوشمند اندروید یا iso داشته باشه ولی شبکه اجتماعی اینستاگرام رو نداشته باشه خیلی کم پیدا میشه، بریم با هم ساخت پیج اینستاگرام رو در گوشی یاد بگیریم. در صفحه جدید ایمیل یا شماره موبایلتان را وارد کنید.

مزایای ساخت اکانت اینستاگرام

این برنامه راه بسیار زیادی را سپری کرده است و هم اکنون تبدیل به اینستاگرامی شده است که هر یک از ما می توانیم از آن بصورت رایگان استفاده کنیم و بدون پرداخت هزینه های سنگین سرور و… تنها با روشن کردن دیتا گوشی با دوستان خود در ارتباط باشیم. از این رو اگر شما قصد ساخت اکانت اینستاگرام در کامپیوتر را دارید، در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر آشنا خواهید شد.

بهترین سایز و اندازه عکس پروفایل اینستاگرام ❤️

نکته جالب‌تر اینجاست که از میان این 94 نفر، چیزی در حدود نیمی از آن‌ها در اینستاگرام یک اکانت یا حساب کاربری دارند و در آن فعالیت می‌کنند. برای ساختن اکانت اینستاگرام، هر سوالی یا مشکلی که داشتید را در بخش کامنت همین مقاله با ما مطرح کنید. جالب است بدانید که اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد.

چگونه اکانت اینستاگرام با شماره تلفن بسازیم؟

اگر از شماره موبایل استفاده کنید، باید کد تاییدی را که برایتان پیامک می‌شود وارد کنید. اگر از گوشی‌های هوشمند استفاده نمی‌کنید یا تمایلی به استفاده از اینستاگرام در گوشی همراه خود ندارید، در ادامه مراحل عضویت و ثبت نام در اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام را بررسی می‌کنیم. یک کد تایید 6 رقمی به شماره همراه وارد شده شما ارسال خواهد مجله خبری اینستا شد؛ اگر از ایمیل برای ساخت اکانت خود استفاده کردید، این کد تایید به ایمیل شما ارسال خواهد شد. برای اولین بار، بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن اینستاگرام با ورود به اینستاگرام، با صفحه زیر رو به رو خواهید شد. ضریب نفوذ اینترنت در ایران به بیش از 94 درصد رسیده و این یعنی از هر 100 ایرانی 94 نفر به طریقی به شبکه اینترنت دسترسی دارند.

http://amoozesh-agrcs.irبرای شما نوشتیم که میتوانید برای انتخاب پسوورد سخت و قوی از آن استفاده کنید . سپس از شما خواسته می شود تاریخ تولد خود را اضافه کنید. چرا؟ زیرا “ویژگی ها و تبلیغاتی را که می بینید بهبود می بخشد.” و احتمالاً تأیید می کند که شما یک فرد بالغ هستید. گذرواژه ایجاد کنید و توجه داشته باشید که از شما دعوت می شود به “ادامه و همگام سازی مخاطبین” (که برجسته خواهد شد) یا “ادامه بدون همگام سازی مخاطبین”. بعد از تایپ ، اینستاگرام در لیست نتایج ظاهر می شود. بعد از تایپ دو یا سه حرف اول ، اینستاگرام در بالای لیست نتایج ظاهر می شود.

  • فیلد اول که بخش Mobile Number or Email است، باید یک شماره موبایل معتبر و یا یک ایمیل فعال را وارد کنید.
  • از این فرم می‌توانید برای ورود و یا ثبت نام در مجله کاپریلا استفاده کنید.
  • شما می‌توانید اگر حسابی در Fasebook دارید و اکنون می‌خواهید با همان مشخصات در اینجا هم برایشان ایجاد شود باید بر روی گزینه Log in with Facebook کلیک کنند.
  • با انجام موارد فوق فرآیند ثبت نام در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن آن انجام می‌شود.
  • کاربر اگر بخواهد می‌تواند یک تصویر بگذارد و سپس محتوای متنی خودش را در بخش کپشن قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید