خرید و قیمت انواع کتاب کمک درسی از بهترین های بازار باسلام | ketabko

تمامی امتیازات تجاری و معنوی حاصل از فروشگاه اینترنتی یزد بوک متعلق به شهر کتاب یزد است. همانطور که می‌دانید، دوره‌ی قبل از دبستان کودک یکی از حساس‌ترین بخش‌های زندگی اوست. بنابراین باید اطلاعاتی در اختیار او بگذارید که مغز در حال رشد کودک به آن نیاز دارد؛ تا او در اولین سال‌های شکل‌گیری مغز و فکرش بتواند به رشد ممکن خود برسد.

آموزش نکته به نکته گرامر زبان انگلیسی چهارخونه

لذا با تهیه کتاب های کمک درسی اول دبستان و سایر مقاطع تحصیلی سعی کرده تا مطالب آموزشی را به شکلی مناسب برای همه دانش‌آموزان با هر سطح علمی فراهم نماید. کتاب های کمک آموزشی اول دبستان انتشارات تک رقمی‌ها، در دروس مختلف گردآوری شده است. آموزش الفبا، املاء و ریاضی از اصلی‌ترین دروسی است که بحث آموزش و حل تمرین در آن‌ها به شکل ویژه مورد توجه قرار گرفته است. هر دانش‌آموز در هر سطح علمی ‌و هر مقطعی که است، برای موفقیت بیشتر و تسلط بهتر بر روی دانسته‌های خود، به استفاده از از کتاب کمک درسی نیاز دارد. امروزه کتاب‌های کمک درسی بسیاری از ناشران مختلف در بازار موجود هستند که شاید انتخاب یک نمونه از بین آن‌ها کار دشواری است ، به همین منظور در این محتوا قصد داریم تا اطلاعاتی جامع در مورد ناشران برتر کتاب‌های کمک درسی در اختیار شما قرار دهیم.

  • تما‌می ‌کتاب‌های گاج هر ساله آپدیت شده و متناسب با جدیدترین تغییرات کتاب درسی و سوالات آزمون‌ها، به روز رسانی ‌می‌شود.
  • در نتیجه، دانش‌آموزان می‌توانند در آزمون‌های مدرسه و همچنین تقویت پایه برای مقاطع بالاتر به موفقیت خوبی دست پیدا نمایند.
  • عده ایی به ظاهر کتاب برایشان توجه ویژه دارند و عده ایی دیگر متن کتاب و کیفیت محتوا برایشان درالویت است.
  • کتاب آشنایی با مفاهیم 1 نوشته مهدی رضایی از مجموعه اولین کتاب آموزشی من، برای کودکان در مقطع پیش دبستانی و گروه سنی «الف» گردآوری شده است.
  • اگه قصد خرید کتاب داری ولی نمیدونی چه کتابی برات مناسبه کافیه دایرکت اینستاگرام بهمون پیام بدی و سوالاتت رو بپرسی تا راهنماییت کنیم.
با بهره‌گیری از تمرین‌های متنوع در کتاب ریاضی 5 دبستان می‌توانید، توانایی استدلال و کاربرد دانش و مهارت‌های ذهنی دانش‌آموزان را تقویت نموده و شاهد اثر بخشی آموزش در فعالیت آنان باشید. هم چنین سوالات امتحانات نهایی به صورت تشریحی طراحی می شود و دانش آموزان زمان کافی برای فکر کردن برای هر سوال و پاسخ دادن به آن دارند . تعداد صفحات کتاب 172 صفحه است و داشتن تمرین های زیاد مثل رنگ کردن، وصل کردن شکل، ساخت جمله، خواندن و نوشتن باعث میشه که دانش آموز احساس خستگی نکند. در کتاب کار فارسی اول دبستان خیلی سبز روی مهارت های زبان آموزی تاکید ویژه شده.

جامع اول دبستان شاهکار کلاغ سپید جلد 1 (ریاضی + قرآن) گاج

خرید و قیمت انواع کتاب کمک درسی از بهترین های بازار باسلام | ketabko برای خرید کتاب درسی تک جلدی و پک به صورت آزاد، یونیکتاب عرضه کننده کتاب های درسی به صورت اینترنتی است که با داشتن نماد اعتماد الکترونیک، درگاه امن بانکی و شیوه ارسال سریع و رایگان کتاب مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است. استفاده از کتاب های کمک درسی مبتکران می تواند در تقویت پایه تحصیلی دانش آموزان بسیار تاثیرگذار باشد چرا که نمونه سوالات متنوع و سطح بندی شده به همراه درسنامه نسبتا دشوار می تواند دانش آموزان را به تلاش بیشتر و یادگیری بهتر تشویق نماید. بنابراین اگر می خواهید از ابتدا دانش آموزان با پایه تحصیلی قوی آموزش ببینند می توانید از کتاب های این انتشارات خریداری نمایید اما به این نکته دقت داشته باشید که همیشه استفاده از کتب سنگین نمی تواند مفید باشد. همان‌گونه که بیان شد، کتاب های کمک درسی اول دبستان نقش ویژه‌ای در تسلط و یادگیری مفاهیم و مطالب آموزشی دارند. این نقش در قالب‌های مختلف و با تمرکز بر شیوه‌ای خاص تهیه کتاب کمک درسی دبستان و تدوین می‌شود. تقویت هوش و آمادگی در سطوح بالاتر از کتاب درسی نیز از جمله مسائلی است که در کتاب های تیزهوشان به آن پرداخته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید