بهترین شیرینی فروشی‌های تهران ؛ طعم شیرین تهران قدیم و جدید سفرزون

از شیرینی‌های سنتی لذیذ که مخصوص اعیاد ایرانی‎ها شیرینی نخودچی است که آن را با آرد نخودچی می‌پزند و طعم آن بسیار عالی است و زمانی که آن را در دهان خود قرار می‌دهید، آب می‌شود. از دیگر شیرینی‌های سنتی ایرانی شیرینی زبان است که سال‌ها است به عنوان عضو ثابت شیرینی‌های پذیرایی ایرانی محسوب می‌شود. اگر قرار است از مهمان‌های خود به نحو احسنت پذیرایی کنید، هیچ گاه شیرینی زبان را در کنار سایر شیرینی‌ها فراموش نکنید. بر این اساس قنادهای ایرانی نه تنها از فروش قندهای ایرانی هیچ سودی نمی‌کردند، بلکه به ضرر آن‌ها هم بود.

کیفیت و طعم شیرینی‌ها، کیک‌ها و باقلواهای بی‌بی آنقدر بالا بود، که در مدت کوتاهی به یک مکان معروف و دوست داشتنی برای اهالی یوسف آباد و دیگر محله‌های تبدیل شد. در لیست بهترین شیرینی فروشی های تهران به سراغ شیرینی فروشی ای میریم ه سابقه نسبتا طولانی ای دارد و از سال 1374 در تهران مشغول به کار هست. احتمالا برای شما پیش آمده که به صورت ناگهانی متوجه تاریخ مناسبتی را که برای شما مهم است، شده‌اید اما زمان کافی برای تهیه کیک و کادو نداشته‌اید. همچنین برای مراسم یا عید خاصی قنادی‌ را نمی‌شناسید که بهترین شیرینی و کیک‌ها را با کیفیت بالا عرضه کند.

درباره “آشنایی با بهترین شیرینی فروشی های تهران برای عاشقان شیرینی” بیشتر بخوانید:

او شروع به فروش کیک‌هایی در مغازه گوشه خیابان خود کرد که هنوز پابرجا است و شهرت زیادی دارد. اگر دنبال یک کافه قنادی مدرن در تبریز هستید، قنادی رکس هدف شماست، هر چند تاریخچه تاسیس رکس به 1316 برگشته و در اصل قدیمی‌ترین قنادی تبریز است. این قنادی در خیابان‌ امام، مرکز خرید لاله و فرودگاه بین المللی تبریز شعبه دارد و معروفترین محصولاتش قرابیه است. کیفیت کیک و شیرینی‌های قنادی گاندی، آنقدر بالاست که به چشم بر هم زدنی تمام می‌شوند و ممکن است ناکام از درِ شیرینی فروشی برگردید. قتادی وزرا نیز یکی دیگر از بهترین شیرینی‌ فروشی‌های تهران به شمار می‌رود که خالق شیرینی‌های بی‌نظیر، مشهور و دوست داشتنی shirinita.com است.

قنادی سورینت وی آی پی

جالب است بدانید که هنوز هم مانند گذشته مشتریان وفادار بسیار زیادی دارد و شما می توانید برای خرید شیرینی از آن استفاده کنید. جالب است بدانید که این شیرینی فروشی در گذشته مشتریان سرشناسی نظیر «دکتر محمد مصدق» و «پروین اعتصامی» و «فریدون آدمیت» داشته است و به همین دلیل شهرت زیادی دارد. شما هم می توانید در حال حاضر برای خرید انواع شیرینی های خوشمزه و بی نظیر به این شیرینی فروشی مراجعه و خرید کنید. ما در این مقاله در رابطه با بهترین شیرینی فروشی های تهران صحبت کردیم. اگر نان‌ها، کیک‌ها و شیرینی‌های قنادی لوندر را امتحان کنید، قطعا آن را جزو یکی از بهترین شیرینی فروشی های تهران می‌دانید.

شیرینی فروشی آریا

این کافه قنادی از سال ۱۳۲۱ درخیابان مفتح جنوبی برقرار است و از همان زمان از بهترین قنادی های تهران است. طرز تهیه شیرینی برنجی سنتی یا نان برنجی کرمانشاهی مخصوص نوروز را خواهید خواند. کورابیه از شیرینی های سنتی و قدیمی ترکیه به حساب می آید و تقریبا در تمام شهرهای این کشور، به راحتی می توانید با مراجعه به شیرینی فروشی ها از این شیرینی سنتی ترکی، تهیه کنید.

  • سینی را بـه مدت 20 دقیقه و با دمای 175 درجه سانتی‌گراد داخل فری کـه از قبل گرم شده قرار دهید.
  • سعی کنید، شیرینی را از شیرینی فروشی‌ هایی تهیه کنید، که از کیفیت آن مطمئن هستید.
  • برای طعم دادن کیک ها و شیرینی ها، این قنادی از مواد طبیعی همچون عسل، تخم مرغ رسمی، زعفران، گلاب و …
  • در صورتی که هر یک از این شیرینی‌ها را امتحان کرده‌اید، می‌توانید در پایین این مقاله از کجارو تجربه‌های خود را با در میان بگذارید.

بهترین شیرینی فروشی‌های تهران ؛ طعم شیرین تهران قدیم و جدید سفرزون

شیرینی فروشی عمو قناد اصفهان با سابقه ای درخشان در فروش انواع کیک، شیرینی، کیک عروسی، کیک تولد، دسر در طعم های مختلف با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.شیرینی لحظات شما با قنادی عموقناد. قنادی نیوشا با سابقه ای درخشان در فروش انواع کیک، شیرینی، کیک عروسی، کیک تولد، دسر در طعم های مختلف با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.شیرینی فروشی نیوشا یک انتخاب عاقلانه. شیرینی فروشی آریا اصفهان با سابقه ای درخشان در فروش انواع کیک، شیرینی، کیک عروسی، کیک تولد، دسر در طعم های مختلف با بهترین قیمت و کیفیت می باشد. شیرینی فروشی کاکائو اصفهان با سابقه ای درخشان در فروش انواع کیک، شیرینی، کیک عروسی، کیک تولد، دسر در طعم های مختلف با بهترین قیمت و کیفیت می باشد. شیرینی فروشی آبی اصفهان با سابقه ای درخشان در فروش انواع کیک، شیرینی، کیک عروسی، کیک تولد، دسر در طعم های مختلف با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید