آموزش ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام و شروع استفاده از آن موبایل کمک | instaa

در صفحه‌ی ابتدایی، با دو گزینه‌ی Create New Account و Log In رو‌به‌رو خواهید شد. گزینه‌ی Log In زمانی کاربرد دارد که بخواهید وارد حساب اینستاگرام از‌قبل‌ساخته‌شده شوید. برای ساخت حساب جدید، باید روی گزینه‌ی Create New Account ضربه بزنید. ثبت نام در اینستاگرام از طریق سایت برخلاف اپلیکیشن اینستاگرام، در یک مرحله، تمام اطلاعات ایمیل یا شماره موبایل، نام کامل، نام کاربری و پسورد شما را درخواست می‌کند. برخلاف روش آموزش ثبت نام در اینستاگرام با گوشی، اینبار می‌خواهیم با ایمیل و بدون شماره، یک حساب اینستاگرام جدید برای خودمان ایجاد کنیم.

http://amoozesh-agrcs.ir

3- روی گزینه Sign up With Email or Phone number تپ کنید . سپس آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس روی گزینه Next تپ کنید . ضمنا با انتخاب گزینه Log in Width Facebook می توانید از طریق اکانت فیسبوک خود لاگین کنید .

نظرات کاربران ( ارسال نظر

اگر یوزرنیم شما تکراری باشد، یک ضربدر قرمز روبروی آن نشان داده خواهد شد. اگر این ضربدر به تیک تبدیل شد، این یوزرنیم برای ساخت اکانت اینستاگرام مجله خبری اینستا تکراری نیست و می توانید از آن استفاده کنید. برای تکراری نشدن یوزرنیم خود می توانید از اعداد و یا نقطه و خط تیره استفاده کنید.

نحوه افزایش سایز متن در اسمارت‌فون‌های اندرویدی

همانطور که اشاره کردیم، برای ساخت اکانت های اینستاگرام از یک سرویس Disposable emailاستفاده خواهیم کرد. چراکه برای ایجاد اکانت به شماره تلفن یا آدرس ایمیل نیاز داریم و باید ایمیل های جعلی و موقتی بسازیم. بنابراین در این پست کدفرند به بررسی نحوه ساخت اکانت های اینستاگرام بدون محدودیت در تعداد و همچنین یک راهکار ساده برای ساخت اکانت های فیک اینستاگرامی میپردازیم. در مجموع آموزش ساخت اکانت در اینستاگرام در بالا داده شد و همانطور که مشاهده کردید فرایندی بسیار ساده داشته و تقریبا کمتر از پنج دقیقه از شما زمان خواهد برد. نکاتی که در بالا جهت ساخت اکانت ذکر کردیم بسیار با اهمیت بوده و سعی کنید آن ها را رعایت کنید. همچنین به شما پیشنهاد میکنیم بعد از دانلود اینستاگرام و نصب آن به اندازه از شبکه های اجتماعی استفاده نمایید تا زندگی شما دچار اختلال نگردد.

  • اگر یوزرنیم شما تکراری باشد، یک ضربدر قرمز روبروی آن نشان داده خواهد شد.
  • مثلاً اگر قصد داشته باشید در کنار اکانت شخصی‌تان، اکانتی مختص به کسب‌و‌کارتان درست کنید، ازنظر اینستاگرام مانعی وجود ندارد.
  • با ورود به سایت اینستاگرام با صفحه زیر رو به رو خواهید شد.
  • در این مرحله یک کد تایید برای ایمیل یا شماره تلفنی که در مرحله دوم ثبت کردین ارسال میشه، کد را وارد کنید و سپس روی گزینه next بزنید.

اما اگر موضوع مشکوک بود، می‌توانید در بخش انتهایی ایمیل ارسال شده بر روی گزینه Let us Know کلیک کرده و به این موضوع پشتیبانی اینستاگرام را از بروز این اتفاق دید مطلع سازید. حال ممکن است ایمیل یا نام کاربری اکانت قبلی را بدانید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده باشید. Forgot password» را بزنید تا یک لینک به ایمیل شما ارسال شود و بتوانید یک بار دیگر برای حساب خود رمز عبور تعیین کنید. صفحه ی اصلی یا Home اینستاگرامتا به این‌جای کار در کنار هم یاد گرفتیم که چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم اما این مراحل مربوط به ساخت اکانت اینستاگرام در گوشی هوشمند(اندروید و آیفون) بود.

نکاتی که در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام باید رعایت گردد

دیدگاهتان را بنویسید