Telegram برنامه‌ها در Google Play | instaa

تلگرام مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مطمئنا در یک پاراگراف کوتاه قادر به شر تمام قابلیت‌های تلگرام نیستیم، بنابراین مجبوریم از بسیاری موارد صرف نظر کنیم. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تلگرام مربوط به امنیت بالای آن می‌شود.

  • صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید.
  • در حالی که در خیلی از پیام رسان های دیگر پک های استیکر به این صورت وجود نداشته و یا پولی هستند، تلگرام صدها و هزاران پک استیکر کاملاً رایگان در اختیار همگان قرار می دهد.
  • با این‌حال از آن‌جایی که سکرت چت در فضای ابری ذخیره نمی‌شود، امکان دسترسی به آن از طریق دستگاه‌های دیگر وجود ندارد.
  • این ویدیو نحوه‌ی نصب کردن تلگرام در اندروید را نمایش می‌دهد.

در عنوان، عبارتِ “یک کانال یا گروه” را به کار برده ایم، اما حقیقت این است که بهتر است هر دو را (هم یک کانال و هم یک گروه) داشته باشید. مرورگر درون برنامه که با فعال شدن، لینک های خارجی را در داخل برنامه و با مرورگر داخل تلگرام باز می کند. در قسمت message corners ما می توانیم فاصله پیام هایمان از حاشیه صفحه را مدیریت و کم و زیاد کنیم.

شما به آسانی می‌توانید سه اکانت یا بیشتر از آن را در تلگرام خود مدیریت کنید. آیا ریپورت شده‌اید؟ اطلاع از زمان رفع ریپورتاگر اکانت شخصی شما بنا به هر دلیل ریپورت شود محدودیت‌هایی برای شما تعیین خواهد شد. برای مثال نمی‌توانید به افرادی که شما را در لیست مخاطبان خود ندارند پیام ارسال کنید. اگر بنا به هر دلیلی حس می‌کنید که اکانت شما ریپورت و محدود شده است می‌توانید توسط ربات رسمی تلگرام از این موضوع آگاه شوید.

کانال لباس کیلویی اورجینال

پیام‌رسان محبوب تلگرام با داشتن قابلیت‌هایی چون کانال و ربات پا را فراتر از یک پیام‌رسان ساده اینترنتی گذاشته و به یک ابزار بسیار مفید تبدیل شده است. به تازگی به‌روزرسانی جدید Telegram منتشر شده و در این مطلب ۱۰ قابلیت جدید آپدیت تلگرام بهمن ۱۴۰۱ را با هم مرور می‌کنیم. در صورت تمایل می‌توانید عکس‌هایی بفرستید که پس از گذر زمانی کوتاه به‌طور خودکار پاک شوند.

نمایش فوری

یکی از پرکاربرد ترین استفاده این ربات ها، ایجاد سیستم پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته می باشد. این مورد درست بر عکس پشتیبانی های تلفنی که نیاز به توضیح کلمه به کلمه دارند، بسیار ساده بوده و متن مشکلات ذخیره شده و نیازی به توضیح دوباره آن ها نیست. این مزایا باعث می شوند تا ارتباط شما مجله خبری اینستا با مشتریان خود تنگاتنگ و راحت تر شود. به ویژه اینکه خیلی از کاربران علاقه ای به صحبت کردن نیز ندارند. با این کار اعتماد مشتریان جلب شده و پشتیبانی آن ها در بازه زمانی بیشتری امکان پذیر خواهد بود. Telegram ویژگی هایی دارد که آن را از دیگر پیام رسان های مشابه متمایز کرده است.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید