Telegram برنامه‌ها در Google Play | instaa

عکس‌های خودمحوشونده‌ی مجله خبری اینستا قبلا صرفا در بخش سکرت چت قابل دسترس بودند. ویدیوی ارسالی مانند GIF خواهد بود و ویژگی پخش خودکار و پشت سر هم دارد. اما علاوه بر این، این پیام صدادار خواهد بود و شخص مقابل می‌تواند با لمس آن، صدای ضبط‌شده در ویدیو را نیز بشنود. در حالت عادی آیکون میکروفون در کنار باکس نوشتاری تلگرام وجود دارد که با لمس طولانی آن می‌توانید اقدام به ضبط و ارسال ویس کنید. در صورت تمایل می‌توانید با یک لمس کوتاه روی این آیکون، آن را به آیکون ویدیومسیج تغییر دهید.

http://amoozesh-agrcs.ir

Secret Chat قابلیتی بی نظیر برای ارسال و دریافت اطلاعات محرمانه می باشد. تاریخچه چت های مخفی فقط در دستگاه افراد ذخیره می شود و روی سرورهای تلگرام ذخیره نمی شوند. در نتیجه، اگر یکی از کاربران پیامی را از یک چت مخفی حذف کند، آن پیام برای طرف مقابل نیز حذف می شود.

تلگرام در ایران

برای حل این موضوع کافی است گزینه‌ی Send Via SMS را انتخاب کنید تا کد به‌صورت پیامک ارسال شود. اگر اکانت تلگرام شما به هر دلیلی ریپورت شده باشد تلگرام برای شما محدودیت‌هایی را تعیین می‌کند. برای مثال شما نمی‌توانید به افرادی که شما را در لیست contactهای خود ندارند پیام ارسال کنید. اگر بنا به هر دلیلی احساس می‌کنید که کسی اکانت شما را ریپورت کرده و شما محدودیت‌هایی دارید می‌توانید با استفاده از ربات رسمی تلگرام از این مسئله آگاه شوید برای انجام این کار کافی است پیامی را برای ربات@spambot ارسال کنید. لازم به ذکر است که این ربات با زبان فارسی با شما سخن می‌گوید و درصورتی‌که شماره ریپورت دائمی شده باشید می‌توانید از آن برای رفع ریپورت راهنمایی بگیرید.

  • با این‌حال اگر بیش از یک حساب داشته باشید، آیکون چرخ‌دنده با تصویر پروفایل شما جایگزین می‌شود.
  • اگر شما هم جزو افرادی هستید که به این موارد توجه نکرده‌اید و حالا رمز Two Step Verification را فراموش کرده‌اید و برای ورود مجدد به اکانت خود با مشکل مواجه شده‌اید، راهی جز حذف اکانت خود و ساخت مجدد آن ندارید.
  • نام‌های کاربری کلکسیونی یوزرنیم‌هایی ویژه هستند که تلگرام در پی کسب درآمد از آن‌ها است.
  • با ضربه روی آیکون سمت راست بالای صفحه وارد صفحه‌ی مخاطبان می‌شوید.
  • پیام های مخفی چت را می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد که به طور خودکار از هر دو دستگاه شرکت کننده تخریب شود.

با تمام این صحبت ها و با تمام پتانسیل های بالایی که تلگرام برای پیشرفت هر تجارت آنلاینی دارد، اما استفاده صحیح و درست از آن نیاز به دقت به نکات ریز و درشتی دارد. اول از همه اینکه همه اقشار جامعه در این پیام رسان حضور دارند و شما برای تبلیغات هدفمند خود باید اهداف از پیش تعیین شده داشته باشید و آن ها را دنبال کنید. در غیر این صورت تبلیغات و زحمت های شما ممکن است به خاطر تعداد زیادی از کاربران عادی و سطح پائین تر به هدر برود.

۸- می‌توانید واکنش خود به پیام‌ها را نمایش دهید

اگر قصد منشن کردن (نقل قول) کاربری را دارید، می‌توانید با تایپ کردن کاراکتر @ و سپس انتخاب شخص مورد نظر از لیست ظاهرشده، او را در پیام خود منشن کنید. تفاوت این کار با Reply در این است که برای شخص مقابل پیامی به‌صورت نوتیفیکیشن ارسال خواهد شد که او را از پاسخ ارسالی شما مطلع می‌کند. اگر بعد از ساخت گروه قصد دعوت شخصی را به گروه داشتید، کافی است به پروفایل گروه بروید و گزینه‌ی Add Member را انتخاب کنید. با این کار مجددا به لیست مخاطبان خود منتقل می‌شوید و می‌توانید فرد مورد نظر را انتخاب کنید. همین موضوع باعث می‌شود که بتوانید در تمامی دستگاه‌ها به چت‌های خود دسترسی داشته باشید. با این‌حال از آن‌جایی که سکرت چت در فضای ابری ذخیره نمی‌شود، امکان دسترسی به آن از طریق دستگاه‌های دیگر وجود ندارد.

اتمام‌حجت با افغانستان برای انتقال آب هیرمند  (۲۳۱ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید