DM های اینستاگرام اکنون دارای ویژگی های مسنجر فیس بوک خواهند بود

DM های اینستاگرام اکنون دارای ویژگی های مسنجر فیس بوک خواهند بود

فیسبوک، بزرگترین پلتفرم رسانه اجتماعی، مالک اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس اینستاگرام است. هر دوی این پلتفرم‌ها ویژگی‌های پیام‌رسانی خاص خود را دارند: مسنجر برای فیس‌بوک و DM برای اینستاگرام. اما اکنون، این غول رسانه های اجتماعی شروع به معرفی ویژگی مسنجر به اینستاگرام خواهد کرد.

به گفته فیس بوک، از زمانی که اینستاگرام را خرید، پیام رسانی مسیر طولانی را طی کرده است. این غول رسانه های اجتماعی همچنین در حال بررسی چگونگی توسعه پیام رسانی با رشد محصولات فیس بوک بوده است.

علاوه بر این، 100 میلیارد پیام توسط کاربران برای دوستان و خانواده خود فقط در خانواده برنامه های فیس بوک ارسال می شود. اکنون که همه‌گیری جهانی کووید-19 برای مردم چاره‌ای جز ماندن در خانه و دوری از یکدیگر باقی نگذاشته است. به همین دلیل، تقریباً همه برای برقراری ارتباط با یکدیگر به برنامه‌های پیام‌رسان و پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی متکی هستند.

DM های اینستاگرام اکنون دارای ویژگی های مسنجر فیس بوک خواهند بود

علاوه بر این، مردم در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در رسانه های اجتماعی، به ویژه در مسنجر فیس بوک با هم ارتباط برقرار می کنند. بیش از یک میلیارد نفر از مسنجر برای معاشرت و بیان خود به مردم، به‌ویژه برای دوستان و خانواده‌شان استفاده می‌کنند. به همین دلیل فیسبوک تصمیم گرفته است تا تجربه مسنجر و اینستاگرام را به هم متصل کند. به این ترتیب، کاربران بدون توجه به برنامه ای که استفاده می کنند، دسترسی بیشتری به یکی از بهترین تجربه های پیام رسانی خواهند داشت. علاوه بر این، کاربران اینستاگرام تصمیم می‌گیرند فوراً به این تجربه جدید بروزرسانی شوند یا خیر.

فیس بوک بهترین تجربه پیام رسانی را برای مردم به ارمغان می آورد

تحقیقات انجام شده توسط فیس بوک نشان داد که از هر پنج نفری که از برنامه های پیام رسانی استفاده می کنند، چهار نفر از آنها برای ارتباط با افرادی که برای آنها در ایالات متحده مهم هستند، استفاده می کنند. با این حال، از هر سه کاربر یک نفر می‌گوید که گاهی اوقات به سختی می‌تواند به خاطر بیاورد که در کجا به دنبال یک رشته مکالمه خاص بگردند. اما اکنون که پیام‌های پیام‌رسان فیسبوک و اینستاگرام به یکدیگر متصل شده‌اند، یافتن موضوعات چت در یک برنامه برای کاربران آسان‌تر خواهد بود.

علاوه بر این، غول رسانه های اجتماعی بیش از ده ویژگی جدید اضافه می کند که افراد می توانند برای ارتباط با دوستان و خانواده خود از آنها استفاده کنند. برخی از این ویژگی‌ها برچسب‌های سلفی هستند – ترکیبی منحصربه‌فرد از بومرنگ، سلفی‌ها و شکلک‌ها و روشی تازه برای واکنش به مکالمات.

یکی دیگر از ویژگی‌های جدیدی که در آخرین به‌روزرسانی موجود است، Watch Together است. این به شما امکان می دهد در طول یک تماس ویدیویی ویدیوهای ویروسی را با دوستان خود در IGTV تماشا کنید. علاوه بر این، حالت ناپدید شدن یک ویژگی است که می توانید از آن برای ناپدید شدن پیام ها استفاده کنید، زمانی که گیرنده آنها را به طور خودکار مشاهده کرد.

علاوه بر این، پیام‌ها و تماس‌هایی که از قبل در اینستاگرام هستند در برنامه اینستاگرام باقی می‌مانند. تغییر اصلی این است که افرادی که از فیس‌بوک مسنجر استفاده می‌کنند، اکنون می‌توانند از طریق اینستاگرام بدون دانلود اپلیکیشن جدید به دوستان و خانواده خود دسترسی پیدا کنند و بالعکس. علاوه بر آن، کاربران می توانند مکان دریافت تماس ها و پیام ها را کنترل کنند، مانند چت ها و درخواست های پیام. آنها همچنین می توانند تصمیم بگیرند که هیچ پیامی را دریافت نکنند.

بهترین ویژگی های مسنجر به DM اینستاگرام آورده شده است

به گفته فیس بوک، ویژگی های آشنای مسنجر را به آپدیت جدید می آورد. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از فوروارد کردن یک پیام، پاسخ دادن به یک چت خاص، و همچنین تم‌ها و رنگ‌های قابل تنظیم.

DM های اینستاگرام اکنون دارای ویژگی های مسنجر فیس بوک خواهند بود

این غول رسانه های اجتماعی همچنین اضافه کرد که بیش از 10 میلیون کاربر تاپیک های چت مسنجر خود را با نام مستعار و رنگ های سفارشی سفارشی می کنند. با این آپدیت جدید، کاربران می توانند از واکنش های ایموجی سفارشی مسنجر استفاده کنند. به زودی، ویژگی جلوه های پیام نیز وجود خواهد داشت که افراد می توانند از آن برای نشان دادن احساسات و استعداد بصری بیشتر در واکنش ها و پیام های خود استفاده کنند.

با گذشت زمان، مردم راه‌های سرگرم‌کننده‌تری برای برقراری ارتباط با افرادی که برایشان مهم هستند، خواهند دید. ویژگی هایی مانند استیکرهای سلفی و واکنش های ایموجی سفارشی ابتدا از طریق اینستاگرام قابل دسترسی خواهند بود و به زودی در مسنجر در دسترس خواهند بود.

ویژگی های تجربه مسنجر جدید در اینستاگرام

اکنون که فیس‌بوک گام بزرگی در اتصال فیس‌بوک مسنجر و دی‌ام‌های اینستاگرام برداشته است، باید مطمئن شود که این به‌روزرسانی برای کاربران مفید خواهد بود. به همین دلیل است که غول رسانه های اجتماعی پس از انتشار به روز رسانی، تعدادی ویژگی جدید را معرفی خواهد کرد.

در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که تجربه مسنجر جدید در اینستاگرام دارد:

با هم تماشا کنید

مردم اکنون می توانند از تماشای ویدیوها با دوستان و خانواده خود در طول چت ویدیویی لذت ببرند. آن‌ها می‌توانند از طریق این ویژگی جدید، ویدیوها و فیلم‌های پرطرفدار را در Facebook Watch، IGTV و Reels به شیوه‌ای سرگرم‌کننده‌تر تماشا کنند.

ارتباط بین برنامه ها

اکنون که پیام‌های پیام‌رسان فیسبوک و اینستاگرام به یکدیگر متصل شده‌اند، راهی بی‌نظیر برای ارتباط با افراد در این دو برنامه وجود دارد. علاوه بر این، کاربران می توانند از هر یک از برنامه ها برای ارسال پیام و برقراری تماس با دوستان و خانواده خود استفاده کنند.

حالت ناپدید شدن

حالت ناپدید شدن به کاربران این امکان را می‌دهد تا گزینه‌ای را انتخاب کنند که در آن پیام‌هایشان پس از دیدن گیرنده یا بسته شدن یک موضوع چت ناپدید می‌شوند.

رنگ های چت

در حالی که این یکی دیگر یک ویژگی جدید نیست، احساس خوبی است که بدانید به‌روزرسانی جدید همچنان به شما امکان می‌دهد تا موضوعات چت را با گرادیان‌های رنگی سرگرم‌کننده سفارشی کنید.

DM های اینستاگرام اکنون دارای ویژگی های مسنجر فیس بوک خواهند بود

استیکرهای سلفی

اکنون می توانید با استفاده از سلفی های خود یک سری برچسب بومرنگ بسازید و از آن ها در مکالمات استفاده کنید.

واکنش های ایموجی سفارشی

این ویژگی به شما امکان می دهد یک میانبر برای ایموجی مورد علاقه خود ایجاد کنید. به این ترتیب قادر خواهید بود به پیام های ارسالی دوستان و خانواده خود به سرعت واکنش نشان دهید.

پاسخ می دهد

این یکی ویژگی است که به شما امکان می دهد مستقیماً به یک چت خاص پاسخ دهید.

کنترل های پیام

اکنون می‌توانید تصمیم بگیرید که چه کسی می‌تواند مستقیماً به شما پیام دهد یا چه کسی نمی‌تواند به شما پیام بدهد.

فوروارد کردن

یک پیام عالی دریافت کردید که می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید. خوب، اکنون می توانید به راحتی این کار را با استفاده از ویژگی فوروارد آپدیت انجام دهید. این به شما امکان می دهد تا به راحتی پیام ها و تصاویر را با حداکثر پنج دوست یا گروه به اشتراک بگذارید.

جلوه های پیام متحرک

جلوه های پیام متحرک به شما امکان می دهد با استفاده از جلوه های ارسال متحرک، یک استعداد بصری به پیام های خود اضافه کنید.

DM های آینده اینستاگرام با ایموجی ها چگونه خواهند بود؟

در حالی که آینده مطمئناً اینجاست، به یک معنا، فردا همیشه متفاوت خواهد بود. اکنون که ایموجی‌ها وارد صحنه شده‌اند، در آستانه تکامل زبان دیگری هستیم که مانند آن کمتر دیده می‌شود. هر بار که نمادها و حروف اساسی برای شکل اولیه ارتباط تغییر می کنند، تکامل اتفاق می افتد. این حتی شامل تغییر اجتناب ناپذیر و اضافه شدن DM های جدیدی که به پلتفرم می آیند نیز نمی شود.

این شبیه به نوع بشری است که یک زبان جدید را یاد می گیرد، البته به آرامی. از این حروف و ایموجی ها می توان برای ارسال پیام های رمزآلود استفاده کرد که فقط توسط گیرندگان قابل درک است. حتی بدون رمزگذاری سطح بالا، رمزگشایی نمادهای قبلاً درک شده بدون همکاری کامل کسانی که در ارتباط هستند غیرممکن است. خطرات آشکار و بسیار واقعی در مورد این وجود دارد، اما این برای هر زبانی در حال حاضر طبیعی است.

خبر خوب این است که به خروجی های خلاقانه ای که ظاهر می شود فکر کنید. طنز و شوخ طبعی شکلک های جدیدی را که در شوخی های روزانه استفاده می شود، در نظر بگیرید. میم ها به تنهایی حماسی خواهند بود و این حتی ارتباط اصلی از طریق پیام رسان نیست. اسکرین شات‌های ایموجی‌های جدید این دی‌ام‌های اینستاگرام از طریق اینترنت پخش می‌شوند و انطباق آن‌ها را تقویت می‌کنند. مم های فردا مربوط به هوش ارتباطی امروز است. آنها نحوه صحبت و ارتباط ما را در هارد راک تثبیت می کنند و در تمام صفحه های ما از راه دور منتقل می شوند و مانند یک انگل پخش می شوند. امیدواریم که استادان ایموجی عمیقاً در مورد ایموجی هایی که در DM های اینستاگرام نصب و فعال می کنند فکر کنند.

آیا می توانید ایموجی های خود را به دی ام های اینستاگرام اضافه کنید؟

در حال حاضر، فقط می‌توانید از «ماسک‌هایی» استفاده کنید که نمایش ایموجی‌ها را برای شما بازنویسی می‌کنند، اما بقیه آن‌ها را هنگام بارگذاری روی تلفن خود می‌بینند. آن‌ها نیز می‌توانند شکلک‌ها را با ماسک‌های خود تفسیر کنند، اما ایموجی‌های زیرین دارای حروف ثابتی هستند که برای نشان دادن آنها استفاده می‌شوند. در حال حاضر، هیچ راهی برای اضافه کردن ایموجی های خود به صورت کاربردی وجود ندارد، اما اگر به تلفن یا رایانه آنها دسترسی دارید، می توانید ظاهر آنها را برای خود و دوستانتان تغییر دهید!

تاریخ: 9 دسامبر 2021 / دسته بندی ها: جالب هست، / نویسنده: جوی پی

مجله ترفندهای اینستاگرام

Instagram DMs Will Now Have Facebook Messenger’s Features

دیدگاهتان را بنویسید