60 شبکه اجتماعی برتر جهان کدامند؟ ویرگول | instaa

در صورتی که با وجود شباهت‌های بسیاری که میان فیسبوک و گوگل پلاس وجود دارد، اما این شبکه اجتماعی هدف متفاوتی دارد و در کل مخاطبان هدفش، عام مردم نیستند. اینستاگرام در ماه اکتبر سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد و به سرعت توانست رشد کند. یکی از تاثیراتی که اینستاگرام روی دیگر شبکه‌های اجتماعی گذاشت، این بود که سریعا به فکر عرضه اپلیکیشن افتادند. ولی مشکل بزرگ اینجا بود که پس از مدتی، تغییراتی به منظور افزایش درآمد این شبکه اجتماعی صورت گرفت که از محبوبیت آن در ایران کاست. این تغییرات در میزان درصد نمایش محتوا به مخاطبان بود که فقط بواسطه تبلیغات در فیسبوک، این میزان افزایش پیدا می‌کرد.

حتی دانشمندان علوم ارتباطات، هشدار داده­اند که در حال حاضر سیاست­های خارجی به وسیله این وسایل تعیین و جهت­دهی می‌گردند که برای حاکمیت­های ملی مفید و مطلوب نیست. کاهش وزن سریع می تواند وسوسه برانگیز باشد، خصوصا اینکه رژیم های مُد روز در شبکه های اجتماعی و اینترنت به ما وعده 5 کیلو کاهش وزن در عرض 10 روز را می دهند. طبق اعلام شرکت ایران خودرو مهلت افتتاح حساب وکالتی تمدید نشده و طبق اطلاع رسانی قبلی، دیروز 17 بهمن ماه آخرین مهلت برای افتتاح حساب و واریز وجه بوده است. ساخت پروفایل از مجموع تمام اطلاعات گردآوری شده از سرویس های مختلف، برای هر کاربر. حدودا همه عملکردهای داخل فیسبوک در گوگل پلاس هم وجود دارند و فقط کمی نام آنها تغییر یافته‌است. حال با توجه به نکات گفته شده، اگر قصد دانلود لایکی بر روی گوشی هوشمند اندروید و یا آیفون خود را دارید میتوانید این برنامه را با ۵٠٠ میلیون دانلود و امتیاز ۴.۴ از ۵ دانلود کنید.

  • استفاده از این رسانه ها در چند سال اخیر بسیار افزایش پیدا کرده است.
  • این رأی‌گیری انتقال محتوا به بالا یا پایین را مشخص می‌کند که درنهایت بر اساس حوزه‌های موردنظر (به نام subreddit) سازمان‌دهی می‌شوند.
  • با تغییر سیاست‌های امنیتی WhatsApp، بسیاری از مخاطبین این پیام‌رسان به اپلیکیشن‌های دیگری کوچ کرده‌اند و مثال بارز آن اپلیکیشن signal است.
  • با توجه به تمام محدودیت‌ها، وب‌سایت YouTube در بین مردم ایران بسیار محبوب بوده و خوشبختانه هر روز مخاطبین ایرانی بیشتری در این وب‌سایت شروع به فعالیت می‌کنند.

اما جدا از اشتیاق واقعی برای ایجاد صنایع خلاق به‌طور صریح‌تر و شایسته سالارتر، Pip Jamieson بنیان‌گذار آن، این پلتفرم را در سال ۲۰۱۴ در انگلستان راه‌اندازی کرد. این سایت شبکه اجتماعی با محوریت دوست‌یابی در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت دارد. این سرویس جزئیات مربوط به افرادی که نزدیک منطقه شما هستند یا حتی افرادی که در زندگی واقعی شما هستند را به اشتراک می‌گذارد.

فالوور بگیر اینستاگرام

پس راه حل چیست؟ اینجاست که شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز وارد می‌شوند. پلتفرم‌های شبکه اجتماعی غیرمتمرکز به سرعت در حال تبدیل‌شدن به جایگزینی برای پلتفرم‌های بزرگ مانند فیس‌بوک و توییتر هستند. در این مقاله از میهن بلاکچین بهترین شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز را که ممکن است جایگزین نسخه‌های متمرکز فعلی شوند، به شما معرفی می‌کنیم. همچنین اینستاگرام یکی از سریعترین سیستم عامل‌های شبکه‌های اجتماعی است.

لیست ۲۲ تا از معروف ترین شبکه‌های اجتماعی

انتشار پرشتاب اینترنت، ماهواره و فناوری های دیجیتالی، ارتباط همزمان میان بخش­های وسیعی از جهان را ممکن ساخته است. امروزه نقش رسانه­ها و میزان نفوذ آنها در ساخت سیاسی جوامع بر کسی پوشیده نیست. برخی از نظریه­پردازان ارتباطات معتقدند که امروز جهان در دست کسی است که رسانه­ها را در اختیار دارد. نقش عمده رسانه­ها در شکل­دهی به افکار عمومی باعث شده که اهمیت رسانه­ها تا این حد مورد توجه قرار گیرد. منتشر شدن تصاویر و ویدئوهای عجیبی از آشپزی شهربانو منصوریان در مناطق زلزله زده خوی باعث تعجب کاربران فضای مجازی شده است. وقت صبح- در روزهای اخیر انتشار تصاویر متفاوتی از شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی جهان در مجله خبری اینستا مشخص کرد که او برای کمک به مناطق زلزله زده خوی رفته است.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید