6 نکته آسان برای دنبال کردن!

چگونه تصاویر را در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟ من همیشه توصیه می کنم عکس های اختصاصی رویدادها یا محصولات را فقط در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. شما می توانید با اشتراک گذاری این تصاویر را اذیت کنید یکی عکس را به سایر اکانت های رسانه های اجتماعی خود بفرستید و به طرفداران بگویید که می توانند بقیه عکس ها را در اینستاگرام مشاهده کنند (حتما لینک را به آنها بدهید!). این به طرفداران شما دلیلی می دهد که برای دیدن بقیه عکس ها به اینستاگرام بیایند. به طور خودکار حساب های فیس بوک یا توییتر خود را برای اشتراک گذاری هر پست اینستاگرام پیوند ندهید.

اگر می خواهید بدانید کدام هشتگ ها محبوب ترین هستند، می توانید در گوگل (یا هر موتور جستجوی دیگری) محبوب ترین هشتگ های اینستاگرام را جستجو کنید. آنها کمی متفاوت هستند اما معمولاً نسبتاً ثابت می مانند. با این حال به شما هشدار می دهم که از هشتگ ها صرفاً به دلیل محبوبیت استفاده نکنید. به عنوان مثال، اگر پست شما مربوط به جواهرات جدیدی است که در فروشگاه خود دارید، از #غروب آفتاب یا #جاستین بیبر استفاده نکنید. برچسب ها را مرتبط نگه دارید – در مثال جواهرات، می توانید از #زیبا یا #مد استفاده کنید. هر دوی اینها تگ های محبوبی هستند اما به پست مرتبط هستند.

4. به طور فعال با دیگران در اینستاگرام درگیر شوید

نکات زیر را در مورد نحوه رشد اکانت اینستاگرام خود بررسی کنید:

1. هشتگ های مناسب را پیدا کرده و اضافه کنید
2. به دنبال حساب های مشابه خود بگردید و با آنها درگیر شوید
3. یک تم برای حساب کاربری و محتوای خود ایجاد کنید
4. به نظرات و سایر تعاملات روی حساب خود پاسخ دهید
5. یک هشتگ مارک ایجاد کنید، به طور مداوم از آن استفاده کنید و فالوورهای خود را به استفاده از آن تشویق کنید.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه به سرعت و به صورت ارگانیک فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید؟  این 6 نکته را دنبال کنید تا به سرعت مخاطبان اینستاگرام خود را افزایش دهید!

مجله ترفندهای اینستاگرام

https://nealschaffer.com/get-followers-instagram/

به دست آوردن 1000 فالوور در اینستاگرام هیچ هکی ندارد. اگر با برنامه هایی برخورد کردید که فوراً فالوورهای شما را افزایش می دهند، پیشنهاد آنها را قبول نکنید. بهتر است وقت خود را برای به دست آوردن فالوورهای ارگانیک از خرید فالوورهای جعلی صرف کنید. اگر به دنبال افزایش سریع فالوورهای اینستاگرام خود هستید، این بهترین هک های رشد ارگانیک را که می تواند برای شما مفید باشد را بررسی کنید.

چگونه اینستاگرام 2021 خود را رشد دهم؟ همه ما می دانیم که یک حساب راکد یا نادیده گرفته شده بیکار خواهد ماند. اینستاگرام هم فرقی نمی کند. سعی کنید حداقل چند بار در هفته پست بگذارید، در حالت ایده آل حداقل یک بار در روز. هر چه تعداد دفعات ارسال پست بیشتر باشد، از تنوع هشتگ های بیشتری استفاده کنید، بیشتر با دیگر اینستاگرامرها در ارتباط باشید، مخاطبان شما سریعتر رشد خواهند کرد. پس به ارسال پست بپردازید!

عکس توسط Possessed Photography در Unsplash

سوالات متداول چگونه فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشیم

چگونه به صورت رایگان فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آوریم؟

1. اینستاگرام خود را فعالانه تبلیغ کنید
2. فقط برای اینستاگرام محتوا ایجاد کنید
3. از هشتگ های مرتبط استفاده کنید
4. به طور فعال با سایر کاربران اینستاگرام ارتباط برقرار کنید
5. افراد بیشتری را دنبال کنید
6. به صورت فعال در اینستاگرام پست کنید

چگونه می توانم 1000 فالوور در اینستاگرام داشته باشم؟

برای به دست آوردن رشد ارگانیک یا 1000 فالوور در اینستاگرام باید کارهایی را انجام دهید:

اگر کسی نداند شما آنجا هستید، چگونه می‌خواهد شما را دنبال کند؟ اطمینان حاصل کنید که حساب اینستاگرام خود را از طرق مختلف تبلیغ می کنید.

  • به مشتریان خود بگویید که در اینستاگرام هستید.
  • به دیگر طرفداران شبکه های اجتماعی خود بگویید که در اینستاگرام هستید و پیوند پروفایل خود را به آنها بدهید.
  • آدرس اینستاگرام خود را در امضای ایمیل خود قرار دهید
  • دستگیره اینستاگرام خود را روی آگهی‌ها و کارت‌های ویزیت قرار دهید
  • به حساب اینستاگرام خود در خبرنامه های الکترونیکی خود پیوند دهید

توصیه دیگری در مورد چگونگی افزایش فالوور در اینستاگرام دارید؟

1. با سایر اکانت های اینستاگرام که دارای محتوای مشابه شما هستند تعامل داشته باشید
2. هشتگ های مرتبط با پست های خود را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید
3. همیشه با فالوورهای خود تعامل داشته باشید
4. مطالب مشابه را جستجو کنید و با لایک کردن یا گذاشتن نظر در پست های آنها با آنها در تعامل باشید

چگونه در عرض 5 دقیقه 1K فالوور در اینستاگرام به دست آوریم؟

به احتمال زیاد تبلیغات تبلیغاتی اینستاگرام را شنیده اید، مزایای اینستاگرام را درک کرده اید و حتی ممکن است یک حساب کاربری اینستاگرام برای تجارت خود راه اندازی کرده باشید. و اگر خوب کار می کنید، مرتباً پست می گذارید. اما ممکن است برای پیدا کردن مخاطب خود دچار مشکل شده باشید. درست مانند هر حساب جدید در هر سایت رسانه اجتماعی، ممکن است مدتی طول بکشد تا فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید و فالوورهای اینستاگرام شما را به مخاطبان زیادی افزایش دهید. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی به دست آوردن سریع فالوورهای بیشتر در اینستاگرام آورده شده است.

اکانت اینستاگرام خود را تبلیغ کنید

مانند هر سایت رسانه اجتماعی، شما دنبال کنندگان بیشتری می خواهید. اما مهم است که روی ایجاد یک جامعه عالی در اطراف فالوورهایی که دارید تمرکز کنید. هر چه بیشتر روی فالوورهای فعلی خود تمرکز کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید، به طور طبیعی مخاطبان شما بیشتر رشد خواهند کرد.

محتوای انحصاری برای افزایش فالوور اینستاگرام شما بسیار مهم است. اگر طرفداران و مشتریان شما قبلاً شما را در فیس بوک، توییتر و پینترست دنبال می کنند، چرا باید شما را در اینستاگرام نیز دنبال کنند؟ باید برایشان دلیل بیاوری!

در حقیقت، به دست آوردن 1000 فالوور در اینستاگرام در عرض 5 دقیقه غیرممکن است، مگر اینکه شما یا پست‌هایتان ویروسی شوند. این ممکن است باعث شود فالوورهای شما فوراً افزایش یابد، اما اگر اینطور نباشد، این اتفاق نخواهد افتاد. افراد دیگر از برنامه‌هایی استفاده می‌کنند که به آنها قول می‌دهند که فالوورهای فوری به دست آورند، اما توصیه نمی‌شود. داشتن فالوورهای جعلی به خصوص به عنوان یک تأثیرگذار، کمکی به شما نخواهد کرد.

چگونه می توانم ۱k فالوور در اینستاگرام را هک کنم؟

برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام به صورت رایگان این مراحل را به طور مداوم انجام دهید:

اگر به دنبال افراد بزرگی برای فالو کردن هستید، سعی کنید افرادی را که فالوورهای شما دنبال می‌کنند دنبال کنید (می‌دانم که این یک لقمه است!). وقتی به صفحه اعلان‌های خود در اینستاگرام می‌روید، به برگه «دنبال کردن» بروید. این به شما تمام پست هایی را نشان می دهد که کسانی که دنبال می کنید با آنها درگیر هستند. این احتمال وجود دارد که شما علایق مشابهی داشته باشید و بسیاری از پست ها و افرادی را که کسانی که دنبال می کنید دوست دارند، لایک کنید. می توانید روی پست ها کلیک کنید و به پروفایل این کاربران دیگر بروید. ورق بزنید و هر کسی را که علاقه دارید دنبال کنید. اینستاگرام تقریباً متقابل است و اگر دوست داشته باشید و با سایر کاربران اینستاگرام درگیر شوید، آنها اغلب شما را لایک خواهند کرد. با این حال، فقط یک سر بالا، کسی را دنبال نکنید فقط برای اینکه او را وادار کنید که شما را دنبال کند و سپس او را لغو کنید – این بی ادبی است و آداب خوبی نیست. افرادی را که به آنها علاقه واقعی دارید دنبال کنید.

6. برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود، بیشتر در اینستاگرام پست کنید!

همچنین می‌توانید تخفیف‌ها یا تبلیغات انحصاری را صرفاً برای فالوورهای اینستاگرام به اشتراک بگذارید. وقتی مردم بدانند که شما این تبلیغات را ارائه می دهید، می توانید مطمئن باشید که فالوورهای شما افزایش خواهند یافت.

هشتگ ها بهترین دوست یک اینستاگرامر هستند. شما می توانید با قرار دادن هشتگ های مرتبط، دسترسی به پست های خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید. توصیه می کنم از 3 تا 7 هشتگ در هر پست برای بهترین نتیجه استفاده کنید. هشتگ ها باید به محتوای پست و/یا صنعت یا جایگاه شما مرتبط باشند.

یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش مخاطب، برقراری ارتباط واقعی با مردم است. این به معنای فعال بودن در پروفایل دیگران با لایک کردن و کامنت گذاشتن روی پست های آنهاست. پاسخ دادن به نظرات در مورد پست های شما همچنین باعث ایجاد مکالمه و دنبال کننده می شود.

[It also can’t hurt to learn how to edit Instagram photos like a pro to help you publish more liked Instagram photos. Check out these best Instagram Stories examples as well.]

از هشتگ ها استفاده کنید
برای نکات و ترفندهای بیشتر در مورد جذب فالوورهای بیشتر برای بهبود بازاریابی اینستاگرام خود، این اینفوگرافیک جالب از Ownvisual را بررسی کنید!

وقتی افراد روی پست‌های شما نظر می‌دهند، مطمئن شوید که آنها را در پاسخ خود @منشن کنید تا اعلان دریافت کنند و ببینند چه نوشته‌اید. به سؤالات پاسخ دهید، از آنها به خاطر افکارشان تشکر کنید یا از آنها بپرسید که چگونه هستند. مکالمات را ادامه دهید و افراد بیشتری زنگ می زنند.

5. افراد بیشتری را در اینستاگرام دنبال کنید

افراد بیشتری را در اینستاگرام دنبال کنید

از میان تمام نکاتی که برای افزایش فالوور اینستاگرام خود دارید، این نکته ای است که باید خارج از خود اینستاگرام انجام دهید.

2. محتوای منحصر به فرد اینستاگرام را ارائه دهید

اگر فقط 25 نفر را فالو کنید، هیچ کس نمی خواهد شما را فالو کند، مگر اینکه یک برند بزرگ باشید. شما اینجا هستید تا فعال و جذاب باشید، بنابراین افراد بیشتری را دنبال کنید و فعال شوید! در حالی که هیچ نسبت خاص ایده آلی برای فالوورها به دنبال کنندگان وجود ندارد، شما باید تا حد امکان افراد بیشتری را دنبال کنید.

متوجه خواهید شد که در هیچ کجای این نکات به شما پیشنهاد خرید فالوور را ندادم. این به این دلیل است که این یک نه بزرگ است! وقتی به شما می گویم خرید فالوور اینستاگرام در دراز مدت به شما کمکی نمی کند، به من اعتماد کنید. در واقع، این فالوورهای جعلی یا بد اینستاگرام می توانند مانع از رشد شما شوند و به شانس شما برای رسیدن به صفحه محبوب آسیب بزنند.

افراد جدیدی را برای دنبال کردن در صنعت خود پیدا کنید و شروع به تعامل با آنها کنید. هنگامی که آنها شروع به شناسایی شما و نمایه شما می کنند، اغلب شما را دنبال می کنند و با لایک و کامنت به شما لطف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید