5 راز پشت پر لایک ترین عکس های اینستاگرام

ادامه مطلب: با استفاده از این 4 اپلیکیشن، عکس های اینستاگرام را مانند یک حرفه ای ویرایش کنید!

به موقع بودن در عکس های شما

ویژگی شماره یک عکس های اینستاگرام که بیشترین لایک را دارند، توانایی آنها در ارتباط با مخاطبان است. در حالت ایده‌آل، مخاطبان شما باید بخواهند خود را در زندگی‌ای که در عکس‌هایتان تعریف می‌کنید، درگیر کنند. هرچه بیشتر بتوانید فردی را به مشارکت در زندگی خود وادار کنید، عکس های شما دوست داشتنی تر می شوند. سوپرمدل ها به دلایلی از خود در قایق های زیبا که با آب شفاف و آبی احاطه شده اند عکس می گیرند. مسافران مخفی ترین مکان ها را در سراسر جهان پیدا می کنند تا با مخاطبان جهان به اشتراک بگذارند تا مردم را به زندگی شخصی خود بکشانند. مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد، عکس‌ها و ویدیوهایی را که پاسخ شما را جلب می‌کنند، اولویت‌بندی کنید – اینها احتمالاً عکس‌ها و ویدیوهایی هستند که همان پاسخ را از سوی مخاطبان شما به همراه دارند.

ستاره ای که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد، فوتبالیست حرفه ای، کریستیانو رونالدو است. تا لحظه نگارش این خبر، رونالدو 286 میلیون دنبال کننده روی پلتفرم دارد. او به خاطر کاپیتانی یوونتوس و تیم ملی پرتغال شهرت دارد. اساسا یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان است. او همچنین اولین فردی است که به 200 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام رسیده است.

از آنجایی که هر روز عکس‌های بیشتری آپلود می‌شوند، مهم است که به جزئیات توجه کنید و توصیه‌های ما را دنبال کنید اگر می‌خواهید بیشترین لایک‌های عکس‌های اینستاگرام را داشته باشید.

مجله ترفندهای اینستاگرام

https://nealschaffer.com/most-liked-instagram-photos/

ایجاد یک کپشن عالی کاری است که همه می توانند انجام دهند حتی اگر به نور عالی یا یک دوربین حرفه ای 4000 دلاری دسترسی نداشته باشید. به این فکر کنید که عکس شما واقعا به شما چه می گوید، سپس آن را به مخاطبان خود بگویید! داشتن زیرنویس عالی همچنین راهی عالی برای نشان دادن سطح جدیدی از عمق شخصیت شما است، به همین دلیل است که در بین پروفایل های سوپرمدل بسیار محبوب است. آنها همچنین می توانند به کسانی که سعی دارند با استفاده از این تصاویر نقل قولی به عنوان «تیزر» بفهمند چگونه یک وبلاگ در اینستاگرام پست کنند، کمک کنند. راهنمای ما در مورد برنامه های ایجاد گرافیک اینستا برای اینستاگرام را بررسی کنید.

مهم نیست که چه چیزی را می خواهید بفروشید، همیشه می توانید آن را با یک نفر در تصویر راحت تر بفروشید. اگر موردی دارید که می‌خواهید در مرکز توجه قرار گیرد، ببینید آیا می‌توانید آن مورد را در یک تصویر سبک زندگی بگنجانید که شامل افرادی می‌شود که از آن کالا به روشی منحصر به فرد استفاده می‌کنند. اگر بتوانید این کار را با موفقیت انجام دهید، پس تصویری دارید که ممکن است بسیاری از افراد به آن علاقه مند شوند. مطمئن شوید که یک پروفایل تجاری در اینستاگرام دارید تا بتوانید دقیقاً اندازه گیری کنید که چه کسی به عکس های شما علاقه مند است.

باور کنید یا نه، می توانید با تغییر چیزی غیر از عکس خود، درک عکس خود را تغییر دهید. عنوانی که انتخاب می‌کنید با عکس خود اضافه کنید، می‌تواند به طنز، عمق و اعتبار اضافه کند. خود نقل‌قول به‌عنوان یک تصویر نیز قالبی فوق‌العاده محبوب در بسیاری از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی است، و دلیل خوبی هم دارد: بسیاری از این موارد خنده‌دار در واقع اطلاعات مفیدی را ارائه می‌دهند که مردم می‌توانند در زندگی روزمره خود از آن‌ها استفاده کنند.

شرح‌های عالی / The Quotivational
منبع

کریستا دونوان متخصص اینستاگرام است.

بیشترین لایک در اینستاگرام تصویری از تخم مرغ است که توسط اکانت world_record_egg ارسال شده است. این عکس اکنون بیش از 50 میلیون لایک دارد. این حساب متعلق به یک خلاق تبلیغاتی به نام کریس گادفری است. بعداً مشخص شد که این پست با همکاری Hulu برای تبلیغ یک انیمیشن کمپین سلامت روان بوده است.

چه کسی بیشترین لایک را در اینستاگرام 2021 دارد؟

باور کنید یا نه، تنها راه محبوب شدن بیشتر در یک سایت اشتراک‌گذاری تصویر مانند اینستاگرام، تصاویر بهتر است! صرف نظر از اهداف کسب‌وکار شما برای حضور در اینستاگرام، مشاهده لایک‌ها و نظرات مثبت بیشتر برای تصاویرتان همچنان یک اعتبار عالی است. داشتن عکس های عالی می تواند به شما کمک کند بیشترین لایک عکس های اینستاگرام را داشته باشید. به جای تمرکز بر روی نام های خنده دار اینستاگرام برای پروفایل خود، با مطالعه این 5 ویژگی برتر به اشتراک گذاشته شده توسط پرلایک ترین عکس های اینستاگرام، بسیار موثرتر خواهید بود.

شرح‌های عالی / The Quotivational

در حقیقت، به دست آوردن 1000 فالوور در اینستاگرام در عرض 5 دقیقه غیرممکن است، مگر اینکه شما یا پست‌هایتان ویروسی شوند. این ممکن است باعث شود فالوورهای شما فوراً افزایش یابد، اما اگر اینطور نباشد، این اتفاق نخواهد افتاد. افراد دیگر از برنامه‌هایی استفاده می‌کنند که به آنها قول می‌دهند که فالوورهای فوری به دست آورند، اما توصیه نمی‌شود. داشتن فالوورهای جعلی به خصوص به عنوان یک تأثیرگذار، کمکی به شما نخواهد کرد.

کدام سلبریتی بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارد؟

دیدن همه چیزهای جالب که به این ترتیب منظم و مرتب چیده شده اند، تماشای آن لذت بخش است حتی اگر موسیقیدان نباشید.

مردم اصالت را در فیدهای اینستاگرام خود دوست دارند. اگر بتوانید مواردی را که در زندگی روزمره برایتان مهم هستند به روشی منحصربفرد سازماندهی کنید، پس اصول اولیه یک تصویر باورنکردنی را دارید. به عنوان مثال، برخی از محبوب ترین تصاویر در پروفایل اینستاگرام یک تهیه کننده ناشناس ممکن است عکس نحوه راه اندازی استودیو باشد.

سازماندهی اشیاء منحصر به فرد
منبع
حفظ ارتباط عکس فراتر از علاقه اولیه آن به معنای ایجاد ارزش برای مخاطب فراتر از آن لحظه اولیه است. شاید بتوانید چیزی را در عکس بگنجانید که بیانگر یک روایت بزرگتر باشد. شما ممکن است بتوانید آنقدر عکس خنده دار بگیرید یا آنقدر کپشن خنده دار بسازید که به این ترتیب مخاطب را حفظ کنید. همچنین ممکن است از نظر فنی آنقدر تصویر عالی بگیرید که مردم به طور طبیعی به سمت آن جذب شوند.

آیا قبول دارید که این پنج ویژگی توسط پرلایک ترین عکس های اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود؟

بیوگرافی نویسنده

یکی از موثرترین راه‌ها برای ایجاد یک عکس عالی برای اینستاگرام، تاریخ گذاری آن است، اما نه آنطور که ممکن است فکر کنید. این در واقع یک هنر کاملاً ظریف است، زیرا شما سعی می‌کنید عکسی را به یک رویداد محبوب فرهنگ پاپ گره بزنید و در عین حال ارزش آن را برای بازدیدکنندگان بعدی ماه‌ها بعد حفظ کنید.

مطالعه بیشتر: چگونه از اینستاگرام برای بهبود بازاریابی خود استفاده کنیم

مردم، مردم و افراد بیشتر

دومین عکس پر لایک در اینستاگرام آخرین عکس منتشر شده توسط Jahseh Dwayne Ricardo Onfroy خواننده رپ، خواننده و ترانه سرای آمریکایی بود که پیش از مرگش در ژوئن 2018 با نام XXXTentacion شناخته می شد. این عکس در 20 می 2018 منتشر شده است. اکنون 24.5 میلیون لایک و 9.6 میلیون کامنت. به طرز عجیبی، این تنها عکسی بود که در فید اینستاگرام او منتشر شد.

چگونه در عرض 5 دقیقه 1K فالوور در اینستاگرام به دست آوریم؟

مطالعه بیشتر: یازده ایده پست اینستاگرام برای هر فصل تعطیلات

ارتباط و اعتبار

بیشترین لایک های اینستاگرام معتبر و قابل ربط هستند
منبع

ادامه مطلب: کپشن های اینستاگرام: 14 نکته در مورد نحوه بهینه سازی آنها برای افزایش تعامل

سازماندهی اشیاء منحصر به فرد

بارها و بارها ثابت شده است که مردم بیشتر از هر نوع تصویر دیگری از دیدن دیگران لذت می برند. این یک رفتار طبیعی است – انسان‌ها از زمان غارنشین همیشه به دنبال چهره‌های انسانی دیگر به عنوان روشی برای بقا بوده‌اند، و شما می‌توانید از این تمایل واقعی استفاده کنید تا مردم زمان بیشتری را در پروفایل اینستاگرام خود صرف کنند.

مردم، مردم و افراد بیشتر
منبع

عکس تخم مرغی که توسط اکانت world_record_egg ارسال شده است، همچنان بیشترین لایک را در بین پست‌های اینستاگرام در سال 2021 دارد. این عکس اکنون 54,493,740 لایک دارد که بیشترین لایک را در آن زمان در اینستاگرام داشت – تصویری از استورمی، دختر کایلی جنر با 18.6 میلیون لایک. پس از ثبت موفقیت آمیز، کایلی ویدئویی را در پاسخ به عکس تخم مرغ ویروسی با عنوان “تخم مرغ کوچک را بردارید” منتشر کرد که ویدیویی از خودش در حال شکستن تخم مرغ روی زمین نشان می دهد.

دومین عکس پر لایک در اینستاگرام کدام است؟

مهم نیست از چه چیزی عکس می گیرید، می توانید با گره زدن عکس با رویداد اخیر در اخبار، مخاطبان بیشتری را در زمان حال جذب کنید. این می تواند از طریق عنوان، از طریق درج یک فرد مشهور یا با گرفتن عکس از یک رویداد زمان بندی شده، مانند عکس تعطیلات باشد.

به موقع بودن در عکس های اینستاگرام شما
منبع

آیا می خواهید اینستاگرام خود را بیشتر تبلیغ کنید؟ آیا برای دریافت لایک بیشتر برای عکس های اینستاگرام خود تلاش می کنید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بیشترین لایک های اینستاگرام چه وجه اشتراکی دارند؟

مطالعه بیشتر: 12 نکته همیشه سبز برای افزایش تعامل در اینستاگرام

عکس چرمیتی محمد در Unsplash

سوالات متداول عکس های اینستاگرام که بیشترین لایک را دارند

دیدگاهتان را بنویسید