24 ایده موقعیت مکانی اینستاگرام برای عکاسی بعدی شما

24 ایده موقعیت مکانی اینستاگرام برای عکاسی بعدی شما

پست

24 ایده موقعیت مکانی اینستاگرام برای عکاسی بعدی شما

آیا به دنبال ایده های مکان اینستاگرام برای برچسب گذاری در پست بعدی خود هستید؟ استفاده از برچسب‌های موقعیت مکانی اینستاگرام می‌تواند به نمایش حساب شما در معرض مخاطبان بیشتری کمک کند و به افراد بیشتری امکان می‌دهد پست‌های شما را پیدا کنند. و نیازی نیست از مکانی که عکس در آن گرفته شده است استفاده کنید.

درعوض، با استفاده از یکی از این ایده های خنده دار و محبوب مکان یابی اینستاگرام خلاقیت به خرج دهید تا پست شما بتواند تا حد امکان توجه بیشتری به آن داشته باشد.

24 ایده خنده دار موقعیت مکانی اینستاگرام

1. آپارتمان کری برادشاو

آپارتمان کری برادشاو یک مکان محبوب در اینستاگرام است جنسیت و شهر. این نمای بیرونی نمادین در خیابان پری واقع شده است. برخی از صحنه ها در خیابان پری 64 و برخی دیگر در کنار در خیابان پری 66 فیلمبرداری شده اند. در حالی که بازدیدکنندگان واقعاً مجاز به رفتن روی پله ها نیستند، می توانید از جلو عکس بگیرید.

عکس اینستاگرام با لوکیشن آپارتمان کری برادشاو

2. سرخوشی

چه به نمایش پرطرفدار HBO اشاره می‌کنید یا فقط به اشتراک می‌گذارید که امروز واقعاً احساس خوشحالی می‌کنید، Euphoria یک مکان عالی برای استفاده در اینستاگرام است.

سرخوشی به عنوان لوکیشن اینستاگرام

3. من به قهوه نیاز دارم

بدون کافئین نمی توانید روز را پشت سر بگذارید؟ ما شرط می بندیم که بسیاری از کاربران اینستاگرام نیز همین احساس را دارند. با افزودن برچسب جغرافیایی مکان I Need Coffee، یک پست مرتبط ایجاد کنید. (در حالی که مکان واقعی به آدرس یک کافی شاپ فلوریدا پیوند دارد، هر کسی می تواند از این مکان برای تامین نیازهای کافئین خود استفاده کند.)

مکان در اینستاگرام به نام "من به قهوه نیاز دارم"

4. خانه شیرین خانه

هر کس مکانی را دارد که فکر می کند “خانه” است، خواه خانه واقعی آنها باشد یا مکان دیگری. با استفاده از موقعیت مکانی اینستاگرام Home Sweet Home کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید (یا به عنوان خانه فالوورهای خود در خارج از خانه وصل کنید).

عکس الی زید با استفاده از لوکیشن اینستاگرام خانه شیرین خانه

5. ارسال راهنما

با کوهی از تحصیل یا کار دست و پنجه نرم می کنید؟ یک پست ساده بنویسید و از فالوورهای خود درخواست کنید که کمک بفرستند تا شما را از بین ببرند.

ارسال کمک به موقعیت مکانی اینستاگرام

به بیش از 100 هزار بازاریاب هوشمند اینستاگرام بپیوندید

اگر برای جلب توجه شایسته در اینستاگرام تلاش می کنید، همین امروز در Kicksta ثبت نام کنید و شروع به جذب دنبال کنندگان بیشتری کنید که به برند شما علاقه مند هستند.

6. درخشان مانند الماس

با استفاده از این ایده موقعیت مکانی اینستاگرام، فالوورهای خود را تشویق کنید تا درخشان بدرخشند. هر کس می تواند گهگاهی از یک پیکاپ کوچک استفاده کند و این مکان یک راه ساده برای کمک به دنبال کنندگان شماست که روز خوبی داشته باشند. برای امتیازهای جایزه، یک نقل قول انگیزشی در کپشن خود قرار دهید.

مثل یک مکان الماس روشن بدرخشید

7. اتاق دختران

اگر مجموعه عکس جدیدی با دوست دخترتان دارید، با استفاده از لوکیشن اینستاگرام اتاق دختران، آنها را با سبکی به اشتراک بگذارید. برای مسافرت، عکس ساقدوش یا هر عکسی از شما و دوستانتان مناسب است.

لوکیشن اینستاگرام به نام عکس بالا اتاق دختران

8. خانه هری استایلز

“هری” در سرتاسر جهان از مکان اینستاگرام خانه هری استایلز برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود از کنسرت هری استایلز یا هر عکسی که در آن احساس زیبایی می کند استفاده می کنند. اگر از طرفداران آخرین آلبوم این خواننده با عنوان خانه هری هستید، برای پست بعدی اینستاگرام خود از این گروه محبوب پرش کنید.

عکس دختری با استفاده از مکان خانه هری استایل

9. کوچلا

جشنواره موسیقی Coachella نیازی به معرفی ندارد. این جشنواره معروف که هر ساله در ماه آوریل در مکانی در شرق پالم اسپرینگز، کالیفرنیا برگزار می شود، احتمالاً هر سال از فید اینستاگرام شما پیشی می گیرد. اما اگر احساس FOMO دارید، برای استفاده از این تگ موقعیت مکانی اینستاگرام، لازم نیست در واقع در Coachella باشید.

تگ اینستاگرام کوچلا

10. TikTok

اگر اپلیکیشنی به اندازه اینستاگرام محبوب باشد، آن TikTok است. با برچسب گذاری موقعیت مکانی خود به عنوان مقر TikTok (دفتر ایالات متحده در کالور سیتی، کالیفرنیا) بازدیدهای بیشتری از پست های اینستاگرام خود دریافت کنید.

TikTok به عنوان مکان اینستاگرام

11. مدل برتر بعدی آمریکا

احتمالاً با American Next Top Model، برنامه تلویزیونی طولانی مدت که در آن مدل های مشتاق برای تبدیل شدن به بهترین رقابت می کنند، آشنایی دارید. آیا فکر می کنید شانس حضور در این نمایش را داشته باشید؟ عکس هد شات یا بیکینی بعدی خود را با این مکان تگ کنید.

عکس اینستاگرام در نیویورک با لوکیشن مدل برتر بعدی آمریکا

به بیش از 100 هزار بازاریاب هوشمند اینستاگرام بپیوندید

اگر برای جلب توجه شایسته در اینستاگرام تلاش می کنید، همین امروز در Kicksta ثبت نام کنید و شروع به جذب دنبال کنندگان بیشتری کنید که به برند شما علاقه مند هستند.

12. استودیو باب راس

باب راس درونی خود را، مربی نقاشی بسیار دوست داشتنی، با این ایده موقعیت مکانی اینستاگرام کانال کنید.

عکس آتلیه باب راس

13. سیاره زمین

چه در حال ترویج تلاش‌های حفاظتی باشید و چه فقط به دنبال راهی خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن عکس‌های آبی و سبز تعطیلات هستید، برچسب مکان سیاره زمین بسیار مناسب است! این برچسب به ویژه برای پست های روز زمین محبوب است.

برچسب سیاره زمین برای عکس عکاسی

14. ساخت جادو

آیا شرکت شما هر روز در دیوارهای دفتر شما جادو می سازد؟ با تگ مکان سحر و جادو، پشت صحنه خود را به نمایش بگذارید.

پشت صحنه ساخت عکس جادویی اینستاگرام

15. به من غذا بده!

دستور العمل های خوشمزه یا سلفی های زیبای رستوران – همه اینها برای این برچسب موقعیت مکانی اینستاگرام (که در میان حساب های IG با محوریت حیوانات خانگی نیز محبوب است) مناسب است.

عکس دختر در رستوران با برچسب اینستاگرام FEED ME

16. گرسنه؟

اگر به دنبال مکان دیگری با محوریت غذا هستید، Hungry ساده را امتحان کنید؟

گرسنه؟  عکس اینستاگرام دختر در ماشین

17. جزیره عشق

وانمود کنید که در ویلای لوکس هستید با برچسب اینستاگرام مکان جزیره عشق. ما این مکان را به ویژه برای زوج هایی که سالگرد جشن می گیرند توصیه می کنیم.

عکس برچسب لوکیشن اینستاگرام جزیره عشق

18. لینک در بیو

آیا پیوندی در بیو خود دارید که می خواهید مشتریانتان به آن ضربه بزنند؟ با استفاده از برچسب موقعیت مکانی لینک در بیو، کمی تبلیغ بیشتری به آن بدهید.

عکس آینه سلفی با لینک در بیو تگ اینستاگرام

19. ویکتوریا سیکرت

آیا عکس اخیر شما شایسته محبوب ترین شرکت های تولید لباس زیر زنانه و زیبایی در جهان است؟ با استفاده از برچسب جغرافیایی ویکتوریا سیکرت، که مخصوصاً برای برندهای مد یا لباس زنانه که می‌خواهند مخاطبان بیشتری را جذب کنند، مناسب است.

لوکیشن اینستاگرام ویکتوریا سیکرت با دو دختر کالج

به بیش از 100 هزار بازاریاب هوشمند اینستاگرام بپیوندید

اگر برای جلب توجه شایسته در اینستاگرام تلاش می کنید، همین امروز در Kicksta ثبت نام کنید و شروع به جذب دنبال کنندگان بیشتری کنید که به برند شما علاقه مند هستند.

20. زمان هدیه دادن

هدایا یک راه عالی برای افزایش فالوور و تعامل شما در اینستاگرام است! ایجاد یک گرافیک سفارشی برای هدیه بعدی خود را در نظر بگیرید – و مطمئن شوید که آن را با یک عنوان خوب نوشته شده که افراد را تشویق می کند وارد شوند، جفت کنید. همچنین می توانید از برچسب مکان Giveaway Time برای ورودی های بیشتر استفاده کنید.

زمان هدیه تگ اینستاگرام برای اینستاگرام

21. Vibes آیا دروغ نمی گویند

همه ما فقط در مورد ویبرهای خوب هستیم – و اگر صفحه اینستاگرام شما یکسان است، تگ Vibes Don’t Lie برای شما مناسب است.

VIBES DON'T LIE عکس برتر اینستاگرام

22. دریاها با نمو و دوستان

The Seas with Nemo & Friends غرفه ای است که در Epcot در دنیای والت دیزنی یافت می شود. سواری شما را از کنار چندین شخصیت از فیلم های نمو می برد. از این برچسب موقعیت مکانی برای ماجراجویی های دنیای دیزنی خود استفاده کنید.

The Seas with Nemo & Friends for Disney World عکس های اینستاگرام

23. Gossip Girls

عشق خود را به دختر شایعه پراکنی برنامه تلویزیونی با فالوورهای اینستاگرام شما. بسیاری از اینستاگرامرها از این تگ برای همراهی با عکس های گرفته شده در Met Steps، مکانی محبوب از نمایش، استفاده می کنند.

برچسب Gossip Girl با دختر در ماشین

24. من خجالتی هستم

در تکمیل لیست بهترین مکان‌های اینستاگرام، ما من خجالتی هستم – مکان ایده‌آل اگر می‌خواهید در مورد سلفی بعدی خود متواضعانه ببالید.

عکس اینستاگرام با لوکیشن من خجالتی هستم

آیا مکان ها در اینستاگرام کمک می کنند؟

شاید از خود بپرسید که آیا مکان ها به حساب شما در اینستاگرام کمک می کنند یا خیر. پاسخ بله است! افزودن یک برچسب جغرافیایی به هر پستی که به اشتراک می گذارید می تواند مزایای زیادی برای نمایه شما داشته باشد. اگر از اینستاگرام برای تجارت استفاده می کنید، تگ های موقعیت مکانی ضروری هستند.

اگر شما یک کسب و کار آجر و ملات دارید، می توانید یک مکان در اینستاگرام برای آدرس خود ایجاد کنید. اگر کسب و کار شما 100% آنلاین است، از برخی از ایده های سرگرم کننده مکان اینستاگرام که در این پست وبلاگ ذکر شده است استفاده کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید که برچسب های موقعیت مکانی اینستاگرام فقط برای پست های درون فید شما نیستند. همچنین می توانید استیکر موقعیت مکانی را در استوری اینستاگرام اضافه کنید. افزودن موقعیت مکانی به استوری‌های خود به شما کمک می‌کند از مزایای تگ مکان در اینستاگرام بیشتر بهره ببرید.

به بزرگترین مزایایی که برندها می توانند با افزودن برچسب های مکان به پست های خود ببینند، نگاهی بیندازید.

به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کنید

اگر آن پست‌ها مکان‌ها (و/یا هشتگ) را تگ کرده باشند، اینستاگرام پست‌ها را در بالای صفحه نشان می‌دهد. اگر مکانی را به پست خود اضافه کنید، به احتمال زیاد الگوریتم را شکست خواهید داد و در بالای فیدهای دنبال کنندگان خود ظاهر می شوید.

اگر نمایه اینستاگرام شما عمومی است (که ما توصیه می کنیم)، می توانید با تگ موقعیت مکانی خود به حساب های بیشتری دسترسی پیدا کنید. هر بار که مکانی را به یک پست اضافه می‌کنید، پست در آن صفحه مکان نمایش داده می‌شود (در قسمت «جدیدترین» یا، اگر تعامل زیادی داشته باشید، «پست‌های برتر»). هر کسی که به هر دلیلی آن صفحه مکان را مرور می کند، می تواند روی پست شما ضربه بزند و اگر پست به اندازه کافی جذاب است، بیاید صفحه شما را کاوش کند.

منابع جدید محتوا به دست آورید

در اینجا یک مزیت دیگر وجود دارد که ممکن است به آن فکر نکرده باشید: برچسب های موقعیت مکانی یک راه آسان برای طبقه بندی محتوا ارائه می دهد و به مشتریان شما امکان می دهد محتوایی تولید کنند که برند شما بتواند از آن استفاده کند.

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) یک استراتژی مهم برای برند شما است. مصرف کنندگان UGC را 9.8 برابر تأثیرگذارتر از محتوای تأثیرگذار می دانند. 79٪ از مردم می گویند که UGC بر تصمیمات خرید آنها تأثیر زیادی دارد. و تبلیغات دارای UGC 73 درصد نظرات مثبت بیشتری نسبت به تبلیغات سنتی در رسانه های اجتماعی دریافت کردند.

با افزودن برچسب موقعیت مکانی برندتان به پست‌های آن‌ها، عکس‌های مشتریان شما همگی در یک مکان مرکزی نشان داده می‌شوند و به شما امکان می‌دهند در میان تصاویر پیمایش کنید و به هر کسی که می‌خواهید از عکسش استفاده کنید برسید.

افزایش تعامل اینستاگرام

افزودن برچسب موقعیت مکانی یک راه آسان و موثر برای افزایش تعامل اینستاگرام است. برچسب گذاری موقعیت مکانی شما باعث افزایش تعامل تا 79٪ می شود! به‌علاوه، این حوزه‌ای است که می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید: در یک مطالعه از 6075 پست اینستاگرام، تنها 307 (یا 5٪) از پست‌ها یک مکان را برچسب‌گذاری کردند.

تعامل در اینستاگرام بسیار مهم است. نرخ تعامل شما نشان می دهد که چه تعداد از دنبال کنندگان شما به مطالبی که پست می کنید توجه دارند. برندهایی که نرخ تعامل خوبی در اینستاگرام دارند، بیشتر شاهد ترافیک وب، فروش و درآمد از این پلتفرم هستند. و افزودن برچسب موقعیت مکانی به پست‌های خود یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای کمک به افزایش تعامل شماست.

نکته حرفه ای

از این ایده های مکان اینستاگرام استفاده کنید

اگر قبلاً از برچسب های موقعیت مکانی اینستاگرام استفاده نمی کنید، اکنون زمان شروع آن است. مکان‌های اینستاگرام به شما کمک می‌کنند دسترسی خود را افزایش دهید، تعامل خود را بهبود بخشید و حتی محتوای بیشتری تولید کنید. اگر احساس می‌کنید در مورد برچسب‌های موقعیت مکانی استفاده کنید، یکی از ایده‌های موجود در این لیست را برای پست بعدی اینستاگرام خود انتخاب کنید.

مجله ترفندهای اینستاگرام

24 Instagram Location Ideas For Your Next Photoshoot

دیدگاهتان را بنویسید