16 دلیل که چرا باید از تلگرام برای تقویت تجارت خود استفاده کنیم مدیر وب | instaa

در واقع کانال بستری برای ارسال محتوا و ارتباط با مخاطبان است که در آن تنها ادمین‌ها می‌توانند پیام ارسال کنند. بر خلاف گروه‌های تلگرامی، امکان چت اعضا به صورت مستقیم با هم وجود ندارد و چنانچه ادمین بستری را فراهم آورد، کاربران می‌توانند با هم چت کنند. از دیگر قابلیت‌های تلگرام می‌توان به ایجاد گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی اشاره کرد. کانال‌ها یکی از قابلیت های تلگرام هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید پیام‌های عمومی را به مخاطبان در تعداد بالا ارسال نمایید. تلگرام علاوه بر قابلیت‌های ساخت تصویر پروفایل و قابلیت ترجمه، دسته بندی ایموجی های جدیدی را نیز اضافه کرده است. این دسته‌بندی‌های جدید یافتن ایموجی مناسب برای پیام‌های را برای کاربران آسان‌تر می‌کنند و طیف گسترده‌ای از احساسات، فعالیت‌ها و اشیاء را شامل می‌شوند.

http://amoozesh-agrcs.ir

نکته‌ی جالب گروه‌های مجله خبری اینستا این است که می‌توانید به هر ادمین یک‌سری دسترسی مشخص بدهید. اگر به دنبال اضافه کردن فردی هستید که در فهرست مخاطبان شما حضور ندارد، باید از «لینک دعوت» استفاده کنید. به‌منظور دسترسی به لینک دعوت باید وارد تنظیمات گروه شوید و بخش Invite Link را باز کنید.

شما به عنوان صاحب کانال می توانید ادمین های بیشتری جهت کمک در اداره کانال و وضع قوانین دقیق تر تعیین کنید. انتخاب اینکه چه کسی مجاز به افزودن مخاطبان، مدیریت پیام ها، ویرایش اطلاعات کانال یا حتی اضافه کردن ادمین جدید هست، همه در حوزه اختیارات صاحب کانالهای تلگرامی قرار دارد. ابتدا با لمس تصویر سه خطی در بالای صفحه سمت چپ منوی کشویی باز می شود که اکثر تنظیمات عملکردی و همچنین ظاهری تلگرام در این قسمت برای ایجاد تغییرات دلخواه در دسترس ما قرار داده شده است.

  • عکس‌های خودمحوشونده‌ی تلگرام قبلا صرفا در بخش سکرت چت قابل دسترس بودند.
  • با این کار شماره‌ی مورد نظر، هم به تلفن و هم به تلگرام شما اضافه خواهد شد.
  • فروش در فرگمنت به شیوه‌ی مستقیم، ایمن و ناشناس انجام می‌گیرد.
  • شما می توانید چینش عکس ها در آلبوم را مدیریت کنید، هر عکسی را که انتخاب می کنید به ترتیب از شماره 1 تا 10 مرتب می شود.
  • برای استفاده از این شماره مجازی ها با دانلود برنامه TextNow می توانید به راحتی شماره فیک تلگرام بدست بیارید تا مجبور به استفاده از شماره واقعی و سیم کارت برای ساخت تلگرام نباشید.
  • این سرورهای ابری از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند و محدودیت حجمی برای کاربران ندارند.

مشاهده و مدیریت افرادی که از طریق تلگرام می توانند یا نمی توانند به ما تماس صوتی بگیرند و تعیین استثاء ها. کنترل حساب های کاربری شما در تلگرام از طریق منو انجام پذیر است. در این بخش می‌توانید با کلیک بر روی هر حساب، به حساب تلگرام مربوط به آن وارد شوید. تلگرام از معدود پیام رسان های امروزی است که تقریباً در تمام پلتفرم ها در دسترس است.

نکاتی به منظور استفاده بهتر از برنامه پریزما (Prisma) پریسما

شما نیز می توانید با توسعه یک یا چند روبات، به کسب و کار اینترنتی خود رونق دهید. روبات ها باعث می شوند تا وقت کمتری را در تلگرام هدر دهید و کارهایتان را دقیق تر و منظم تر پیاده سازی کنید. از جایی که تلگرام بر مبنای سیستم متن باز طراحی شده است، شما به عنوان یک کاربر عادی نیز قادر هستید تا یک روبات را به سادگی تمام در تلگرام ایجاد کنید. سپس می توانید با کمک کدهای اینلاین و یا با کدنویسی های استاندارد، ربات خود را گسترش دهید.

تبلیغات گوگل

دیدگاهتان را بنویسید