16 دلیل که چرا باید از تلگرام برای تقویت تجارت خود استفاده کنیم مدیر وب | instaa

با فعال کردن گزینه Save to Gallery ، فایل های شما در گالری دستگاه ذخیره خواهند شد. مشاهده و مدیریت افرادی که اجازه دارند از وضعیت و زمان آنلاین بودن ما باخبر شوند یا بی خبر بمانند و تعیین استثاء ها. و مطلب دیگر درباره تماسهای صوتی تلگرام توانایی کنترل کامل هست یعنی شما می توانید تعیین کنید چه فرد یا افرادی اجازه دارند به شما تماس بگیرند یا بالعکس. قرار دادن هشتگ در یک پیام باعث نمایش دادن رابط جستجویی می شود که تمام پست های دارای این هشتگ را در کانال نشان می دهد و به عبارت دیگر قرار دادن هشتگ در کنار یک کلمه یعنی نشان دار کردن به قصد سهولت در جستجو و یافتن آن کلمه می باشد. حالا تعیین کنید که می خواهید کانال عمومی باشد یا خصوصی که در بالاتر فرق کانال عمومی و خصوصی تلگرام را توضیح دادیم.

http://amoozesh-agrcs.ir

اپلیکیشن ها، برنامه ها و حتی ربات های متنوعی وجود دارند که از طریق آن ها می توانید استیکرهای جذابی که هر یک می توانند دارای تگی کوچک از نام برندتان و آی دی کانالتان باشند را، بسازید. این استیکر ها را هر از گاهی در کانال خود قرار دهید تا افراد مختلف بتوانند آن ها را در گوشی خود ذخیره کنند و در گروه هایی که عضو هستند به اشتراک بگذارند. بنابراین شما فرصت معرفی شدن به دیگران را توسط اعضای کانالتان پیدا می کنید.

ویژگی‌های اصلی تلگرام چه هستند؟

بلاک و آنبلاک کردندر صورتی که مزاحم یا پیام‌های ناخواسته‌ای در مجله خبری اینستا دارید، می‌توانید آن حساب را بلاک کنید. برای این کار کافی است وارد پروفایل او شوید و در منوی سه‌نقطه، گزینه‌ی Block User را انتخاب کنید. برای آنبلاک کردن کافی است مجدد به همین بخش مراجعه و این بار گزینه‌ی Unblock را انتخاب کنید. تلگرام در حالت عادی پین کردن حداکثر پنج چت را ممکن می‌کند، اما اگر نسخه‌ی پریمیوم را بخرید، پین کردن ۱۰ چت امکان‌پذیر می‌شود. برای پین کردن کافی است روی چت مدنظر به سمت راست سوایپ و گزینه‌ی Pin را انتخاب کنید. آموزش ساخت استیکر برای تلگرامیکی از ویژگی‌های جذاب تلگرام که در روزهای ابتدایی حسابی دل کاربران را به دست آورد، آزاد بودن امکان ساخت استیکرها بود.

  • انتخاب یک نام مشخص برای تمام بسترهای ارتباطی‌تان باعث می شود که کاربران راحت تر بتوانند شما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف پیدا کنند.
  • در این ویدیو نیز می‌توانید اطلاعات جامع و مفیدی در رابطه با امکانات کانال‌های تلگرام در کانال‌ها کسب کنید.
  • در این صفحه با غیرفعال کردن گزینه‌ی Show Calls Tab می‌توانید تب تماس‌ها را از صفحه‌ی اصلی حذف کنید.
  • گروه‌های عمومی همانطور که از نام‌شان پیدا است به‌طور عمومی قابل مشاهده هستند.
  • بازخوردهای سریع کاربران باعث می شود تا برند شما یک ویژگی منحصر به فرد به خود بگیرد.

برای ارسال این نوع عکس‌ها روی آیکون جدیدی که به شکل ساعت به ابزار ویرایش عکس اضافه شده است لمس کنید و زمان مورد نظرتان را مشخص کنید و سپس آن را برای شخص مقابل بفرستید. تصویر یا ویدیوی مورد نظر به شکل تار برای شخص مقابل ارسال می‌شود و به محض آنکه آن را اجرا کند، تایمر مشخص‌شده توسط شما محاسبه و پس از اتمام به‌صورت خودکار حذف خواهد شد. نکته‌ی جالبی که در این ویژگی وجود دارد این است که اگر شخص مقابل از پیام محوشونده‌ی شما اسکرین‌شات بگیرد، این موضوع به شما اطلاع داده خواهد شد. ویرایش پیام‌های ارسال‌شدهتلگرام از مدت‌ها قبل امکان ویرایش پیام‌های ارسال‌شده را فراهم کرده است. در مواقعی که در پیام ارسال‌شده اشتباه تایپی دارد یا حتی در صورتی که از حرف ارسال‌شده پشیمان شده‌اید، می‌توانید با نگه داشتن انگشت روی پیام و انتخاب گزینه‌ی Edit، پیام ارسال‌شده‌ی خود را ویرایش کنید.

واکنش استقلال به افشای آپشن‌های قرارداد ساپینتو

زیرا در این قابلیت نمی توان از پست ها اسکرین شات گرفت یا آن ها را Share کرد؛ در نتیجه محتوای گروه ها و کانال ها فقط برای مخاطبانشان قابل مشاهده می باشد. چند بار شده تا به دوستتان پیام اشتباهی فرستاده و درصدد ویرایش آن بوده باشید؟ در آپدیت جدید تلگرام شما می‌توانید به آسانی این کار را انجام دهید. برای استفاده از این قابلیت نیز می‌توانید با انگشت خود روی پیام ضربه بزنید و بر روی گزینه ویرایش یا Edit کلیک کنید. به طور کلی، جدیدترین آپدیت تلگرام تعدادی ویژگی جدید و پیشرفت های هیجان انگیز را به ارمغان می آورد که تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید