10 سایت برتر خرید باتری ماشین که باید بشناسید! کی خوبه | نکاس باتری

رتبه بندی CCA یک باتری به شما می گوید که در دماهای سرد چقدر توان تولید می کند. زیرا باتری شما باید بتواند موتور را حتی در هوای بسیار سرد روشن کند. در صورتی که باتری ماشین مورد نظرتان در قسمت زیر پیدا نکردید به منوی بالای صفحه مراجعه کنید.

سایر آمپرها

من چجوری میتونم باتری آمپر بالاتر نصب کنم چون میخوام سیستم نصب کنم و احتیاج به باتری با آمپر بالاتر دارم. بله، قیمت های محاسبه شده در وبسایت با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده میباشد و قیمت داغی باتری از آن کسر گردیده است. در صورت نبود داغی باتری فرسوده بابت هر آمپر کسری، داغی مبلغی به قیمت باتری خودرو اضافه میگردد.

باتری مخابراتی فرانت اکسس 12ولت 200 آمپر

10 سایت برتر خرید باتری ماشین که باید بشناسید! کی خوبه | نکاس باتری این شرکت گواهینامه های ISO/TS16949 را از شرکت DQS آلمان، ایزو 9001 را از شرکت DQS آلمان و گواهینامه های ایزو و OHSAS را اخذ کرده است. ایزو 9001 مربوط به مدیریت کیفیت و مربوط به مدیریت زیست محیطی می باشد.

  • همه چیز به نوع باتری خودرو شما، برند تجاری و میزان مراقبت شما بستگی دارد.
  • برای خرید باطری کامیون در کرج در آمپرهای 100 تا 200 آمپر با ما در تماس باشید.
  • این شرکت با ۴۰ سال تجربه در تولید انواع مختلف باطری خودرو محصولات خود را مطابق استانداردهای بین المللی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است.
  • حمل، نصب و تست دینام و سیستم برق خودرو خودرو کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری، شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.
  • در رو روش نیاز است که از یک کارشناسان نصب باتری یو پی اس درخواست کنید تا این کار را برای شما انجام دهد، زیرا کوچک ترین خطایی ممکن است مدار جریان انرژی شما را دچار اختلال کند و به نتیجه دلخواه نرسید.

همچنین پیشنهاد میکنیم در این زمینه مقاله راهنمای انتخاب بهترین برند باتری ماشین را نیز مطالعه بفرمایید. سلام دوست عزیز باتری اصلی خودروی رنو کپچر 70 امپر قالب L3 می باشد که در همان سایز باتری های 66 و 74 آمپر می باشد. شما میتوانید باتری های 70 آمپر پایه کوتاه و 74 آمپر برای خودروی خود استفاده کنید. ملاک 2 سال یا 40،000 کیلومتر در صورت نو بودن باتری و تاریخ تولید جدید معتبر می باشد.

اطمینان حاصل کنید که تمام مراقبت های توصیه شده مانند اطمینان از سطح الکترولیت کافی، تمیز نگه داشتن پایانه ها و …. عمر باتری خودرو معمولاً بین دو تا چهار سال است، اما این فقط یک پیش بینی بر اساس تجربه ​​است. برخی از باتری ها سریع تر شکست می خورند و برخی دیگر ممکن است بسیار بیشتر دوام آورند.

باتری ماشین در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید