10 استراتژی بازاریابی اینستاگرام که به شما کمک می کند تا 6 رقم بخورید

نحوه کسب درآمد به عنوان اینفلوئنسر:

 • شما یک پست اینستاگرامی حمایت شده (یک عکس، یک ویدیو یا یک داستان) را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک می گذارید
 • در پست خود، یک هشتگ مارک دار، تگ یا پیوند به حساب برندی که تبلیغ می کنید اضافه می کنید
 • برای پست های حمایت شده خود هزینه ثابتی دریافت می کنید

قبل از اینکه به استراتژی های بازاریابی اینستاگرام بپردازیم، در اینجا چند نکته برای بازاریابی اینستاگرام وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 1. یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام بسازید
 2. دسترسی و نفوذ خود را افزایش دهید
 3. مرتب پست کنید و با فالوورهای خود درگیر شوید
 4. تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود را زیر نظر داشته باشید
 5. یک استراتژی فروش یا یک قیف داشته باشید

بهترین چیز در مورد این استراتژی؟

اول، بیایید کمی محاسبات انجام دهیم! برای رسیدن به درآمد 100000 دلاری در سال، باید تقریباً در بانک بانکی کنید. 8333 دلار در ماه راه های مختلفی برای دستیابی به این درآمد وجود دارد. اما در ادامه بیشتر در مورد استراتژی های دقیق (حتما تا آخر مطالعه کنید). خبر خوب این است که اکثر مردم می توانند در همان ماه اول، بدون دنبال کردن زیاد، شروع به کسب درآمد 200 تا 2000 دلاری کنند!

شما به تعداد زیادی فالوور نیاز ندارید. برای شروع فروش دوره ها فقط به 100 دنبال کننده درگیر نیاز دارید.

استراتژی اینستاگرام شماره 5: اینفلوئنسر شوید

چقدر می توانید پول دربیاورید؟

اینستاگرام یک پلتفرم عالی برای فروش محصولات دیجیتال است. چه خالق دوره باشید، چه نویسنده کتاب الکترونیکی یا عکاسی که از پیش تنظیمات عکاسی می فروشد، می توانید در اینستاگرام درآمد کسب کنید. شانون از @boutiquesocialdc از صفحه اینستاگرام خود برای تبلیغ دوره های رسانه های اجتماعی خود استفاده می کند. یک استراتژی خوب این است که یک لیست انتظار ایجاد کنید و بازاریابی محصولات دیجیتال خود را حتی قبل از آماده شدن شروع کنید.

آیا می‌دانستید که حتی با تعداد کمی از طرفداران می‌توانید به عنوان یک تأثیرگذار طبقه‌بندی شوید؟ بله، تنها چیزی که نیاز دارید 1000 فالوور است. اکثر برندها مایلند با یک اینفلوئنسر کوچک کار کنند زیرا تعامل بهتری دارند و رابطه قوی تری با فالوورهای خود دارند.

جواب؟

همه می توانند در اینستاگرام کسب درآمد کنند.

مطالعه بیشتر: نحوه ایجاد محتوا برای اینستاگرام: 10 ابزار طراحی که بازاریابان رسانه های اجتماعی باید استفاده کنند

استراتژی اینستاگرام شماره 10: ارائه خدمات مشاوره اینستاگرام

چقدر می توانید بسازید؟

بسته به بسته خود می توانید تقریباً 1000 دلار در ماه برای مدیریت 1 حساب. بنابراین، شما معمولاً به 10 حساب برای رسیدن به 10 هزار دلار ماه نیاز دارید.

استراتژی شماره 9 اینستاگرام: تولید کننده محتوا شوید

بسیاری از استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک وجود دارند که نحوه استفاده از اینستاگرام را نمی دانند و دوست دارند فردی مانند شما را استخدام کنند. نمایه خود را بسازید و شروع به نزدیک شدن به مشاغل کوچک برای ارائه خدمات آزمایشی به صورت رایگان یا در ازای یک گواهی خوب کنید. از آنجا می توانید شروع به رشد کنید.

سپس، از یک سرویس طراحی و چاپ مانند Teespring.com برای ایجاد کالای خود استفاده کنید. زمانی که فالوورهای خود را به حدود افزایش دادید. 10 هزار، شما می توانید شروع به فروش فلش هر ماه کنید. می‌توانید اعلامیه‌ای بدهید و بگویید: «سلام بچه‌ها، من به تازگی 300 تی‌شرت سفارشی چاپ کردم. قبل از اینکه تمام شود، یکی را از لینک موجود در بیو من بگیرید.»

ادامه مطلب: چگونه یک اینفلوئنسر اینستاگرام شویم

استراتژی شماره 6 اینستاگرام: یک بازاریاب وابسته باشید

اگر به دنبال ساده ترین استراتژی برای کسب درآمد در اینستاگرام هستید، این همان راه است! می توانید با رشد یک موضوع شروع کنید و از اتوماسیون برای پخش محتوای خود برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر استفاده کنید. راهنمایی می خواهید؟ ارسال پست بیشتر به شما کمک می کند سریعتر رشد کنید. خوب، پس چگونه حقوق می گیرید؟ هنگامی که حداقل 10 هزار فالوور را به دست آوردید، اکثر مردم از طریق DM با شما تماس می گیرند و درخواست فریاد می کنند. شما می توانید قیمت را به صورت جداگانه با خریداران مذاکره کنید.

از آنجایی که “محتوا” در اشکال و اشکال مختلفی وجود دارد، تا حد زیادی به نوع محتوایی که ایجاد می کنید بستگی دارد. و بدیهی است که بر اساس بودجه مشتری شما.

چقدر می توانید پول دربیاورید؟

در این ویدیو با استراتژی های اینستاگرام بیشتر آشنا شوید:

نحوه عملکرد بازاریابی وابسته:

 • می‌توانید مستقیماً با برندها تماس بگیرید و درخواست معامله کنید یا می‌توانید در یک بازار وابسته مانند همکاران آمازون ثبت نام کنید.
 • برندها کد تبلیغاتی منحصر به فردی را برای شما صادر می کنند که هنگام تبلیغ محصولاتشان از آن استفاده خواهید کرد
 • خریداران از کد شما برای دریافت تخفیف در وب سایت تاجر استفاده می کنند
 • از هر فروش که با استفاده از کد شما انجام می شود، درصدی به شما پرداخت می شود

اگر علاقه ای به تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر یا کارآفرین ندارید، راه های دیگری برای کسب درآمد از پلتفرم وجود دارد. یکی از ساده ترین راه ها برای راه اندازی یک کسب و کار خدماتی، ارائه خدمات مدیریت رسانه های اجتماعی است:

به عنوان یک اینفلوئنسر چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

چقدر می توانید پول دربیاورید؟

 • بستگی به مدل کسب و کار، هدف و استراتژی شما دارد.

استراتژی شماره 8 اینستاگرام: مدیر رسانه های اجتماعی شوید

به این فکر کنید که چقدر مشکل بزرگی را حل می کنید. برای اینکه شخصی بتواند مدیر رسانه های اجتماعی را استخدام کند، احتمالاً باید 1000 دلار در ماه هزینه کند، بنابراین، برای یک برنامه مشاوره اینستاگرام 1:1 می توانید حدود 500 تا 2000 دلار هزینه کنید.

نتیجه

چرا این کار می کند؟ زیرا لازم نیست درگیر توسعه یک محصول باشید یا نگران حمل و نقل و رسیدگی به خدمات مشتری باشید. به عنوان یک شرکت وابسته، برای بازاریابی محصولی که توسط مارک های دیگر فروخته می شود، کمیسیون دریافت می کنید.

این بستگی به جایگاه، تعداد فالوورها و نرخ تعامل حساب شما دارد. به عنوان مثال، یک صفحه سگ اینستاگرام با 800 هزار دنبال کننده در حال حاضر با قیمت 25000 دلار برای فروش فهرست شده است. اگر در یک سال 6 حساب را با قیمت 25000 دلار بفروشید، بیش از 150000 دلار درآمد خواهید داشت.

استراتژی شماره 4 اینستاگرام: فروش محصولات دیجیتال

چقدر می توانید بسازید؟

عکس از Noémi Macavei-Katócz در Unsplash

آیا می خواهید از اینستاگرام خود کسب درآمد کنید؟ در اینجا 10 استراتژی مختلف برای کمک به کسب درآمد بیشتر در اینستاگرام آورده شده است. منتظر چی هستی؟

مجله ترفندهای اینستاگرام

https://nealschaffer.com/instagram-marketing-strategies/

مطالعه بیشتر: راهنمای قطعی بازاریابی وابسته به اینستاگرام

استراتژی اینستاگرام شماره 7: یک فروشگاه اینستاگرام راه اندازی کنید

به طور مشابه با تجارت کالا، یا خانه‌های برگردان، می‌توانید حساب‌های اینستاگرام را نیز ورق بزنید. تعداد زیادی اکانت اینستاگرام غیرفعال وجود دارد که می توانید آنها را با قیمت پایین خریداری کنید و سپس آنها را با سود مجدد بفروشید. راز اینجا خرید اکانت های خاص و زنده کردن آنها با خودکار کردن پست ها و افزایش فالوورهای اینستاگرام آنهاست. سپس، می‌توانید حساب‌های فروش را در هر بازار حساب اینستاگرام فهرست کنید.

می دانید چگونه از نرم افزارهای طراحی گرافیکی استفاده کنید و به برندسازی چشم داشته باشید؟ می توانید یک تولید کننده محتوا شوید و برای ایجاد محتوای اجتماعی برای برندهای دیگر پول دریافت کنید:

 • گرافیک رسانه های اجتماعی ایجاد کنید
 • فیلمبرداری و ویرایش ویدیوها
 • ویرایش پادکست ها
 • زیرنویس بنویس
 • شبح نویسی
منبع

چقدر می توانید بسازید؟

چقدر می توانید پول دربیاورید؟

خب، واضح است که بستگی به آنچه می فروشید و سطح درآمد مخاطبان شما دارد. اگر دوره ای را بفروشید، می توانید بین 10 تا 500 دلار هزینه کنید. فرض کنید یک دوره را به قیمت 75 دلار می فروشید و هر ماه 100 نفر را ثبت نام می کنید. این مبلغ 7500 دلار در ماه یا 90000 دلار در سال خواهد بود.

اگر یک کارآفرین هستید، اکنون می توانید فروشگاه تجارت الکترونیک خود را راه اندازی کنید و محصولات خود را مستقیماً در اینستاگرام بفروشید. اینستاگرام ویژگی‌های خرید جدیدی را ارائه کرده است که به شما امکان می‌دهد یک کسب‌وکار خرده‌فروشی آنلاین را مستقیماً در اینستاگرام راه اندازی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فروشگاه فیس بوک خود را از صفحه تجاری فیس بوک خود ایجاد کنید و شروع به فهرست کردن محصولات کنید. سپس می توانید با استفاده از تبلیغات اینستاگرام تبلیغاتی ایجاد کنید و برای مخاطبان گسترده تری بازاریابی کنید.

متوسط ​​قیمت یک شاوت اوت در اینستاگرام بین 20 تا 100 دلار برای حساب‌های بین 10 تا 20 هزار فالوور است. در حالی که حساب هایی با بیش از 100000 فالوور 1000 دلار یا بیشتر دریافت می کنند. فرض کنید هر ماه 30 فریاد را به قیمت 100 دلار می فروشید. این مبلغ به 3000 دلار در ماه و 36000 دلار در سال می رسد. شاید زیاد نباشد، اما این استراتژی به هیچ مهارتی نیاز ندارد!

استراتژی شماره 3 اینستاگرام: خرید و فروش مجدد اکانت اینستاگرام

پست های اینفلوئنسر حمایت شده می تواند از 50 تا 2000 دلار برای یک پست باشد. این بستگی به جایگاه شما، محل قرارگیری مخاطبان و نوع پست شما دارد.

در این مقاله به 10 استراتژی بازاریابی اینستاگرام می پردازیم که می توانید فوراً آنها را پیاده سازی کنید تا بتوانید در اینستاگرام شروع به کسب درآمد کنید.

بنابراین برای شروع به چه چیزی نیاز دارید؟

با ایجاد چند اکانت اینستاگرام در جایگاه های مختلف شروع کنید و محتوای جذاب بصری ارسال کنید. هنگامی که خدمات خود را به برندها ارائه می کنید، می توانید از این حساب ها به عنوان یک نمونه کار استفاده کنید.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از طریق اینستاگرام امرار معاش کنید؟

یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد مردم در اینستاگرام، فروش کالاهای برند است. برای اینکه بتوانید از این استراتژی به طور موثر استفاده کنید، ابتدا باید یک برند قابل تشخیص ایجاد کنید. با یک لوگوی منحصر به فرد، رنگ ها و خط کش شروع کنید.

چقدر می توانید حقوق بگیرید؟

نمی‌دانید کدام شرکت‌های وابسته را تبلیغ کنید؟ به گفته HypeAuditor، این 7 جایگاه سودآور برای ارتقاء شرکت های وابسته امروزی هستند:

 • مراقبت از پوست
 • لباس سایز بزرگ
 • ورزش های الکترونیکی
 • زندگی ون
 • مشاوره و درمان آنلاین
 • هک زیستی
 • دوستیابی آنلاین

چه نوجوان باشید، چه مادر خانه‌نشین، عکاس حرفه‌ای یا تاجر. اینستاگرام یکی از پر استفاده ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در جهان است. و با چنین جمعیتی و محتوای گسترده ای که روزانه به اشتراک گذاشته می شود، این احتمال وجود دارد که شما نیز مخاطبان هدف خود را در آنجا پیدا کنید.

با افزایش محبوبیت رسانه‌های اجتماعی، استراتژی‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید بدون گیر کردن در 9-5، درآمد کسب کنید. با بیش از ۱ میلیارد کاربر روزانه اینستاگرام، این پلتفرم به وضوح مکانی است که برندها، اینفلوئنسرها و مشتریان دور هم جمع می شوند. و اکنون 10 استراتژی بازاریابی را یاد گرفته اید که می توانید از آنها برای کسب درآمد از اینستاگرام خود استفاده کنید. از اینفلوئنسر بودن تا باز کردن حساب‌ها تا ارائه خدمات مشاوره اینستاگرام.

فرض کنید هر ماه 300 تی شیت را به قیمت 30 دلار می فروشید. این مبلغ به 9000 دلار در ماه یا 108000 دلار در سال می رسد. بد نیست!

استراتژی اینستاگرام شماره 2: فروش Shoutout در صفحه اینستاگرام شما

سپس، باید با یک استراتژی شروع به ارسال پست کنید. ممکن است فکر کنید:

اکنون که اصول داشتن یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام را درک کردید، اجازه دهید 10 راه را به شما نشان دهیم که می توانید در اینستاگرام درآمد کسب کنید.

10 راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

استراتژی شماره 1 اینستاگرام: فروش کالاهای مارک دار

بهترین استراتژی برای ساختن 6 فیگور در اینستاگرام چیست؟ و “برای شروع به چه چیزی نیاز دارید؟”

آیا شما یک متخصص بازاریابی اینستاگرام هستید؟ سپس می توانید با آموزش نحوه ایجاد و مدیریت استراتژی بازاریابی اینستاگرام به دیگران، درآمد کسب کنید. زیرا همه نمی خواهند حساب خود را به یک دستیار مجازی برون سپاری کنند. برخی از صاحبان کسب و کار می خواهند خود مهارت ها را بیاموزند. می توانید مشاوره 1:1، برنامه های گروهی ماهانه یا میزبانی کارگاه های مجازی را همراه با سایر کارشناسان ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید