۱۰ قابلیت جدید آپدیت تلگرام بهمن ۱۴۰۱ ترنجی | instaa

برای مثال ربات هایی برای نظرسنجی، اطلاع رسانی و مدیریت کانال ها از جمله این موارد هستند. شما به عنوان ادمین یک کانال و یا یک کاربر فعال در مجله خبری اینستا می توانید با کمک این ربات ها کارها و امور مختلف خود را از حالت دستی به حالت خودکار در بیاورید. تلگرام چنین سیستمی را برای خود حساب کاربری نیز در نظر گرفته است. برای این مورد قابلیتی با عنوان Account self-destruct در بخش امنیت و حریم خصوصی در بخش تنظیمات در نظر گرفته شده است. کاربران می توانند با تنظیم این مورد، یکی از گزینه های 1 ماه ، 3 ماه ، 6 ماه و یک سال را انتخاب کنند.

تماس صوتی و تصویری تلگرام

وارد پروفایل شخص مدنظر شوید تا گزینه‌ی تماس صوتی و ویدیویی برای شما به نمایش دربیاید. اگر در هنگام وارد کردن شماره، حساب شما در دستگاه دیگری آماده به کار باشد، کد ارسالی ابتدا به‌صورت پیام تلگرام ارسال خواهد شد نه به‌صورت پیامک. بنابراین اگر در دریافت کد با تأخیر مواجه شدید، ممکن است چنین موضوعی برای شما پیش آمده باشد.

این یعنی شما می توانید تلگرام را در سیستم عامل های موبایلی مثل Windows Phone , iOS و Android در اختیار داشته باشید. تلگرام همچنین نسخه ی دسکتاپ برای Windows , MacOS و Linux نیز عرضه کرده است. به جز این پلتفرم ها، تلگرام حتی یک پلتفرم تحت وب توسعه داده است تا بدون نیاز به نصب خود برنامه، بتوان از این پیام رسان استفاده کرد. استفاده از تلگرام برای برقراری ارتباط، وقت و هزینه کمتری داشته و با سرعت بسیار زیاد تری قابل انجام است. همچنین شایان ذکر است که تلگرام به خاطر سبکی و سرعت بالا حتی امکان اتصال با اینترنت های ضعیف را نیز دارا می باشد و در نتیجه همه جا و در هر زمانی قابل استفاده است.

تلگرام فارسی

هر کاربر در مجموع می‌تواند سه حساب برای تلگرام خود داشته باشد. در صورتی که از یک حساب خود پیامی دریافت کنید، تعداد پیام‌های دریافتی در همان منوی آپشن حساب مربوطه، نمایان می‌شود. حال با این شرایط مساعد، اگر کاربران استیکرهایی که لوگوی شما روی آن ها نقش بسته است را دست به دست کنند شما می توانید در نظر سیل عظیمی از کاربران دیده شوید و فرصت فوق العاده ای برای محبوب شدن و پیشرفت خود پیدا کنید. در مرحله بعد هم به راحتی می توانید افراد دلخواه را وارد کانالی که ساختید کنید. سپس گزینه New Channel را انتخاب کنید که مراحل ساخت یک کانال جدید شروع شود. یکی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌تواند کسب‌وکار شما را پیش ببرد کارکردن با سایر کسب‌وکارها و داشتن تبلیغات مؤثر است.

  • در صورت تمایل از طریق این صفحه می‌توانید از حساب خود خارج شوید .
  • با ضربه روی گزینه‌ی Edit می‌توانید چت‌ها را حذف یا آرشیو کنید.
  • سیو مسیج یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های تلگرام است که از سال‌ها پیش در این پیام‌رسان وجود داشته، اما واتساپ اخیرا به قابلیتی مشابه سیو مسیج مجهز شده است.

در این منو می‌توانید تعیین کنید که پیام‌های جدید پس از یک روز، یک هفته، یک ماه یا در بازه‌ی زمانی سفارشی،‌ حذف شوند. توجه کنید که در صورت حذف خودکار پیام‌ها هیچ راهی برای بازگردانی آن‌ها وجود نخواهد داشت. بخش Chat Folders تلگرام مخصوص کسانی است که چت‌های فراوانی دارند و می‌خواهند آن‌ها را دسته‌بندی کنند.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید