کارکرد شبکه های اجتماعی مجازی در عصر جهانی شدن | instaa

هم اکنون فیسبوک بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال می باشد و در صدر جدول مجله خبری اینستا قرار دارد. تمام ارتباطات در سیگنال رمزگذاری سرتاسری و کامل می‌شوند، بنابراین تنها افراد حاضر در یک ارتباط می‌توانند به پیام‌ها و محتوا دسترسی پیدا کنند. این رمزگذاری به گونه‌ای است که حتی خود کمپانی هم نمی‌تواند اطلاعات آن‌ها را ببیند. سیگنال به‌طور پیش فرض پیام‌های کاربران را از بکاپ‌های غیر رمزگذاری شده حذف می‌کند. همچنین دلیل دیگری که این برنامه در میان بهترین شبکه های اجتماعی قرار گرفته این است که سیگنال به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت خودکار چهره افراد را در عکس‌ها تار کنند تا از هویت آن‌ها محافظت شود.

  • همچنین با تبلیغ در سایر شبکه های اجتماعی نیز می توان به این مهم رسید.
  • یک شبکه اجتماعی پرطرفدار ژاپنی که بیش از 20 میلیون کاربر فعال دارد.
  • تامبلر چندین فرمت متفاوت برای گذاشتن پست دارد که شامل پست های نقل و قول، پست‌های چت، ویدئو، پست های عکس دار و پست های صوتی می‌شود.
  • یازدهمین Google Plus یک شبکه اجتماعی ارائه شده توسط کمپانی گوگل میباشد که در سال 2011 معرفی شد.

این شبکه اجتماعی امکان ارسال پیام‌های کوتاه متنی را می‌دهد (اصطلاحا توئیت). محدودیت کاراکترهای هر توئیت در توئیتر مدتی است به 280 کاراکتر افزایش یافته است. اینکار با قابلیت گذاشتن فیلتر روی عکس‌ها فراهم شده و امکان ارسال آنها به سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر و فیسبوک‌، باعث جذابیت بیشتر این اپ شده است.

http://amoozesh-agrcs.ir

شبکه‌های اجتماعی مجازی چارچوبی را به وجود می‌آورند تا شما با شرکت در آن مطالب خود را به اشتراک گذاشته و کسب و کار خود را رونق دهید. از این رو شبکه‌های اجتماعی در دنیای امروز به منبعی برای اخبار، بازاریابی، آموزش و سرگرمی تبدیل شده است. متاسفانه در دسترسی به وب‌سایت Twitter محدودیت‌هایی وجود دارد و برای استفاده از این شبکه‌اجتماعی باید از اپلیکیشن‌های تغییر‌دهنده آی‌پی استفاده کنید یا به پروکسی‌های مختلف متصل شوید.

خدمات سئو

این شبکه جزئی از خانواده توئیتر محسوب می‌شود و به سادگی می‌تواند با سایر پلتفرم‌های اجتماعی دیگر یک‌پارچه شود. این شبکه اجتماعی در سرتاسر دنیا در دسترس قرار گرفته و کاربران می‌توانند در آن یک کانال برای خودشان ایجاد کنند و تمام ویدئوهای ضبط شده یا تهیه شده را آپلود نمایند. سایت‌ها و اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی از نظر تعداد رشد زیادی داشته است و طبق آمارهای Statista در حدود 2 میلیارد نفر در دنیا در سال 2015 از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های اجتماعی استفاده کرده‌اند.

شبکه‌های اجتماعی، پلی برای ارتباطات جهانی

طبیعتا اصلا نمی‌تونیم بگیم که شبکه‌های مجازی تاثیر منفی روی زندگی انسان‌ها داره و استفاده از برنامه‌های اجتماعی پر طرفدار توصیه نمیشه. اتفاقا این شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های اجتماعی پرطرفدار میتونه تاثیر خیلی مثبتی روی زندگی افراد داشته باشه. مثلا تعداد زیادی وجود دارند که از طریق همین شبکه‌ها کسب درآمد می‌کنند. Qzone یکی دیگر از پلتفرم های شبکه اجتماعی محبوب مستقر در چین است که در آن کاربران می توانند رسانه های مختلف آپلود کنند، وبلاگ بنویسند، بازی کنند و پروفایل های فضاهای مجازی خود را تنظیم کنند. تحلیل شبکه‌های اجتماعی چشم‌انداز متناوبی را ایجاد می‌کند که در آن خواص افراد نسبت به ارتباطات و رشته‌های میان آن‌ها در شبکه از اهمیت کمتری برخوردار است. کاربران می‌توانند ویدئوهای 6 ثانیه‌ای را با سایرین به اشتراک بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید