کارکرد شبکه های اجتماعی مجازی در عصر جهانی شدن | instaa

پس راه حل چیست؟ اینجاست که شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز وارد می‌شوند. پلتفرم‌های شبکه اجتماعی غیرمتمرکز به سرعت در حال تبدیل‌شدن به جایگزینی برای پلتفرم‌های بزرگ مانند فیس‌بوک و توییتر هستند. در این مقاله از میهن بلاکچین بهترین شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز را که ممکن است جایگزین نسخه‌های متمرکز فعلی شوند، به شما معرفی می‌کنیم. همچنین اینستاگرام یکی از سریعترین سیستم عامل‌های شبکه‌های اجتماعی است.

عکس های مدل و بلاگر 23ساله ایرانی پربازدید شد

انتشار پرشتاب اینترنت، ماهواره و فناوری های دیجیتالی، ارتباط همزمان میان بخش­های وسیعی از جهان را ممکن ساخته است. امروزه نقش رسانه­ها و میزان نفوذ آنها در ساخت سیاسی جوامع بر کسی پوشیده نیست. برخی از نظریه­پردازان ارتباطات معتقدند که امروز جهان در دست کسی است که رسانه­ها را در اختیار دارد. نقش عمده رسانه­ها در شکل­دهی به افکار عمومی باعث شده که اهمیت رسانه­ها تا این حد مورد توجه قرار گیرد. منتشر شدن تصاویر و ویدئوهای عجیبی از آشپزی شهربانو منصوریان در مناطق زلزله زده خوی باعث تعجب کاربران فضای مجازی شده است. وقت صبح- در روزهای اخیر انتشار تصاویر متفاوتی از شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی جهان در مجله خبری اینستا مشخص کرد که او برای کمک به مناطق زلزله زده خوی رفته است.

معرفی بهترین شبکه های اجتماعی خارجی و ایرانی

در صورتی که با وجود شباهت‌های بسیاری که میان فیسبوک و گوگل پلاس وجود دارد، اما این شبکه اجتماعی هدف متفاوتی دارد و در کل مخاطبان هدفش، عام مردم نیستند. اینستاگرام در ماه اکتبر سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد و به سرعت توانست رشد کند. یکی از تاثیراتی که اینستاگرام روی دیگر شبکه‌های اجتماعی گذاشت، این بود که سریعا به فکر عرضه اپلیکیشن افتادند. ولی مشکل بزرگ اینجا بود که پس از مدتی، تغییراتی به منظور افزایش درآمد این شبکه اجتماعی صورت گرفت که از محبوبیت آن در ایران کاست. این تغییرات در میزان درصد نمایش محتوا به مخاطبان بود که فقط بواسطه تبلیغات در فیسبوک، این میزان افزایش پیدا می‌کرد.

  • شبکه مجازی واین، توسط شبکه اجتماعی توییتر پشتیبانی می‌شود و اساس کار آن برای اشتراک‌گذاری ویدیو طراحی شده است.
  • به بیان دیگر، در ساده‌ترین شکل، یک شبکهٔ اجتماعی نگاشتی از تمام یال‌های مربوط، میان رأس‌های مورد مطالعه است.
  • وگرنه هر گونه لینک سازی الکی که روش کلیکی انجام نشود و یا اصول لینک سازی رو رعایت نکند وقت تلف کردن است.
  • تلگرام و اینستاگرام به علت کارایی و سادگی و همچنین دسترسی آسان بسیار فراگیر و پر طرفدار شده اند.

بایدو ارائه شده‌است (و در سطح بین‌المللی Postbar نامیده می‌شود) یک شبکه انجمن اجتماعی مبتنی بر جستجوی کلمات کلیدی در موتور جستجوی بایدو است. این تالار گفتگو بر روی مفهوم منحصربه‌فردی کار می‌کند که ایجاد یک گروه شبکه اجتماعی را با یک عنوان خاص با استفاده از جستجو و یا حتی ملحق شدن به گروه اجتماعی آنلاین موجود برای شما میسر می‌سازد. اجتماعی در چین بود، WeChat، یک برنامه پیام رسانی از همان شرکت مادر، جای آن را گرفته است.

تلگرام با بیش از 8 زبان در دسترس کاربران قرار گرفته و تمرکز آن روی حریم خصوصی و امنیت است. تو شبکه اجتماعی مثل هم که مخصوص حوزه پزشکیه ، افراد زیادی تجربه های پزشکی خودشون رو گذاشتن تا بقیه بتونند ازش استفاده کنند. تا زه اونجا میشد راحت پروفایل سایت ، با بقیه در ارتباط بود خیلی باحال بود. کاش در ایران دیگر شبکه های اجتماعی دنیا فیلتر نبودند تا میشد کسب و کارها راحتر تجارت الکترونیکی کنند.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید