چرا بریتنی اسپیرز پست و اکانت اخیر اینستاگرام خود را حذف کرد؟

چرا بریتنی اسپیرز پست و اکانت اخیر اینستاگرام خود را حذف کرد؟

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به مردم اجازه می‌دهند از حق آزادی بیان خود استفاده کنند، حتی با وجود افراد مشهوری که فالوورهای اینستاگرام را خریداری می‌کنند. شما می توانید تقریباً هر چیزی را بگویید، به شرطی که سخنان نفرت انگیز یا اطلاعات گمراه کننده نباشد. آن اعمال ممنوعه را انجام دهید، و این پلتفرم ممکن است شما را بیرون کند.

این کیفیت از پلتفرم های رسانه های اجتماعی آنها را به مکان های عالی برای فعالان تبدیل می کند. این به آنها یک مگافون می دهد که صدای آنها را بلندتر می کند. این سلاحی است که گروه های اقلیت می توانند از آن برای مبارزه با سوء استفاده کنندگان استفاده کنند.

چرا بریتنی اسپیرز پست اخیر اینستاگرام خود را حذف کرد؟

اما اعضای گروه های اقلیت تنها کسانی نیستند که از این مزیت خاص استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی بهره می برند. سایر افرادی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ممکن است چیزهایی داشته باشند که بخواهند بگویند. اما، ممکن است از بیان شفاهی آن خیلی ترس داشته باشند، یا به سادگی نتوانند. آنها می توانند از رسانه های اجتماعی برای انتشار این کلمات استفاده کنند. فرقی نمی کند یک فرد معمولی باشید یا یک سلبریتی. شما می توانید بدون توجه به آن از رسانه های اجتماعی مانند این استفاده کنید.

به عنوان مثال، بریتنی اسپیرز از این پلت فرم برای مبارزه با نبردهای خود استفاده کرده است. اگرچه، اخیراً به نظر می رسد که او در حال فریب خوردن است.

بریتنی اسپیرز و کنسرواتوری

در سال 2008، پلیس به خانه بریتنی اسپیرز رسید و متوجه شد که او تحت تأثیر یک ماده شناسایی شده است. این در نهایت منجر به محافظه کاری به رهبری پدرش، جیمی اسپیرز، و وکیل اندرو کیف پول شد.

محافظه کاری چیست؟ این وضعیتی است که دادگاه یک نهاد مسئول را برای مراقبت از بزرگسالی که نمی تواند از خود مراقبت کند تعیین می کند. این امر به نگهبان کنترل کامل بر دارایی های محافظ می دهد.

کنسرواتوری سال ها به طول انجامید و فقط یک واقعیت سرگرم کننده در مورد هنرمند محبوب زن بود. این تا سال 2019 بود که افشاگری در مورد ماهیت واقعی آن منتشر شد.

بریتنی اسپیرز در 4 ژانویه 2019 پس از اینکه پدرش دچار پارگی روده تقریباً کشنده شد، وقفه نامعلومی را اعلام کرد. این امر اقامت او در لاس وگاس را نیز لغو کرد. او سپس در مارس همان سال در میان استرس ناشی از بیماری پدرش وارد یک مرکز روانپزشکی شد.

آوریل ماهی بود که طرف های درگیر ظرف را هم زدند. سازندگان «بریتنی گرام»، یک پادکست طرفداران، چیزی را کشف کردند. تس بارکر و باربارا گری اینستاگرام اسپیرز را پنجره‌ای کوچک می‌دانستند که از طریق آن نگاهی نادر به زندگی بدون فیلتر ستاره پاپ می‌اندازند. و آنها مجذوب اینستاگرام و زندگی عمومی بریتنی اسپیرز در حال تاریک شدن بودند. بنابراین، آنها شروع به فرضیه سازی کردند. سپس، یک تماس تلفنی از یک فرد ناشناس به آنها گفت: “شما در حال انجام چیزی هستید.”

آنها پیام پست صوتی را در قسمت پادکست منتشر کردند که در 16 آوریل 2019 پخش شد. این پیام از طرف شخصی بود که ادعا می کرد عضو سابق تیم حقوقی اسپیر است.

این منبع ادعا کرد که پدر اسپیر اقامت او را لغو کرد زیرا او از مصرف داروهایش امتناع کرد. علاوه بر این، آنها ادعا کردند که جیمی از ژانویه 2019 بریتنی را بر خلاف میل خود در این مرکز نگه داشته است. با توجه به اینکه بریتنی اسپیرز برای مدت طولانی به MIA رفت، به احتمال زیاد این همان چیزی است که واقعاً اتفاق افتاده است. و این به این دلیل است که او قانون ممنوعیت رانندگی را نقض کرده است.

از همه مهمتر، منبع گفت که قرار بود این کنسرواتور در سال 2009 به پایان برسد.

چرا بریتنی اسپیرز پست اخیر اینستاگرام خود را حذف کرد؟

#بریتنی رایگان

در SoundCloud، قسمت پادکست بیش از 85000 بار پخش شده است. در نهایت، این منجر به ظهور جنبش #FreeBritney شد. این جنبش مورد حمایت طرفداران و هنرمندان قرار گرفت. شر، پاریس هیلتون و مایلی سایرس از جمله افراد مشهوری بودند که از آن حمایت کردند. سازمان غیرانتفاعی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز حمایت خود را نشان داد. همچنین منجر به ارزیابی محافظه کاری بریتنی اسپیرز شد.

جیمی اسپیرز افراد پشتوانه جنبش #آزاد بریتنی را نظریه پردازان توطئه و خود این جنبش را یک شوخی نامید. اما تحولات بیشتر در مورد این پرونده حقیقت بیشتری را نشان داد. قبل از اینکه بریتنی در 22 ژوئن 2021 با دادگاه صحبت کند، نیویورک تایمز اسناد محرمانه دادگاه را به دست آورد. ظاهرا بریتنی اسپیرز سال ها برای پایان دادن به محافظه کاری خود تلاش کرده بود.

روز بعد، بریتنی اسپیرز با دادگاه صحبت کرد و او نگهبانی را توهین آمیز خواند. به دنیا گفت که او خوشحال و خوب است، اما او می گوید که در واقع عصبانی و آسیب دیده است.

مبارزه بریتنی برای آزادی آنقدر طول کشید. سرانجام در آبان ماه سال گذشته دوره محافظی او به پایان رسید. این هم بریتنی اسپیرز و هم افرادی را که او را دوست دارند خوشحال کرد.

تهدید به سو تری استار

بریتنی اسپیرز اکنون از محافظه کاری آزاد است. اما مبارزه او هنوز تمام نشده است. او در یک پست اینستاگرامی تهدید کرد که از تری استار شکایت خواهد کرد. همچنین، او اتهاماتی را علیه مدیران سابق تجاری لو تیلور و رابین گرین هیل مطرح کرد.

بریتنی اسپیرز نوشت که با این دو مدیر ناهار خورده است. آنها به او گفتند که به عکس قاب سیاه و سفید بزرگش که روی دیوار دفتر تری استار آویزان شده بود نگاه کند.

پاپ استار گفت این دو – در کنار کیت بکینزدیل – باعث شدند او احساس خاصی کند. اسپیرز در توضیح نوشت: «همان ب****ها یک هفته بعد مرا کشتند». آنها او را به مرکز درمانی فرستادند.

بریتنی اسپیرز در ادامه گفت که پدرش این دو را می پرستید. او ادعا کرد که جیمی هر کاری که از او می خواستند انجام می داد.

بریتنی در پست اینستاگرامی خود گفت که فکر می کند قصد کشتن او را داشتند. و تا به امروز، او هنوز قویاً معتقد است که این همان کاری است که آنها سعی داشتند انجام دهند.

چرا بریتنی اسپیرز پست اخیر اینستاگرام خود را حذف کرد؟

اسپیرز در پایان گفت که هیچ کس دیگری با تمام کارهایی که آن مردم با او کردند زندگی نمی کرد. او همه چیز را به یاد می آورد و از تری استار شکایت خواهد کرد. اسپیرز همچنین به شرکت هشدار داد که “اینجا خواهد بود تا هر روز در مورد زندگی ارزشمند خود به آنها هشدار دهد.”

تری استار این اتهامات را رد کرد. وکیل آن، چارلز هاردر، به بیلبورد گفت که ادعاهای بریتنی اسپیرز “ادعاهای کاملا نادرست و همچنین بسیار توهین آمیز، آسیب زا و غیرقابل قبول هستند.”

بریتنی اسپیرز در یکی دیگر از پست های اینستاگرامی خواهرش جیمی لین را صدا زد. بریتنی او را متهم کرد که برای بد جلوه دادن او دروغ می گوید. او گفت جیمی لین آنقدر باورپذیر بود که ترسناک است. خواننده “Piece of Me” هشدار می دهد که به عنوان خواهر بزرگتر لین، لین را به جای خود قرار خواهد داد.

بریتنی اکنون هر دو پست اینستاگرام را حذف کرده است.

بریتنی اسپیرز چند پست دیگر اینستاگرام را از فالوورهای اینستاگرام خود حذف کرده است؟

وب سایت ها و ابزارهای زیادی وجود دارند که فالوورهای اینستاگرام را ردیابی می کنند، اما هیچ کدام وجود ندارد که تاریخچه پست اینستاگرام هر کاربر را ردیابی کند. این به این دلیل است که در بیشتر موارد، اینستاگرام تنها پلتفرمی است که به تمام پست‌های خصوصی و عمومی اینستاگرام دسترسی کامل دارد و ارزش آن‌ها طلایی است. اگر حداقل از بقیه تیم و سرمایه گذاران فیس بوک که مالک آن هستند، بپرسید این قطعا درست است!

ما در مورد ابزارهای شایعه‌ای شنیده‌ایم که برای فهرست‌نویسی و حتی شبیه‌سازی تمام پست‌های اینستاگرام از کاربران مشهور مختلف استفاده می‌شوند، اما وکلای شرکت همه این وب‌سایت‌ها را پیدا کرده، شکایت کرده‌اند و آن‌ها را سرکوب کرده‌اند. این به این دلیل است که آنها به وضوح نگران چشم‌ها هستند و ترافیک این نوع سایت‌ها را از پلتفرم می‌گیرد و میلیون‌ها دلار از دست دادن درآمد تبلیغاتی را برای آنها به همراه دارد. شما نمی توانید آنها را سرزنش کنید! در عین حال، این سایت‌ها به دلیل سرقت داده‌هایی که از نظر فنی در مالکیت یا اداره اینستاگرام هستند، خطرات قانونی مختلفی را نیز به همراه دارند. نیازی به گفتن نیست، ما دوست داریم بدانیم که آیا کسی لیستی از تمام پست های اینستاگرامی که بریتنی اسپیرز طی سالیان متمادی در این پلتفرم حذف کرده است را دارد یا خیر. با این حال، اکنون که او کل حساب خود را حذف کرده است، حدس می زنیم که پاسخ همه آنها باشد!

چرا بریتنی اسپیرز کل اکانت اینستاگرام خود را در سال 2022 حذف کرد؟

مدت کوتاهی پس از سناریوی درام توصیف شده، فالوورهای اینستاگرام وارد حساب کاربری خود شدند و متوجه شدند که کل پروفایل گم شده است. بله، بالاخره این اتفاق افتاد – او کل حساب خود را حذف کرد! او علناً گفت که به دلیل تأثیر واقعی فشارهای اجتماعی فزاینده بر او در طول این نبرد دشوار حقوقی، تصمیم به حذف آن گرفته است. این احتمالاً حرکت درستی است که نه تنها برای پرونده حقوقی او بلکه برای رفاه شخصی او نیز انجام می شود. او آن شخص مشهوری نیست که قبلا بود و به نوعی بازنشسته شده است.

برای بسیاری از افراد مشهور حضور در شبکه های اجتماعی تنها بخشی از کار است. با این حال، از آنجایی که بریتنی میلیون‌ها دلار به دست آورده است، او به خوبی تصمیم گرفته است تا در نهایت رشته‌های تاریخی را که اگر می‌خواهد به عنوان یک شخص به رشد خود ادامه دهد، باید پشت سر بگذارد، رها کند. در واقع، وب‌سایت‌هایی مانند این به معنای واقعی کلمه هرگز حتی هیچ مقاله‌ای در مورد او نمی‌نوشتند، بنابراین به یک معنا، او با حذف اینستاگرامش بیشتر از هر کاری که در دهه گذشته انجام داده برای بازاریابی و شناسایی نام خود انجام داده است!

تاریخ: 4 مه 2022 / دسته بندی ها: جالب هست، / نویسنده: ریچ دریس

مجله ترفندهای اینستاگرام

Why Did Britney Spears Delete Her Recent Instagram Post and Account?

دیدگاهتان را بنویسید