هدایای تبلیغاتی در اصفهان ، لیست قیمت انواع هدایای تبلیغاتی | شرکت هنری تبلیغاتی بهین گیفت

هدایای تبلیغاتی در اصفهان ، لیست قیمت انواع هدایای تبلیغاتی | شرکت هنری تبلیغاتی بهین گیفت این هنر در زمان تسلط مغولان نیز ادامه داشت و فقط تغییراتی در طراحی نقوش براساس زندگی روزمره به وجود آمد. همچنین نمونه های این هنر از عهد صفویه در موزه ایران باستان وجود دارد که نشان از گرایش هنر آن عصر است. اما محققینی نظیر پروفسور آرتور آبهام پوپ سابقه ی آن را در ایران، هزاره اول پیش از میلاد می داند و آقای علی نقی وزیری در کتاب تاریخ عمومی هنرهای معاصر تا قبل اسلام می نویسد که یکی از آثار مینایی که اکنون در موزه ارمیتاژ موجود است. هنری که می تواند به عنوان هویت و شناسنامه فرهنگی نسل حال به آنیده منتقل شود، هنری که در بعضی از کتب، سابقه ی آن را 1500 سال قبل از میلاد می دانند.

این تندیس زیبا مزین به آیه شریفه و ان یکاد است , در صورت تمایل شما می توانید سفارش حک هر سوره دیگری را بجای آن بدهید. قالی‌های اصفهان با طرح‌ها و رنگ‌های خاص خود معروف هستند و هنرمندان این شهر در این زمینه توانسته‌اند با خلاقیت و استفاده از طرح‌های منحصربفرد، قالی‌هایی با ارزش و زیبا بسازند. قیمت هدایای تبلیغاتی در سال پیش رو همچنین به نوسانات بازار ارز و تحولات بازارهای داخی و خار جی ، زمان ثبت سفارش و… وابسته است. توصیه  شرکت نقش آبرنگ این است که تنها از نمونه محصول شرکت خودتان به عنوان هدیه تبلیغاتی بهره نبرید. برای مثال بسیاری از دفاتر مسافرتی در قرعه کشی های خود به مخاطبین خود ، تورهای مسافرتی یا محل اقامت و.. این اتفاق شاید باعث ایجاد یک حس منفی در مشتری شود و با خود فکر کند که آن دفتر بلیط های رزرو شده خود را که نتوانسته بفروشد را به این صورت دارد هدیه می دهد در صورتی که آن دفتر برای دادن این هدایا هزینه بسیاری کرده اند .

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

ضمنا برای اطمینان خاطر و جلب اعتماد شما عزیزان، شناسنامه ی هر محصول نیز در داخل بسته بندی کالا هنگام ارسال قرار داده می شود که اطلاعات کامل هر کدام اعم از تاریخ و مکان دقیق ساخت، نام استاد سازنده، نام نقوش و طرح ها و همچنین عیار و مرغوبیت نیز ذکر شده است. شما قادر هستید تندیس های مدنظر خود را در انواع مختلف مس و پرداز، مس و خاتم، میناکاری و…؛ در طرح ها و مدل های مختلف، ستایش، ستوده، مهر و ماه، معلم، صبا، پرستار، سماء، علی، نقش جهان، معراج و…؛ رنگ و نقوش مختلف سفارش داده و خریداری نمایید. حتما از روش های سنتی جذب مشتری و تبلیغات و یا اصطلاحا بازاریابی خسته شده اید و در کنار هزینه هایی زیادی که می کنید نتیجه ی دلخواه خود را دریافت نمی کنید.

  • شما می توانید بسته به هدف خود، چنانچه به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به صورت عمده نیاز داشتید از تخفیف های ویژه ی ما نیز بهره مند شوید.
  • همچنین می‌تواند یک تحفه ارزشمند برای مدیرانی که در حوزه واردات و صادرات فعالیت دارند، محسوب شود که ضمن به نمایش گذاشتن فرهنگ اصیل ایرانی، یک هدیه نفیس و ماندگار است.
  • گلدان تبلیغاتی پتوس یکی از همین نوآوری‌هاست که روح تازه‌ای در کالبد گلدان‌های تبلیغاتی دمیده و در عین سادگی، یگانگی را تداعی می‌کند.
  • هنرمندان ایرانی در این زمینه از طلایه داران حرکتی بودند که یکی از زیر مجموعه های بی بدیل و ماندگار آن هنر میناسازی است.

همچنین چاپ تبلیغاتی بر روی بادکنک ؛ پازل های تبلیغاتی ، خودکار های تبلیغاتی متنوع و مگنت های آهن ربایی تبلیغاتی از دیگر مواردی است که میتوانید با ما تجربه کنید. چاپ رنگی روی ماسک تبلیغاتی و یا دفترچه یادداشت تبلیغاتی نیز می توانند در زمره هدایای تبلیغاتی قرار بگیرند. پیش از این از هدایای تبلیغاتی خلاقانه حرف زدیم ولی خلاقانه بودن فقط به معنای خاص بودن نیست. بسیاری از هدایای تبلیغاتی جدید فقط یک نیاز را پیدا می‌کنند و آن را با پارامترهای تبلیغاتی پیوند می‌زنند. بنابراین قبل از هر چیز باید به هدایای تبلیغاتی ارزان مانند کیف تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی فکر کنید و سپس خاص و متفاوت بودن آن‌ها را در تصمیم‌گیری خود دخالت دهید.

قیمت هدایای تبلیغاتی

این هدایا برای تمامی مخاطبین کاربردی است و قیمت مقرون به صرفه ای هم دارند و از ماندگاری بسیار بالایی هم برخوردار هستند. برخی شرکت ها از ست هدایای تبلیغاتی ماگ و لیوان به همراه زیر لیوانی استفاده می کنند که تأثیرگذاری بیشتری دارد. اگر فقط یک راه مطمئن برای بازاریابی شرکت و بیزینس شما وجود داشته باشد آن هم استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص است.

هدایای تبلیغاتی خاص

دیدگاهتان را بنویسید