قیمت تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی دستگاه آب شیرین کن خانگی دستگاه تصفیه آب خانگی

فناوری تصفیه اسمز معکوس بیش از یک قرن است که به رسمیت شناخته شده و از دهه 1960 تجاری شده است. امروزه کارخانجات صنعتی به این موضوع آگاه هستند که اگر پساب ناشی از صنعت آنها به درستی دفع نشود می تواند تاثیر مخربی بر محیط زیست بگذارد. تا جاییکه کارخانجات برخی کشورها به جرم عدم مدیریت مناسب فاضلاب، مجبور به پرداخت جریمه های سنگینی شده اند. قطعا قیمت واقعی این تصفیه آب نه تنها ۷/۵ ملیون نیست بلکه ۳/۵ ملیون هم نیست. سختی آب بعد از تصفیه توسط دستگاه RO قابل تنظیم تا ۱۲۰ppm‏ ‎ باشد.

دستگاه تصفیه آب 25 متر مکعب بهینه شده

این منطقه جایی است که میدان گازی پارس جنوبی در نزدیکی آن قرار دارد، جایی که ایران صدها میلیون دلار در زیرساخت تصفیه آب صنعتی سرمایه گذاری کرده است. میدان گاز پارس جنوبی بزرگترین میدان گاز طبیعی جهان است.آب شیرین کن تصفیه آب صنعتی این عسلویه منطقه صنعتی تلقی می شود. نحوه طراحی، قطعات و تجهیزات استفاده شده در ساخت دستگاه تصفیه آب صنایع تاثیر زیادی در کیفیت آب خروجی از دستگاه دارد. در صورت استفاده از تجهیزات و لوازم جانبی مرغوب برای این دستگاه کیفیت تصفیه آب بسیار بالا و عمر دستگاه طولانی خواهد بود. آب از دو فیلتر عبور می کند، آب تصفیه شده یا آب شیرین به یک طرف رفته و آب آلوده یا آب شور به سمت دیگر می رود.

تصفیه آب صنعتی و آزمایشگاهی

به دلیل راندمان بالاتر فرآیندهای غشایی در مصرف انرژی، کاربرد این فرآیندها در مقایسه با فرآیندهای حرارتی، با استقبال بیشتری همراه بوده است. از آنجایی که آب های شور و نمکی مناسب جهت مصارف مختلف بسیاری نیستند می بایست قبل از مصرف نمک زدایی گردند. در چند سال اخیر، بیش از کارخانه آب شیرین کن روزانه 12 میلیارد گالن آب را نمک زدایی و قابل استفاده برای مصارف گوناگون می کردند. اما امروزه در بسیاری از صنایع و مناطق مسکونی از دستگاه های آب شیرین کن صنعتی با ظرفیت های مختلف استفاده می شود. اول مصرف آب از لحاظ کیفیت شیمیایی در دستگاه ها و تجهیزات تولید و دوم مصرف آب برای تولید محصول که از لحاظ شیمیایی و میکروبی حائز اهمیت می باشد. در هر دو حالت استفاده از یک دستگاه آب شیرین کن صنعتی می تواند راهگشای مجموعه تولیدی شیرینی جات خواهد بود.

موضوع مهم در کارخانه های محصولات نوشیدنی و نوشابه ها، کاهش میزان املاح آب برای تولید آب با بالاترین کیفیت است. در واحدهای تاسیساتی این کارخانه جات از سیستم اسمز معکوس برای افزایش بهره برداری و طول عمر دستگاه ها استفاده می خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی شود. دستگاه تصفیه آب صنعتی RO نقش مهمی در افزایش کیفیت تولید و کاهش هزینه صنایعی که با آب سر و کار دارند ایفا می کند. سلام خسته نباشید من یک دستگاه تصفیه اب صنعتی میخام واسه کشاورزی لطفا راهنمایی کنید مناسب ترین دستگاهی که برای کشاورزی حبوبات به مساحت ۲۴ هکتار میشه خرید کنم رو بفرمایید همچنین قیمت دستگاه ها و شرایط فروشتون رو ارسال بفرمایید. خرید تصفیه آب صنعتینحوه کار واحد خدمات شرکت اب پاکسازان و ویژگی های آن به صورت کامل در بخش سرویس سیستم تصفیه اب توضیح داده شده است.

یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس دارای اجزای مختلفی است که هر یک، وظیفه و کارکرد مشخص و تعریف شده خود را دارند. یه کشاورز خوب و نمونه میتونه با استفاده از یه دستگاه تصفیه آب صنعتی مناسب مشکلات مربوطه رو کاملا حل کنه . موارد استفاده از تصفیه آب نیمه صنعتی در رستوران ها و مدارس، کارگاه های کوچک و بزرگ، مصارف اداری و ادارات و شرکت ها، دانشگاه ها و سالن های غذا خوری و آشپزخانه است.

نکات نصب دستگاه آب شیرین کن صنعتی

بنابراین مهم است که دستگاه تصفیه آب از مخزن با کیفیت و ترجیحا از مواد طبیعی فودگرید ساخته شود تا با آب واکنش ندهد و خاصیت آب تصفیه شده را از بین نبرد. مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن بهتا جهت استفاده در سیستم‌های تصفیه آب صنعتی و دستگاه آب شیرین کن RO در انواع و برندهای مختلف. این فیلترها، فیلترهای اصلی سیستم تصفیه آب صنعتی می باشند که در حکم غشای نیمه تراوا جهت انجام پدیده اسمز معکوس عمل می کنند. غالبا برای دستگاه های بالای 25 مترمکعب (50، 75، 100، 200 و …) از چند ممبران با ظرفیت 25 مترمکعب در شبانه روز استفاده میشود. ظرفیت تولید این دستگاه ها تا بالاتر از 2000 متر مکعب در شبانه روز نیز بوده و در ظرفیت های بسیار بالاتر، مدولار شده و در رنج کارخانه تصفیه آب صنعتی قرار می گیرند . ممبران ها (غشاهای نیمه تراوا) قسمت اصلی دستگاه های تصفیه آب صنعتی می باشند که میزان جامدات محلول در آب را تا 6/99 %حذف می نمایند.

شاستی ها می توانند، دارای چرخ باشند تا جابه جایی آن ها به راحتی انجام پذیرد. سفارش و خرید دستگاه های پیش تصفیه در تصفیه آب صنایع بسیار لازم میباشد. این مورد میتواند در هزینه های نگهداری این آبشیرین کن ها بسیار موثر باشد. همچنین طول عمر ممبرین در این دستگاهها را بسیار بالا خواهد برد. یک سیستم RO کامل دارای یک فیلتر کارتریج جهت پیش تصفیه می­باشد. فیلترهای کارتریج پیش تصفیه، مواد جامد بزرگتر را قبل از اینکه به سمت ممبران پیش بروند، از آب خارج می­کنند.

  • همچنین سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی Ro در کنار دیگ های بخار میتواند حیاتی است.
  • مخزن تحت فشار یا پرشر وسل یک وسیله لوله ای است که شامل عناصر غشایی اسمز معکوس است.
  • نوع سیستم اسمز معکوس اندازه آن را تعیین می کند و هر چه اندازه آن بزرگتر باشد، هزینه بیشتری نیز خواهد داشت.
  • تصفیه آب در استان بوشهر آب شیرین کن تصفیه آب صنعتی مارکو پولو این منطقه را به عنوان بخشی از استان فارسی شبانکره توصیف می کند.
  • استفاده از آب تصفیه نشده علاوه بر کاهش کیفیت و میزان تولید در کارخانه های تولیدی می تواند به سیستم لوله کشی، اتصالات و تجهیزات این کارخانه ها نیز صدمات جدی وارد کند.
  • تمامی سیستم‌های ساخته شده توسط شرکت آب پاکسازان دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.

قیمت تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی دستگاه آب شیرین کن خانگی دستگاه تصفیه آب خانگی

دیدگاهتان را بنویسید