قابلیت های جدید تلگرام آخرین آپدیت 2022 گروه شویراد | instaa

در این بخش می‌توانید انواع تم‌ها را برای صفحه‌ی چت انتخاب کنید. فعال کردن حالت شب و تغییر ابعاد متن و حتی تغییر آیکون تلگرام از این‌بخش قابل دسترس است. منوی تنظیمات تلگرام گزینه‌های متعددی دارد و شخصی‌سازی این پیام‌رسان را برای کاربر ممکن می‌کند.

اطلاعات تماس

آخرین آیکون در نوار ابزار مجله خبری اینستا، شما را وارد منوی تنظیمات می‌کند. اگر صرفا با یک حساب کاربری در تلگرام لاگین کرده باشید، این گزینه شبیه چرخ‌دنده است. با این‌حال اگر بیش از یک حساب داشته باشید، آیکون چرخ‌دنده با تصویر پروفایل شما جایگزین می‌شود.

این استیکرها راهی دیگر برای معرفی برند شما و کسب محبوبیت در بین کاربران می باشد. برای کسانی که به حداکثر حریم خصوصی علاقه مند هستند ، تلگرام رازهای مخفی را ارائه می دهد. پیام های مخفی چت را می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد که به طور خودکار از هر دو دستگاه شرکت کننده تخریب شود. از این طریق می توانید انواع محتویات در حال ناپدید شدن را ارسال کنید – پیام ها ، عکس ها ، فیلم ها و حتی پرونده ها. گپ های مخفی از رمزگذاری پایان به پایان برای اطمینان از خواندن پیام فقط توسط گیرنده مورد نظر خود استفاده می کنند.

سایر آپدیت های تلگرام در 2022

در حالی که دیگر پیام رسان ها با عددی تقریباً مشخص و ثابت در حال کسب کاربران بیشتر هستند، اما تعداد رو به رشد کاربرانی که به شبکه تلگرام می پیوند هر ماهه در حال افزایش است. این روند صعودی طی یک سال اخیر رشد چشم گیری داشته است تا جایی که هم اکنون روزانه بیش از 350 هزار کاربر جدید، عضو تلگرام می شوند. تلگرام در سال 2016 مرز 100 میلیون کاربر را گذراند و این تعداد با سرعت خیلی زیادی در حال افزایش است. در حال حاضر تعداد اکانت های فعال تلگرام در یک ماه رقمی بیش از 200 میلیون کاربر می باشد.

http://amoozesh-agrcs.irهمین موضوع می تواند برای کسب و کارهای آنلاین خبر خوبی باشد تا با خیال راحت به فکر توسعه بخشیدن تجارت خود در تلگرام باشند. این سرورهای ابری از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند و محدودیت حجمی برای کاربران ندارند. لذا شما می توانید از این سرورها نه تنها به منظور مقاصد شخصی، بلکه به عنوان ابزاری حرفه ای و کاملاً رایگان برای کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید. برای مثال می توانید در صورتی که هاست دانلود ندارید، ویدئوها و فایل های سنگین خود را در تلگرام آپلود کرده و در اختیار کاربران قرار دهید. به جرأت می توان گفت که نزدیک به نیمی از موفقیت های به دست آمده توسط ادمین کانال های تلگرام به یمن وجود همین سرورهای ابری می باشد.

  • لذا شما می توانید از این سرورها نه تنها به منظور مقاصد شخصی، بلکه به عنوان ابزاری حرفه ای و کاملاً رایگان برای کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید.
  • ثبت نامبرای ثبت نام در تلگرام کافی است بعد از اجرای اپلیکیشن، شماره‌ی خود را با فرمت ۹۸۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹+ وارد کنید تا پیامکی حاوی کد فعال‌سازی برای شما ارسال شود.
  • تلگرام می‌گوید ۱۲ مجموعه‌ ایموجی جدید به اپلیکیشن خود اضافه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید