قابلیت های جدید تلگرام آخرین آپدیت 2022 گروه شویراد | instaa

البته این لیست تنها افراد حاضر در مخاطبان شما را پوشش می‌دهد. در صورتی که مزاحم شما یک فرد ناشناس است و شماره‌ای از او مشاهده نمی‌کنید کافی است حسابش را بلاک کنید. آموزش غیرفعال‌سازی تماس تلگرامقابلیت تماس تلگرام کاربرد زیادی دارد، اما ممکن است مزاحمت برای شما را افزایش دهد. اگر نمی‌خواهید هر کسی با شما تماس بگیرد، می‌توانید در بخش تنظیمات، تغییراتی اعمال کنید.

  • تلگرام در سال 2016 مرز 100 میلیون کاربر را گذراند و این تعداد با سرعت خیلی زیادی در حال افزایش است.
  • سپس با کمک ربات Stickers@ تصاویر خود را به استیکر تبدیل کنید.
  • این نکته را مدنظر داشته باشیم که استفاده از پروکسی در هنگام برقراری تماس صوتی ممکن است کیفیت صدا را کاهش بدهد.
  • تا کنون هیچکس قادر به هک و شکستن رمزنگاریآن نشده است که این خود نشانه ای از امنیت بالایی این پیام رسان می باشد.
اگر ایموجی های ارسالی به شما و گیرنده تماس شما یکسان باشد، تماس صد در صد ایمن است. میزان تبادل پیام‌ها در بازه زمانی پنج‌ماهه دو برابر شد و به ۲ میلیارد پیام در روز رسید، در سپتامبر ۲۰۱۵ تلگرام به بیش از ۶۰ میلیون کاربر فعال دست یافت که روزانه ۱۲ میلیارد پیام با یکدیگر رد و بدل می‌کردند. در ایران برپایه نظرسنجی انجام‌شده از سوی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، از آنجایی که تا سال ۱۳۹۶، ۶۲٫۲ درصد ایرانیان به عضویت تلگرام درآمده بودند، محبوب ترین نرم افزار پیام رسان کشورمان شد. Telegram در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه ها یا برنامه های پیام رسان موجود است که قابلیت های زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد و استفاده از همه خدمات آن رایگان است. تلگرام دارای چندین ویژگی مانند امکان ساخت گروهایی با بیشتر از 100 هزار عضو و امکان گفتگوی صوتی گروهی همانند کلاب هاوس و..

توییتی از میرسلیم که باید به دقت خواند  (۱۰۱ نظر)

پیام رسانی فوری خالص – ساده ، سریع ، ایمن و همگام سازی شده در همه دستگاه های شما. یکی از 10 برنامه برتر بارگیری شده در جهان با بیش از 500 میلیون کاربر فعال. تاپیک‌های مجله خبری اینستا مثل صفحات جداگانه‌ی چت در دل گروه‌ها هستند و می‌توان تنظیمات مجزایی برای آن‌ها تعیین کرد.

برای فعال کردن امکان ترجمه پیام در تلگرام، به تنظیمان این اپلیکیشن رفته و به بخش زبان بروید. در اینجا گزینه Show traslate button را فعال کنید تا امکان ترجمه پیام تلگرام فعال شود. این بدان معناست که کاربران اکنون می توانند بدون نگرانی در مورد تفاوت‌های زبانی با مردم از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. ویژگی ترجمه از یادگیری ماشینی برای ارائه ترجمه های دقیق در آن‌واحد استفاده کرده و بیش از 100 زبان را پشتیبانی می کند. یکی از جالب‌ترین قابلیت‌های جدید تلگرام، ساختن تصویر پروفایل است. این ابزار جدید به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از انواع قالب‌ یا استیکرها، تصاویر پروفایل سفارشی ایجاد کنند.

بازاریابی در تلگرام (نکات دیجیتال مارکتینگ در تلگرام)

درست است که امکان فعالیت چنین سیستمی در ایران بعید به نظر می رسد، اما حداقل می توان آن را پنجره ای جدید به روی مبادلات خارجی دانست. خیلی از کسب و کارهای اینترنتی داخل ایران در حال فعالیت با شرکت های خارجی هستند و انتقال وجه امن تلگرام در این زمینه به این افراد کمک شایانی می کند. مسئولین تلگرام جایزه هک کردن آن را 300 هزار دلار تعیین کرده اند و تا کنون بعد از چندین سال از عرضه این پیام رسان، هنوز هیچ هکری قادر به نفوذ به سرورهای تلگرام نبوده است. این امنیت بالا و مثال زدنی شما را از اینکه هیچ خطری در مورد پخش شدن اطلاعات محرمانه شما وجود ندارد مطمئن می کند. در ضمن، امنیت بالا مشتریان و کاربران بیشتری را به سمت استفاده از چنین پیام رسانی سوق می دهد. از بحث های دیگر که بگذریم، بحث امنیت همیشه یکی از مهم ترین موارد انتخاب یک پیام رسان می باشد.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید