فروش تاکسی سمند گردشی میفروشمش مرجع تخصصی خرید و فروش انواع خودرو | taxibaazaar

اگر تعویض پلاک انجام نشود، تخلف های خریدار جدید بر روی پلاک شما درج می شود و شما را گرفتار مسائلی می کند که گاهاً خلاصی از آنها سخت و زمان بر است. استفاده از تاکسی سبب می شود تا حجم خودروهای شخصی در خیابان ها کاهش یابد و این امر یعنی بهبود هوای شهری و پاکیزگی محیط زیست. متاسفانه مسئله آلودکی هوا این روزها بسیار جدی است و اگر ما و امثال ما، به این موضوع با دیدی باز نگاه کنیم، هوای پاکی برای فرزندانمان خواهیم داشت!

  • در تاکسی فروش شما می توانید انواع متفاوتی از تاکسی، مانند تاکسی سمند، تاکسی آریو و تاکسی پژو را بیابید و بهترین تاکسی را انتخاب کنید.
  • مشخصات و اطلاعات سفر برای مسافران پیامک می شود و همچنین بعد از انجام سفر و برای ارزیابی سفر امکان ارسال فرم نظرسنجی وجود دارد.
  • با گسترش فضای مجازی و سهولت استفاده هموطنان عزیز از این فضا،تصمیم گرفتیم خدمات را سراسری و در کل ایران به انجام برسانیم.
  • پس از دریافت پروانه تاکسیرانی حضور فروشنده تاکسی ( درصورت دریافت وکالت فروش ، وکالتنامه )یا مالک خودرو ( جهت اعلام راننده کمکی ) الزامی است.
  • حقوقی فی مابين خود و سازمان تاکسیرانی به امور اجرايی مراجعه و پس از انعقاد قرارداد و بازديد كارشناس سازمان تاکسیرانی از خودروی وی اقدام به صدور پروانه بهره برداری می‌نمايند.
فروش تاکسی سمند گردشی میفروشمش مرجع تخصصی خرید و فروش انواع خودرو | taxibaazaar

برای متقاضیان کمکی، علاوه بر تمام موارد فوق، اصل سند سبز و کارنامه مالک نیز مورد نیاز است. تاکسی هایی که بصورت تماس مسافر با مرکز پیام مربوطه اقدام به جابجایی مسافر می نمایند. و بطور متوالی مورد حضور و غیاب قرار می گیرند و در صورت غایب بودن به هر دلیل باید به مسئول مربوطه اطلاع دهند. این تاکسی‌ها عمدتاً در مسیر یا زمان خاصی کار نمی‌کنند و کرایه بیشتری در مقایسه با تاکسی‌های عمومی دریافت می‌کنند. این روزها که در خیابان ها شاهد ترافیک و کمبود فضای پارک هستیم، با افزایش تعداد تاکسی ها خرید تاکسی دست دوم هم مواجه هستیم.

فروش تاکسی تویوتا رافور مدل 2015

حقوقی فی مابين خود و سازمان تاکسیرانی به امور اجرايی مراجعه و پس از انعقاد قرارداد و بازديد كارشناس سازمان تاکسیرانی از خودروی وی اقدام به صدور پروانه بهره برداری می‌نمايند. خرید و فروش تاکسی، به وسیله سامانه تاکسی فروش این امکان را دارد تا شما بر اساس محل جغرافیایی خود، بتوانید از امکانات سایت استفاده کنید. مثلاً اگر قصد خرید تاکسی را دارید، از شهر خود جستجو را آغاز کنید و بتوانید بهترین تاکسی متناسب با نیاز خود را در نزدیک ترین محل به خود بیابید.

نکات خرید و فروش تاکسی

مجوز مذکور فقط برای اشتغال فرد با وسیله نقلیه مشخص است‌ ، اعم ‌از اینکه وسیله نقلیه متعلق به دارنده مجوز باشد یا به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر تعلق ‌داشته باشد. خرید و فروش خودرو شما به صورت فوری و تنها با 1 بار مراجعه به یکی از شعب تاکسی بازار انجام می‌شود. شغل تاکسیرانی یکی از مشاغل پرتنش اما غالباً شیرین است و افراد به دلایل مختلفی به این شغل علاقه دارند که کاملاً سلیقه ای و شخصی است. اما اگر شما علاقه مند به داشتن تاکسی هستید و می خواهید یک تاکسی خریداری نمایید و یا حتی می خواهید تاکسی خود را به فروش برسانید، لازم است تا بعضی از موارد را مدنظر قرار دهید تا خدایی نکرده گرفتار اتفاقات پیش بینی نشده، نشوید. همچنین شماره پروانه بهره برداری حاوی کد شناسایی نام وسیله نقلیه (تاکسی) خواهد بود. رانندگان تاکسی که قصد مسافرت به شهرهای دیگر را دارند می توانند با مراجعه به دفاتر هماهنگی و یا کلیک بر روی دکمه زیر ، مرخصی خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.

ثبت سوابق مسافر

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

دیدگاهتان را بنویسید