طراحی پیج اینستاگرام ، چرا و چگونه؟! معرفی بهترین طرح ها رشدانا | instaa

این کپشن عکس یک متن call-to-action را برای بازدید پروفایل کاربران فراهم می کند به طوری که می توانید روی لینک مرتبط با پست کلیک کنید. در این مطلب کامل آموزشی من در مورد ۲۰ ویژگی پنهان مجله خبری اینستا بطور کامل توضیح دادم و ارائه راهکارهای عملی برای افزایش فالوور اینستاگرام. پس حتماً این مطلب را بطور کامل بخوانید.اینستاگرام برای خیلی از افراد به یک شبکه اجتماعی مورد علاقه تبدیل شده است.

http://amoozesh-agrcs.irوقتی که به صفحه “Share” می روید، بالای صفحه جایی که می گوید “New Post” ضربه بزنید، اما هنگام تایید درخواست، “Direct Message” را انتخاب کنید. از اینجا، می توانید انتخاب کنید که برای چه کسی می خواهید عکس ارسال کنید. یکی از بزرگترین ناامیدی هایی که مردم با بازاریابی در اینستاگرام دارند این است که URL های قابل کلیک در هیچ جا اجازه داده نمی شوند. اگر یک URL در یک کپشن عکس خود قرار می دهید، به عنوان یک متن ساده نمایش داده خواهد شد. به این معنی که کاربران باید دقیقاً URL را کپی کنند، یک مرورگر وب باز کنند، وپیست کنند یا در آنجا تایپ کنند. به آیکون ذره بین در پائین صفحه اصلی خود ضربه بزنید، این کار شما را به صفحه جستجوی عمومی می برد.

  • ما از طریق این مشکل برخی از راه حل های پیچیده را دیده ایم، مانند نوشتن کپی caption در برنامه دیگر، سپس کپی و پیست کردن در اینستاگرام.
  • اگر پست های پشتیبانی شده ای را می بینید که مرتبط نیستند، می توانید به اینستاگرام اجازه دهید تا آنها را بشناسد و به آرامی به الگوریتم بیاموزد که چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید که ببینید.
  • یکی از پردرآمدترین و سریعترین راه‌های کسب درآمد از اینستاگرام، ادمین شدن است.
  • همچنین اگر تصمیم به حذف عکس پروفایل خود نیز دارید، با گزینه آخر می توانید این کار را انجام دهید.

و اکنون، با این ترفند ها، می توانید به میزان بالاتری از آن استفاده کنید. می توانید در هر زمانی که خواستید برای دسترسی مستقیم به پیام های خود روی آیکون mailbox در بالا و سمت راست صفحه اصلی خود کلیک کنید. اگر پست های پشتیبانی شده ای را می بینید که مرتبط نیستند، می توانید به اینستاگرام اجازه دهید تا آنها را بشناسد و به آرامی به الگوریتم بیاموزد که چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید که ببینید. اگر از اینستاگرام زیاد استفاده می کنید، شانس شما این است که علاقه کمی برای رفتن به فیلتر ها دارید، و بقیه را لمس نمی کنید.

انتخاب تصویر مناسب برای پروفایل

اینستاگرام علاوه بر پاداش دادن به پست‌هایی با تعاملات بالا، به تعامل با فالوورها نیز پاداش می‌دهد. هیچ شکی باقی نمانده (جای سوالی نیست) که پست‌های اینستاگرام دیگر دیگر نمی‌توانند میزان مواجهه‌ای را که مورد استفاده قرار می‌گیرند، دریافت کنند. به طور کلی، تخمین زده شده است که تنها ۱۰ درصد از مخاطبان شما تمام پست‌هایتان را مشاهده می‌کنند. آیا شما هم یکی از کسانی هستید که از اینستاگرام، به عنوان یک فروشگاه مجازی برای کسب و کار خود،… بسیاری از فروشگاه‌ها نیز در اینستاگرام فعالیت دارند و در واقع، اینستاگرام تبدیل به فضایی جالب برای تبلیغ محصولات فروشگاه‌ها شده است. در داخل کشور نیز فروشگاه‌های زیادی در اینستاگرام فعال هستند که می‌توانید خریدهای خود را از آن‌ها انجام دهید.

همین حالا دانلود کنید

اینستا با توجه به محبوبیت زیادی که دارد، یکی از بهترین ابزارها برای رونق دادن به کسب‌وکارتان است. اگر می‌خواهید بیشتر شناخته شوید، خریدارهای بیشتری را به ویترین مجازی مغازه‌تان بکشانید و حتی در خواب هم درآمد کسب کنید، این اپلیکیشن را از دست ندهید. با بیزینسی کردن پیج، امکانات فراوانی را به دست می‌آورید که در هیچ جای دیگری نظیر آن‌ها را پیدا نمی‌کنید. بازدهی تبلیغات در اینستاگرام به عوامل متعددی از جمله کیفیت محتوای تبلیغ، زمان تبلیغ، نوع پیج و … وابسته است که همگی باید پیش از اجرای تبلیغ به خوبی بررسی شوند. برای دریافت مشاوره رایگان جهت افزایش بازدهی تبلیغات اینستاگرامی خود، با مشاوران جریان تماس حاصل کنید. برای مخفی کردن آگهی ها در اینستاگرام، در پستی که “Sponsored” به عنوان برچسب زده شده است، سه نقطه در راست را ضربه بزنید و “Hide This” را انتخاب کنید.

محبوترین سازنده های بازی های اندروید

دیدگاهتان را بنویسید