طراحی باغ ویلا و باغچه ویلا

چه مبلمانی نیاز به تعویض دارند و یا با تغییر پارچه و رنگ کردن میتوان از مبلمان قبلی استفاده کرد؟ به عبارتی پس از تعیین نحوه استفاده از فضای خود، می توانید به انتخاب نوع نورپردازی و وسایل روشنایی بپردازید. شما می توانید قبل از خرید و یا ساخت ویلای مورد نظر خود با کارشناسان مجرب و حرفه ای گروه طراحی داخلی و معماری خانه در اصفهان در زمینه طراحی داخلی ویلا،طراحی پلان معماری ویلا،طراحی نما خارجی ویلا،طراحی محوطه و فضای سبز ویلا و هرگونه سوالات خود در زمینه ساخت ساز ساختمان های ویلایی مشورت کنید. همچنین می توان از لبه آن برای چیدمان گلدان ، مجسمه های دکوراتیو یا عکس های خانوادگی استفاده کرد و صمیمیت بیشتری را به فضای خانه داد. وظایف طراح فضای داخلی چیست؟ اما ما طراحی مدرن را با چه مشخصههایی میشناسیم و شالودهی سبک مدرن چیست؟ صفر تا صد دکوراسیون داخلی محل زندگی و کار خود را به ما بسپارید. چنانچه محل ساختمان یا ارتفاع کف آن درست مشخص نشده باشد، زمان و هزینههای انجام شده کارهای ساختمانی به هدر رفته و خسارات سنگینی دربرخواهد داشت. اگر زمینی که برای ساخت ویلا وجود دارد بسیار با ارزش باشد، سهم ۵۰ -۵۰ میتواند به سهم ۵۵ درصد برای مالک زمین و ۴۵ درصد برای شرکت سازنده تغییر پیدا کند.

عمده اشتباه هایی که گروه های ساخت و ساز غیر بومی در تولید سازه های ویلایی انجام می دهند انتخاب ناشیانه مصالح ساختمانی است که در گذر زمان با توجه با ناسازگاری با آب و هوای مربوط و بارا خیز شمال کشور دچار استهلاک خواهند شد و هزینه نگهداری ساختمان را افزایش طراحی داخلی ویلای دوبلکس مدرن می دهند. اغلب در طراحی دکوراسیون مغازه از طراحیها و ایدههای خلاقانهای بهره برداری میشود که چشم هر بینندهای را به سمت خود جلب نماید و در کسب و کار واحد های تجاری بسیار تاثیر گذار می باشد . از طرفى دیوار سمت دیگر راه پله ها را به دیوار سیمانى تبدیل کرده ایم تا ترکیب دیوار سیمانی و چوب طبیعی که در کانسپت اولیه طرح بوده است حفظ شود.

کلمه ویلا معانی زیادی دارد، در ایران ویلا خانهای بزرگ و مجلل است که اغلب برای تعطیلات یا استراحت استفاده میشود، این در حالی است که یک خانه ویلایی در ایالات متحده یک خانه کوچک را توصیف می کند که ممکن است متصل، نیمه جدا یا کاملاً جدا باشد، آن ها معمولاً یک طبقه ساخته می شوند و ساخت و خرید آنها مقرون به صرفه است، با این حال در ایران ساخت ویلا دوبلکس و تریبلکس بسیار رایج است شاید به دلیل زیبایی های مازندران که عموماً از ارتفاع بیشتر، شگفتی دوچندانی دارد. شرکت معماری آوگون با سالها تجربه در زمینه ی طراحی ویلا ، ساخت ویلا و همچنین نظارت بر اجرای ساخت ویلا، فعالیت می کند و شما می توانید برای بررسی موضوع طراحی ویلا ، از مشاوره گروه معماری آوگون بهره مند شوید و سپس نسبت به انجام این کار اقدام نمایید. دوره های طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی ویلا، نیاز به انتشار کتاب های درسی و منابع مرجع داشت. در سبک مدرن، پرداختن به هر بخش از ویلا، طراحی جز از کل است و هماهنگی فضای داخلی و خارجی همواره باید حفظ شود.

در واقع می توان گفت طراحی پلان از مهم ترین آیتم ها به شمار می رود که کاملا براساس مجموعه سلایق شما انجام می پذیرد. طراحی متفاوت قسمت جلویی و پشتی ویلا باعث میشه زمانی که به چند طرح علاقه داری، بتونی همشو اجرا کنی ضمن این که به تعدیل هزینه ساخت ویلا دوبلکس هم کمک میکنه، میشه در قسمت پشتی ویلا که کمتر در معرض دیده، از مصالح ارزان تر استفاده کرد. چه اهل استان های شمالی کشور باشید و چه نیت کوچ به این استان ها را دارید، باید با توجه به نیاز خود و امکانات این استان هدف ساختمانی مورد نظر خود را طراحی و اجرا کنید. منظور از بافت قدیمی این نیست که ویلا قدمتی چند ده ساله دارد. با این وجود به طور متوسط برای ساخت یک ویلا حداقل یک سال زمان لازم است. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما در ویلا استودیو میتوانید با شمارههای موجود در این صفحه تماس بگیرید و یا شمارهی خود را در صفحهی تماس با ما به اشتراک بگذارید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند. اگر از نوع چاپی آن بهره میبرید، میتوانید طرح دلخواه خود را سفارش دهید و این بسیار جذاب است!

در این صورت بدیهی است که هزینه ساخت ویلا متناسب با سطح توقع و انتظار کارفرما و استفاده از متریال مرغوب یا معمولی، متفاوت خواهد بود و این در حالی است که نوسانات قیمت در بازار را نیز نمی توان نادیده گرفت. سبک مدرن نیز بر پایه عدم تقارن طرح ریزی میشود. در این نوع سبک طراحی ویلا سه طبقه مجزا در یک ساختمان و بنا وجود دارند. بهترین ساختمان ها، آن هایی هستند که فضای داخلی و چیدمان وسایل در آن ها همخوانی و هماهنگی کامل با هم دارند، طراحی داخلی هم به صورت تجربی و هم به صورت تحصیلات دانشگاهی قابل یادگیریست، اما در نهایت برای فعالیت در این زمینه نیازمند داشتن مدرک معتبر از یکی از ارگان های دانشگاهی یا فنی حرفه ای می باشد. به این ترتیب تخصص طراح نیز در قیمت طراحی فضای سبز عامل موثری محسوب می شود.

اما وقتی آن را در نظر می گیرید، کمبود نور مناسب می تواند تأثیر بسزایی در فضای شما بگذارد. با استفاده از نورهای موضعی و نقطه ای و اسپات لایت ها در دکوراسیون داخلی میتوان فضای جذابی را ایجاد کرد. در اینجا هم مثل اتاق نشیمن، از سرویس خواب و مبلمان های ساده و مدرن استفاده شده است و با تزییناتی مثل لوستر و تابلو دکوراتیو سعی شده تا فضا کمی از سادگی مطلق خارج شود. استخر ، سونا و شومینه داخل باغ و حیاط این ویلا هم بخشی از امکانات خانه این زوج هستند. نور مناسب می تواند فضای اتاق را به شدت تغییر دهد، می تواند رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون شما را افزایش دهد و حتی می تواند در علامت گذاری مناطق مختلف خانه مفید باشد.

در طراحی و ساخت این نوع ویلاها از متریال گران قیمتی مانند انواع سنگ های ارزشمند استفاده می کنند. استان مازندران به دلیل نزدیکی به پایتخت، دریای خزر، جنگل های بسیار و آب و هوای مناسب، نخستین انتخاب برای ساخت ویلا می باشد. قفسه ها باید در نزدیکی میز کار قرار گرفته باشند تا دسترسی را آسانتر کنند. همچنین مبلمان در نزدیکی دیوار قرار بگیرد تا از به اصطلاح پرت شدن فضا جلوگیری کند.مبلمان منحنی برای فضاهای بزرگ مناسب تر است. با خلاقیت و نوآوری و کمک از یک گروه حرفه ای به آسانی می توان یک طراحی مقرون به صرفه داشت.آخرین مرحله در پروژه طراحی دکوراسیون داخلی، پیاده سازی و اجرای طرح است. رنگ های روشن در مبلمان باعث زنده تر شدن و بزرگتر شدن فضا می گردد.در طراحی ویلا و منازل ویلایی می توان از این مبلمان استفاده کرد. تقویم و ساعت رومیزی: این دو عنصر موفقیت حرفه ای بیشتری را در مراجعه کننده ها ایجاد میکند و نشان دهنده نظم و دقت است.

انتخاب رنگ دیوار: از مهمترین اصول در طراحی داخلی فضای منزل بخصوص فضاهای کوچک انتخاب مناسب رنگ میباشد. انتخاب پرده: پرده های توری گزینه مناسبی برای پنجره های آپارتمان میباشد تا نور طبیعی را حدالمکان به داخل منتقل کنند.پرده های ضخیم فقط برای محیط های خصوصی مانند اتاق خواب مناسب است تا بتوان میزان نور دریافتی را کنترل کرد. با این حال، هر رویه پیچیده را می توان با اتخاذ تصمیم درست، گام های مناسب و کار سیستماتیک برای رسیدن به یک هدف ساده کرد. همچنین اجزای دکوراسیون داخلی دسته بندی شوند تا در تصمیم گیری دچار سردرگمی نشوند، مثلا: سبک مبلمان، ترکیب رنگی، طرح ها و الگوها، مصالح و تعداد مبلمان لازم برای هر فضا. بود که هر کدام با توجه به نیاز مشتری و همچنین ابعاد ویلا و بسیاری از المانهای دیگر تعیین و برنامه ریزی خواهند شد .

شما هم حیاطی برای خود خواهید داشت و هم می توانید از فضای دلچسب و سرسبز و اکسیژن تازه لذت ببرید . برای این که بیشتر با سبک کاری، کیفیت طرح ها و خدماتی که این مجموعه برای کارفرمایانشان ارائه می دهند بیش تر آشنا شوید، می توانید نمونه کارهایشان را در وبسایت آوگون مشاهده و مطالعه نمایید. کابینتهای خاکستری، طراحی منظم و زیبای سقف؛ همچنین هودی که بالای جزیره آشپزخانه این ویلای مدرن دوبلکس، قرار گرفته، تمام آیتمهای راحتی را برای ساکنان این ویلا مهیا ساخته است. بدین ترتیب شما منظم و حرفه ای بودن خود را به مراجعه کننده منتقل خواهید کرد. در منازل کوچک بهتر است از مبلمان با اشکال هندسی منظم استفاده شود. بهتر است چیدمان میزها به گونه ای باشد که بیشترین بهره ار نور طبیعی روز برده شود. اگر قصد ساخت ویلا در شمال را دارید قبل از هر اقدام به این موارد توجه کنید. به این شکل اتاق خواب ها، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و … هزینه طراحی از منبع شخصی است و یا پیمانکار موظف به تهیه آن است؟ طراحی ویلا در شمال در سالهای اخیر رشد قابل توجهی داشته است. اگر کارفرما از بهترین تکنولوژی ها و جدیدترین فناوری های ساختمانی به منظور محافظت از ریزش دیوارها و همچنین زیبایی داخلی ساخت استفاده کرده باشد باید هزینه ویلا شمال شما قاعدتا خیلی بالاتر باشد ولی وقتی تنها از یک تزئین داخلی با مواد و مصالح معمولی ساختمانی استفاده شده باشد نمی تواند هزینه تمام شده خیلی بالا باشد.

به این شکل ویلا در پایان شبیه بخشی از طبیعت پیرامونش میشود. هر یک از این عناصر بر روی نواری که آن را نگه می دارد، قرار گرفته اند. از ویژگی های این نوع ویلاها می توان به سقف هایی با شیب خیلی کم اشاره کرد. این نقطه ورود به خانه شما است، بنابراین مطمئن شوید که اولین احساس خوب را ایجاد می کنید. بنابراین پس از انتخاب سبک با ساکنین برای تغییرات مشورت میشود. پس از انجام مراحل بالا با یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی مشورت کرده و اجرای کار را به آنها بسپارید. پس از طراحی فضاهای داخلی و توجه به الزامات و نیازهای یک باغ ویلا نوبت به طراحی فضای خارجی میرسد. در رابطه با ساخت آلاچیق می توانید خودتان با کمی خلاقیت و کمک گرفتن از یک نجار و با توجه به ایده هایی که در فضای اینترنت موجود می باشد آلاچیقی زیبا را طراحی و بسازید. اگر شما برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار خود نیاز به مشاوره دارید می توانید با مراجعه به وب سایت استودیو قاف و تماس با مشاورین ما ،همین حالا با کارشناسان مجرب ما رایگان مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید