شبکه های مجازی چیست؟ لیست محبوب ترین شبکه های مجازی آکادمی کاپریلا | instaa

در شبکه اجتماعی فوراسکوئر شما می توانید مکان های ایده‌آل را رایگان پیدا کنید و از سفر به آن مکان ها لذت ببرید. این سایت شبکه اجتماعی چینی هم برای کاربران عضو و هم کاربران غیر عضو است. این سرویس کاربران عضو را قادر می‌سازد تا اطلاعات را ثبت کنند و بر اساس موسیقی، فیلم‌ها، کتاب‌ها و اتفاق‌هایی که در شهرهای چین می‌افتد محتوا ایجاد کنند. کاربران غیر عضو دوبان نیز می‌توانند بررسی‌ها و دسته‌بندی‌های کتاب، موسیقی و فیلم‌ها را مشاهده کنند. این سایت رسانه اجتماعی به اشتراک‌گذاری عکس که در بیش از ۲۰ زبان موجود است، برای الهام بخشی یا انگیزه بخشی روزانه به کاربران ایده آل است.

http://amoozesh-agrcs.ir

ردیت وب‌سایتی برای سرگرمی و به اشتراک گذاشتن اخبار اجتماعی است و کاربران می‌توانند محتواهایشان را در قالب لینک‌های مستقیم و پست های متن دار به اشتراک بگذارند. کاربران قادر به سازمان‌دهی و مشخص کردن جایگاه‌شان در صفحات سایت هستند. مطالبی که افراد بیشتری به آنها رای داده باشند، در بالای صفحه ی اصلی قرار داده می‌شوند. ردیت توسط دانشجویان دانشگاه ویرجینیا به نام های الکسیس اهانیان و استیو هافمن در 23 ژوئن 2005 تاسیس شد. یک دهه بعد، ردیت گفت که بیش از 36 میلیون اکانت در این سایت ثبت‌نام کرده اند و ماهانه 231 میلیون بازدیدکننده دارد.

لینکدین – 294 میلیون MAU

سرویس‌ها و اپلیکشین‌های مختلفی برای برقراری ارتباط و اشتراک‌گذاری فایل‌های متنی، موسیقی، عکس و ویدیو بین کاربران وجود دارد که به هر کدام از این سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها، «شبکه مجازی» یا «شبکه اجتماعی» می‌گویند. ابتدا به سراغ شبکه های اجتماعی می رویم که بسیاری از کاربران حداقل در یکی از آن ها عضویت دارند و بخشی از روز خود را در آن ها سپری می کنند. همانطور که گفتیم این شبکه ها فصله بین افراد به طور کامل از بین برده اند و کاربران از سراسر جهان را به آسانی به یکدیگر وصل کرده اند. اکنون شما با زدن یک دکمه می توانید به راحتی با کاربران از هر جای دنیا که می خواهید گفت و گو داشته باشید.

  • بیشتر کاربران اینستاگرام پست‌هایی راجع به مسافرت،فشن، غذا، هنر و موضوعات مشابه می‌گذارند.
  • در این چت‌ها، حتی 100 هزار نفر می‌توانند یک نفر را ببینند که در حال انجام یک کار است.
  • در این مقاله در مورد معروف‌ترین شبکه های اجتماعی در دنیا صحبت کردیم و لیست 22 تا از معروف‌ترین آن‌ها را ذکر نمودیم.
  • در ابتدا، کار خودش را با حمایت صدا و سیما آغاز نمود و هم اکنون به صورت مستقل فعالیت می کند.
  • شبکه های اجتماعی به مردم در حفظ ارتباط با دوستان و خانواده خود کمک می کنند و یک راه آسان برای اطلاع از هر آنچه در دایره ی ارتباطات اجتماعی شما می گذرد، می باشد.
  • یک شبکه به اشتراک‌گذاری تصاویر که با 20 زبان مختلف قابل دسترس است و بسیاری از کاربران بطور روزانه برای خواندن جملات و محتوای انگیزه‌بخش و الهام‌بخش وارد آن می‌شوند.

همچنین در هر اکانت، قسمتی برای نوشتن متن اضافه شده و کاربران می‌توانند علاوه بر ویدیو و موسیقی، متن‌هایی نیز از خود منتشر کنند؛ اما تمرکز و کاربرد اصلی یوتیوب، پخش آنلاین ویدیو و در کنار آن موسیقی و متن است. شایان ذکر است که بسیاری از افراد در یوتیوب با گذاشتن ویدیو‌های خاصی، دنبال‌کنندگان زیادی پیدا کرده‌اند و از طریق نمایش تبلیغات و دیده شدن ویدیو‌هایشان، از یوتیوب مجله خبری اینستا کسب درآمد می‌کنند. فیسبوک بزرگ‌ ترین شبکه ارتباط اجتماعی (هم از نظر تعداد کل کاربران و هم اعضای حقیقی ثبت شده) در سراسر جهان است. این شبکه اجتماعی محبوب در فوریه سال ۲۰۰۴ تاسیس و در طی ۱۲ سال موفق به جمع‌آوری بیش از ۱.۵۹ میلیارد کاربر فعال ماهانه شد. بنا بر آمارهای رسمی بیش از یک میلیون کسب و کار کوچک و متوسط از این رسانه برای تبلیغات تجاری خود استفاده می‌کنند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی و سئو

Tumblr یک سایت میکروبلاگینگ و شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری متن، عکس، لینک، ویدئو، فایل صوتی و غیره است. مردم طیف گسترده ای از چیزها را در Tumblr از عکس گربه گرفته تا هنر و مد به اشتراک می گذارند. تحلیل شبکه‌های اجتماعی علاوه بر سروکار داشتن با اشخاص (افراد، سازمان‌ها، کشورها) به عنوان واحدهای گسسته تحلیل، بر چگونگی ساختار رشته‌ها که اشخاص و روابط میان آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد نیز تمرکز می‌کند. یک شبکه اجتماعی که هم برای افراد عضو شده و هم برای کاربران میهمان چیزی در چنته دارد. افراد عضو شده در این شبکه می‌توانند اطلاعاتی را ضبط کنند و محتواهایی براساس موسیقی‌ها، فیلم‌ها، کتاب‌ها و رویدادهایی مختلفی که در چین برگزار می‌شود تولید نمایند. این سایت به کاربران اجازه دسترسی به آواتار، دنیای مجازی، بازی‌ها و… را می‌دهد.

۱- فیسبوک

دیدگاهتان را بنویسید