شبکه های اجتماعی | instaa

سرعت در اجرا و صرفه جویی در هزینه های مختلف، از مزایای مهم این شبکه ها است. به عنوان مثال، فرض کنید که گروهی متشکل از پرسنل کسب و کار خودتان تشکیل داده اید. در صورتی که بخواهید پیامی را به افراد ارسال نمایید، نیاز به صرف هزینه و زمان برای ارسال پیام های کاغذی ندارید.

پینترست؛ پلتفرمی با 80 درصد کاربر خانم

بنابراین چه اهداف کاری و تجاری را دنبال می کنید و چه تنها به دنبال ارتباط برقرار کردن با دیگران هستید، شبکه های اجتماعی پلتفرم مناسبی برای شما هستند. در این بین اگر تمرکز شما روی به اشتراک گذاری تصاویر جذاب و خلاقانه است بدون شک اینستاگرام و فیسبوک انتخاب های مناسبی برای شما خواهند بود. اگر هدفتان دنبال کردن ترندهای روز در زمینه های مختلف مثل سیاست، ورزش، هنر و… شاید در آغاز شروع به کار فیسبوک، همه این شبکه اجتماعی را فقط یک محیط مجازی برای برقراری ارتباط با دوستان خود می‌دیدند تا اینکه سرانجام این شبکه اجتماعی بستر جدیدی برای انتشار محتوا ایجاد کرد که صفحات نامیده ‌می‌شدند. کاربران می‌توانستند در پروفایل خود، صفحات را با نام‌های موردنظرشان درست کنند و به آنها هویت خود را بدهند.

  • البته فیسبوک در ایران مانند سایر کشورهای دنیا مورد استفاده قرار نمی گیرد، با این حال اگر کسب و کاری دارید که به صورت بین المللی فعالیت دارد یک شبکه اجتماعی جذاب است.
  • بنابراین حجم بالای مطالب و عکس ها نشاندهنده قدمت صفحه مورد نظر نیست و البته از طرف دیگر دقت کنید که پیج به روز باشد و یک صفحه رها شده نباشد.
  • برای ضبط ویدئو خود کافی است به حالت دوربین بروید و با نگه داشتن انگشت خود بر روی صفحه نمایش ضبط ویدئو را ادامه دهید.
  • پینترست هم اکنون بیش از 320 میلیون کاربر ماهانه دارد که نزدیک به 80 درصد آن ها خانم هستند.
  • این نوع تبلیغات با وجود کارایی، هزینه ی بالایی دارد و مناسب برندهای بزرگ تر و قوی تر از لحاظ مالی است.

دیسکورد برای اکثر پلتفرم ها و سیستم عامل ها طراحی شده است و یکی از دلایل محبوبت آن در بین گیمرها، سبک بودن آن است. چون ارتباط باید در حین اجرای بازی برقرار شود نیاز است تا نرم افزاری که واسطه قرار داده می شود سبک باشد و هم از سخت افزار به صورت بهینه استفاده کند و هم از اینترنت. از طریق دیسکورد میتوان به صورت متنی یا صوتی و یا حتی تصویری ارتباط برقرار کرد. از مزایای دیگر دیسکورد، استریم کردن است که کاربران می توانند صفحه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. دیسکورد فقط مختص گیمر ها نیست؛ بلکه در بحث آموزش و یا بیزینس نیز استفاده زیادی می شود. بیش از ۲۵۰ میلیون نفر در سراسر دنیا از این شبکه اجتماعی رایگان استفاده می کنند.

ضریب نفوذ شبکه های اجتماعی

علاوه بر ارسال محتوای خود به Reddit و شرکت در بحث‌ها، می‌توانید ایده‌های محتوا را نیز بیابید و در Reddit کسب و کار خود را تبلیغ کنید. برداشت اولیه این است که این نرم افزار، شبیه اینستاگرام برای موزیک ویدیوهای کوتاه است. کاربران می‌توانند ویدیوهایی تا 60 ثانیه ضبط کنند، آن‌ها را ویرایش کنند و موسیقی و جلوه‌های ویژه اضافه کنند. این را به یاد داشته باشید که باید پرسونای مخاطب خود را در نظر بگیرید و لازم نیست که در همه مجله خبری اینستا فعالیت کنید.

http://amoozesh-agrcs.ir

بیشتر کاربران این پلتفرم اجتماعی ویدیوهایی را دنبال می کنند که ترکیبی از محتوای آموزشی و سرگرم کننده هستند. همچنین فعالیت در این شبکه اجتماعی می تواند درآمد خوبی را برای شما به ارمغان آورد. یک شبکه اجتماعی ایرانی در زمینه نویسندگی و کتابخوانیست که با هدف حمایت از نویسندگان جوان و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی پایه گذاری و تشکیل شده.

نمونه کار های تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید