شبکه اجتماعی چیست؟ + انواع شبکه های اجتماعی و کاربرد آن ایران هاست | instaa

اگر بخواهید در آن ها فعالیت کنید، ممکن است برای برند شما عالی باشند اما شما آن ها را بررسی نکرده اید. شما نیز می‌توانید بخشی از یک گروه باشید و در گفتگوهایشان شرکت کنید. این پلتفرم که توسط یک شرکت چینی با نام Baidu of China ارائه شده، یک فروم اجتماعی برپایه جستجوی کلمات کلیدی در موتور جستجوی Baidu است. با افزایش گوشی‌های موبایل هوشمند نیز تخمین زده می‌شود این رقم در سال 2018 از 2.6 میلیارد نفر بیشتر شود.

اینستاگرام – 1 میلیارد MAU

دیگ رسانه‌ی اخبار اجتماعی است که مطالبی مخصوص مخاطبان اینترنت را به اشتراک می‌گذارد. تاپیک های دیگ بسیار متفاوت است از مسائل سیاسی تا ویروسی شدن کامپیوتر. دیگ از اشتراک گذاشتن محتوا در رسانه های اجتماعی دیگر مانند فیسبوک و توئیتر حمایت می‌کند.

http://amoozesh-agrcs.ir

پینترست یک شبکه اجتماعی نسبتاً نوظهوری است که در ماه مارس 2010 تأسیس شده است و در همین مدت به موفقیت خیره کننده ای دست یافته و توانسته با سبک و سیاق جدیدی که دارد، کاربران زیادی را به خود جذب کند. پینترست مبتنی بر عکس است که بسیار مورد توجه قرار گرفته و به یکی از قطب های انتشار عکس در دنیا تبدیل شده است. در پینترست می توانید به تعداد نامحدود برای خود آلبوم تصاویر ایجاد کرده و آنها را بین دیگران به اشتراک بگذارید. پینترست برای تعداد و عناوین آلبوم ها و نوع عکس ها هیچ محدودیتی قائل نشده است.

شبکه‌های اجتماعی خارجی که برای استفاده در ایران محدودیت‌هایی دارند

این پلتفرم رسانه‌های اجتماعی شما را قادر می‌سازد تا محتوا ارسال کنید و سپس به آن محتوا رأی دهید. این رأی‌گیری انتقال محتوا به بالا یا پایین را مشخص می‌کند که درنهایت بر اساس حوزه‌های موردنظر (به نام subreddit) سازمان‌دهی می‌شوند. تامبلر که از سال ۲۰۱۳ متعلق به یاهو بود، به عنوان یک پلتفرم میکرو وبلاگ نویسی و همچنین رسانه اجتماعی است که می‌توان از آن برای یافتن و دنبال کردن چیزهایی که دوست دارید استفاده کنید. همچنین می‌توانید از آن برای ارسال هر چیزی از جمله وبلاگ چندرسانه‌ای تا یک وبلاگ کوتاه استفاده کنید.

  • اسکایپ که متعلق به مایکروسافت است، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که برای ارتباطات استفاده می شود.
  • شما از طریق این شبکه اجتماعی می توانید تصاویر را با دیگران به اشتراک بگذارید.
  • ویادئو یک سایت اینترنتی شبکه اجتماعی مبتنی بر کسب‌وکارهای آنلاین است که به بازرگانان ، عمدتاً در اروپا کمک می‌کند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
  • هم اکنون لینکدین بیش از 400 میلیون کاربر از سراسر جهان دارد که از این بستر برای اشتراک گذاری محتوا درباره حرفه خود استفاده میکنند.
  • از شبکه‌های اجتماعی تعاریف بسیاری شده است اما باید بدانید مفهوم شبکه اجتماعی در علوم اجتماعی و فناوری اطلاعات بسیار با هم متفاوت است.

کسایی که در اوقات فراغت ترجیح می دهند با دیدن فیلم و عکس وقت خود را بگذرانند، ویسگون گزینه‌ی مناسبی برای آن هاست. یک شبکه اجتماعی مخصوص اشتراک گذاری فیلم و عکس می باشد که شما به راحتی می توانید مطالب خود را به اشتراک مجله خبری اینستا بگذارید و همچنین مطالب سایر افراد را دنبال کنید، لایک کنید، کامنت بگذارید، با کیفیت بالا دانلود یا مشاهده کنید. اگر دنبال یک شبکه اجتماعی برای رقابت و سرگرمی در اوقات فرغت می گردید، به شما پاتوق رو معرفی می کنم.

شبکه‌های اجتماعی: برترین‌ها

دیدگاهتان را بنویسید