سانیستا اینستاگرام پیشرفته | instaa

با استفاده از برنامه اینستاگرام عکس های خود را با افکت های بی نظیر ویرایش کنید و در شبکه های اجنماعی به اشتراک بگذارید. در اینستاگرام میتوانید عکس ها و فیلم ها در قسمت استوری پیج برای همه و یا دوستان به اشتراک بگذارید که پس از 24 ساعت از قسمت استوری حذف و آرشیو می شوند. امکان ارسال پیام به دیگر حساب‌های کاربری نیز در اینستاگرام ممکن است و شما می‌توانید از طریق دایرکت با دیگران در ارتباط باشید.

  • با رعایتِ این سه نکته می‌توانید به محبوبیت اینستاگرام خود بیفزایید و کاربران بیشتری را جذب کنید.
  • این شبکه اجتماعی جوان‌پسند جوری طراحی شده که شما را از هر برنامه دیگری برای ویرایش عکس‌ها و ویدیوهایتان بی‌نیاز می‌کند.
  • ارسال عکس ها برای همه فالوورهای شما یا به صورت عمومی تنها روش به اشتراک گذاری محتوا در اینستاگرام نیست.
  • وقتی که من در منو روی گزینه “Museum of Science, Boston” کلیک می کنم، پست های مهم و جدید را که آن مکان با برچسب جغرافیایی می باشد را خواهم دید.

امسال بیشتر از همیشه اهمیت دارد که نظرات و کامنت های زیادی خصوصاً در ساعات ابتدایی پست کردن محتوای خود دریافت کنید. در غیر این صورت ممکن است دیدگاه‌های ارسالی شما به طور قابل توجهی کاهش یابد. یک راه عالی برای برقراری ارتباط با فالوورهای خود، استوری های اینستاگرام است.

پست کردن عکس و فیلم

اما اگر پستی را اخیرا انتشار کرده اید و می خواهید آنرا برای همیشه حذف کنید، خوشبختانه چنین قابلیتی در اینستاگرام وجود دارد چرا که شما ساده و سریع می توانید پست های قبلی خود را حذف کنید. از این رو ابتدا از بخش گزینه های پایین صفحه، گزینه پروفایل را انتخاب کرده و از بخش پروفایل، پستی که تصمیم دارید آنرا حذف کنید، را انتخاب نمایید. هم اکنون می توانید بخش 3 نقطه عمودی را در قسمت بالای پست مشاهده کنید. هم اکنون این گزینه را همانند تصویر ذیل انتخاب کرده و سپس از قسمت پایین گزینه Delete را انتخاب کنید تا پست شما برای همیشه پاک شود. برای اضافه کردن برچسب ها به صورت دستی، همان مراحل بالا را دنبال کنید تا به عکس هایی که برچسب گذاری کرده اید دسترسی پیدا کنید، و در سه نقطه در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

اعلان ها و نوتیفیکیشن های اینستاگرام

اینستاگرام می تواند به دنبال ارائه خدمات پولی برای طرفداران انحصاری تولید محتوای خود باشد. امکان پیاده سازی روش های پرداخت و ابزارهای کسب درآمد در اینستاگرام، به راحتی امکان فروش NFT ها در این پلتفرم را فراهم می کنند. کارهای هر روز شما به عنوان یک اینستاگرامر چیست؟ برنامه را باز می‌کنید، بین پست‌ها می‌چرخید و لایک می‌کنید.

برخی به دلیل اهمیت فرهنگی NFT ها را کلکسیون های دارای ارزش ذاتی آن می دانند، در حالی که دیگران آنها را وسیله ای برای سرمایه گذاری در نظر می گیرند. علی رغم این واقعیت که مجله خبری اینستا هنوز به طور علنی معرفی قابلیت NFT را روی پلتفرم خود اعلام نکرده است، ظاهرا این شرکت رسانه های اجتماعی به معرفی ویژگی های پرداخت اشاره کرده است. در گفتگوهای قبلی، مدیر اجرایی اینستاگرام، آدام ماسری، در مورد فناوری هایی که به سازندگان اجازه می دهد با استفاده از این سرویس امرار معاش کنند، توضیح داده بود. با توجه به گفته های توسعه دهنده موبایل الساندرو پالوزی، به نظر می رسد اینستاگرام در حال کار بر روی پیاده سازی ویژگی های NFT در برنامه خود است. متن های زیادی هستند که می توانند به عنوان کپشن و متن خوب برای اینستاگرام استفاده شوند و متن خوب و یا یک جمله کوتاه برای بیو بهتر است که با معنی و زیبا باشد. این متن باید کوتاه و جذاب باشد و انتخاب آن بستگی به سلیقه شما دارد.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید