دوره مبتدی انگلیسی هزینه و ثبت نام کلاس زبان انگلیسی | zabannew

داستان این مجموعه راجع به شخصی به نام هکتور (Hector) می باشد که وی از آرژانتین به انگلستان آمده است و نمی تواند به خوبی انگلیسی صحبت کند. او به خانه دوستش (بریجت) که در لندن است، می رود و با دوستان بریجت (نیک و آنی) آشنا می شود. با اتفاقات جالبی که برای هکتور پیش می آید و همچنین با کمک دوستانش می تواند انگلیسی را به خوبی فرا گیرد. هدف شخصیت های این مجموعه، آموزش زبان انگلیسی به صورت غیر مستقیم به زبان آموزان است. به همین جهت، تمامی کلمات و جملات را به صورت شمرده شمرده و کاملا واضح در مکالمات خود بکار می برند که شما متوجه صحبت های آنها شوید.

هفته اول دوره مقدماتی

برگزاری کلاس های آنلاین، کارگاه های آموزشی صوتی و ارائه مجالس اینترنتی اهم فعالیت های این گروه می باشد. بعضی اوقات زبان‌آموزان در خواندن دستور زبان وسواس به خرج می‌دهند. این امر به ویژه در مورد زبان‌آموزانی که با آموزش دقیق گرامر بزرگ شده‌اند بیشتر صدق می‌کند. به یاد داشته باشید که شما فقط گرامر را برای برقراری ارتباط می‌خوانید. با حل تعدادی تمرین مربوط به دستور زبان به سراغ نوشتن مقاله بروید یا گفتگو کنید و سعی کنید از دستور زبانی که به تازگی یاد گرفته‌اید، استفاده کنید. بعضی از زبان‌آموزان می‌خواهند بدانند مهمترین مهارت کدام است.

به کاربران توصیه میشود که بعد از شنیدن تلفظ انگلیسی لغات آنرا با گوینده تکرار کنند تا به روانی‌ بتوانند لغات را تلفظ کنند. جهت آموزش موفق بهتر است روزانه یکبار از این برنامه استفاده کنید. با دیدن نمونه تدریس دوره مبتدی زبان انگلیسی، می توانید بهتر برای خرید آن تصمیم بگیرید. در این ویدئو از بخش های مختلف این دوره برای شما تدوین کردیم. این کتاب اولین سطح از مجموعه کتب آکسفورد ورد اسکیل است که برای مبتدیان مناسب تعریف می شود.

این دوره برخلاف کلاس های حضوری آموزشگاه های زبان انگلیسی که شما را از یادگیری خسته می کنند، زمان بر نیست! شما می توانید با روزی یک ساعت مطالعه و تمرین، این دوره را در کمتر از دوماه تمام کنید. برخی از گیج‌ کننده‌ترین اما مهمترین کلمات در زبان انگلیسی فعل ، قید و صفت هستند. هر یک در دستور زبان کاربرد متفاوتی دارند و همه آنها برای مطالعه مبتدیان مناسب هستند.

  • بسته آموزش زبان انگلیسی Black Box تمامی انتظارات شما را بابت یادگیری مکالمه زبان انگلیسی برآورده خواهد کرد.
  • به کاربران توصیه میشود که بعد از شنیدن تلفظ انگلیسی لغات آنرا با گوینده تکرار کنند تا به روانی‌ بتوانند لغات را تلفظ کنند.
  • در این برنامه با افزودن ویدئو‌های آموزشی سعی‌ شده است تا دانشنامه لغات انگلیسی را برای کاربران نا اشنا با زبان انگلیسی بالا ببریم.
  • سعی کنید بهترین دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی را برای کودکان خود انتخاب کنید.
  • همچنین کلمات متضاد را به شما معرفی می کند، که این امر سبب بخاطر سپردن بهتر کلمات می شود.
  • کتاب های مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید، دارای کتاب داستان های متنوع با سطوح کامل هستند که برای تمامی افراد و سطوح نیز مناسب می باشند.

کلید طلایی در گرامر زبان انگلیسی را می توانید در این کتاب جستجو کنید. هر روزه افراد بیشتری وقت خود را به آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم اختصاص می‌دهند. بسیاری از کشورها زبان انگلیسی را در برنامه درسی مدرسه‌ها قرار می دهند و کودکان در سن کم شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند. انگلیسی، به عنوان زبان رسمی 67 کشور جهان حدود 400 میلیون نفر نیتیو اسپیکر (Native speaker) دارد ولی یادگیری انگلیسی فقط برای ارتباط برقرار کردن با مردم کشورهای ادامه مطلب انگلیسی زبان نیست. در این بسته منابع کامل آموزشی، شما عزیزان زبان انگلیسی را به صورت متنوع و همراه با فایل های آموزشی مختلف فرا خواهید گرفت.

کاملترین خود آموز زبان انگلیسی (Linguaphone)

دوره مبتدی انگلیسی هزینه و ثبت نام کلاس زبان انگلیسی | zabannew

دیدگاهتان را بنویسید