دانلود Instagram 270 0.0.0.1 + Lite برنامه اینستاگرام اندروید | instaa

امسال بیشتر از همیشه اهمیت دارد که نظرات و کامنت های زیادی خصوصاً در ساعات ابتدایی پست کردن محتوای خود دریافت کنید. در غیر این صورت ممکن است دیدگاه‌های ارسالی شما به طور قابل توجهی کاهش یابد. یک راه عالی برای برقراری ارتباط با فالوورهای خود، استوری های اینستاگرام است.

  • این یعنی الگوریتم اینستاگرام به دنبال محتوایی است که فکر می‌کند شما به آن علاقه مندید.
  • طراحی پیج اینستاگرام به سبب داشتن جذابیت‌های بصری، نظر کاربران را به خود جلب می‌کند و باعث رشد سریع‌تر صفحه می‌شود.
  • در گفتگوهای قبلی، مدیر اجرایی اینستاگرام، آدام ماسری، در مورد فناوری هایی که به سازندگان اجازه می دهد با استفاده از این سرویس امرار معاش کنند، توضیح داده بود.

کافی است دوست‌های صمیمی‌تان را به لیست Close Friends یا همان دوستان نزدیک، اضافه کنید. این‌طوری می‌توانید بعضی از استوری‌هایتان فقط خاص آن‌ها بگذارید. علاوه بر آن، می‌توانید در استوری‌هایتان از امکاناتی مثل نظرسنجی، کوئیز، تایمر شمارش معکوس مجله خبری اینستا و بسیاری از قابلیت‌های جذاب دیگر نیز استفاده کنید و فضای زیبایی را برای دنبال‌کننده‌هایتان به وجود آورید. برای ایجاد یک پست یا استوری باید از شکل به‌علاوه “+” در اینستا گرام استفاده کرد که در نسخه‌های قدیمی با نماد دوربین نمایش داده می‌شد.

http://amoozesh-agrcs.ir

برخی به دلیل اهمیت فرهنگی NFT ها را کلکسیون های دارای ارزش ذاتی آن می دانند، در حالی که دیگران آنها را وسیله ای برای سرمایه گذاری در نظر می گیرند. علی رغم این واقعیت که اینستاگرام هنوز به طور علنی معرفی قابلیت NFT را روی پلتفرم خود اعلام نکرده است، ظاهرا این شرکت رسانه های اجتماعی به معرفی ویژگی های پرداخت اشاره کرده است. در گفتگوهای قبلی، مدیر اجرایی اینستاگرام، آدام ماسری، در مورد فناوری هایی که به سازندگان اجازه می دهد با استفاده از این سرویس امرار معاش کنند، توضیح داده بود. با توجه به گفته های توسعه دهنده موبایل الساندرو پالوزی، به نظر می رسد اینستاگرام در حال کار بر روی پیاده سازی ویژگی های NFT در برنامه خود است. متن های زیادی هستند که می توانند به عنوان کپشن و متن خوب برای اینستاگرام استفاده شوند و متن خوب و یا یک جمله کوتاه برای بیو بهتر است که با معنی و زیبا باشد. این متن باید کوتاه و جذاب باشد و انتخاب آن بستگی به سلیقه شما دارد.

استفاده از یک فیلتر خاص

اما اگر پستی را اخیرا انتشار کرده اید و می خواهید آنرا برای همیشه حذف کنید، خوشبختانه چنین قابلیتی در اینستاگرام وجود دارد چرا که شما ساده و سریع می توانید پست های قبلی خود را حذف کنید. از این رو ابتدا از بخش گزینه های پایین صفحه، گزینه پروفایل را انتخاب کرده و از بخش پروفایل، پستی که تصمیم دارید آنرا حذف کنید، را انتخاب نمایید. هم اکنون می توانید بخش 3 نقطه عمودی را در قسمت بالای پست مشاهده کنید. هم اکنون این گزینه را همانند تصویر ذیل انتخاب کرده و سپس از قسمت پایین گزینه Delete را انتخاب کنید تا پست شما برای همیشه پاک شود. برای اضافه کردن برچسب ها به صورت دستی، همان مراحل بالا را دنبال کنید تا به عکس هایی که برچسب گذاری کرده اید دسترسی پیدا کنید، و در سه نقطه در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

ویژگی های Instagram

با استفاده از برنامه اینستاگرام عکس های خود را با افکت های بی نظیر ویرایش کنید و در شبکه های اجنماعی به اشتراک بگذارید. در اینستاگرام میتوانید عکس ها و فیلم ها در قسمت استوری پیج برای همه و یا دوستان به اشتراک بگذارید که پس از 24 ساعت از قسمت استوری حذف و آرشیو می شوند. امکان ارسال پیام به دیگر حساب‌های کاربری نیز در اینستاگرام ممکن است و شما می‌توانید از طریق دایرکت با دیگران در ارتباط باشید.

الگوریتم اینستاگرام به شما بابت استفاده از تمام ویژگی‌های آن پاداش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید