دانلود تلگرام نسخه رسمی نسخه 9 3.3 2023 اصلی تلگرام پرو | instaa

اگر نمی‌خواهید تنظیمات حذف خودکار را به‌طور همگانی فعال کنید، می‌توانید وارد پروفایل طرف مقابل شوید و در منوی سه‌نقطه، گزینه‌ی Enable Auto-Delete را بزنید. در بخش حریم خصوصی منوی تنظیمات مجله خبری اینستا گزینه‌ی جدیدی به نام Auto-Delete Message اضافه شده است که حذف تمامی پیام‌ها را پس از بازه‌ی زمانی مشخصی انجام می‌دهد. ارسال پیام‌های حذف‌شوندهارسال پیام حذف‌شونده قبلا محدود به بخش سکرت چت بود، اما امروزه می‌توان در چت‌های عادی نیز چنین محتوایی ارسال کرد. به‌لطف قابلیت موردبحث می‌توانید پیام‌هایی ارسال کنید که بعد از مدتی مشخص به‌صورت خودکار حذف می‌شوند. ارسال پیام صوتی (ویس)ارسال پیام صوتی یا همان ویس‌مسیج یکی از ساده‌ترین کارها در تلگرام است. کافی است روی آیکون میکروفون که در کنار کادر نوشتاری تلگرام قرار دارد، لمس کنید و نگه‌ دارید.

چت مخفی یا Secret Chat

پیامهای حذف شده از کانال ناپدید می شوند هم برای مخاطبان جدید و هم برای مخاطبان قدیم. شما این امکان را دارید که پست های خودتان را در یک زمان مشخص بصورت خودکار برای دیروقت یا به روز رسانی های غیر فوری نشر بدهید و همچنین شما میتوانید پیام های خودتان را بصورت بیصدا برای مخاطبانتان ارسال کنید. برای دسترسی به این عمل انگشت خود را بر روی دکمه Send نگه دارید تا منوی گزینه های ارسال اضافی نمایان شود. در لیست چت های خود از نسخه 6.3 و تاریخ 26 جولای 2020 به بعد میتوانید تصویری کوچک از آخرین پست چند رسانه ای(عکس یا ویدیو) ارسال شده در هر چت را بصورت پیش نمایشی ملاحظه کنید. شماره تلفن همراه و کد کشور خود را وارد نموده، تلگرام برای تایید اینکه آیا شماره واقعاً به شما تعلق دارد، سریعا برایتان پیامکی حاوی چهاررقم می فرستد، آن ارقام را برای ادامه کار وارد قسمت مربوطه کنید. در بسیاری از موارد، ربات های برخی از کسب و کارهای ایترنتی حتی می توانند مثل یک حسابدار یا منشی فعالیت کنند.

http://amoozesh-agrcs.ir

از نظرسنجی های مسابقه مانند، با داشتن فقط یک جواب صحیح برای اضافه کردن حالت شادی و تفریح و یا افزودن ارزش آموزشی بیشتر به محتوایتان استفاده کنید. نظرسنجی های قدرتمند که شما با این قابلیت می توانید نظر عموم مردم را تشخیص بدهید، تصمیم هایی بگیرید و به مخاطبانتان کمک کنید با شما ارتباط بگیرند. هر حساب ساخته شده، شکلک ها، فایل‌های متحرک GIF و دیگر اطلاعات مختص به خودش را دارد.

  • سکرت چت در قالب صفحه‌ای مجزا باز می‌شود و ارتباطی به چت‌های معمولی شما با آن شخص ندارد.
  • برخلاف بیشتر نرم افزارهای پیام رسان، تلگرام شما را قادر به ارسال طیف وسیعی از اطلاعات می کند.
  • کارایی دیگر این بخش این است که نشست های فعال را بررسی کنید و اگر دستگاه یا دستگاههایی، دسترسی غیرمجاز به حساب تلگرام شما داشته اند، دسترسی آنها را خاتمه بدهید.
  • نام‌های کاربری کلکسیونی برخلاف نام‌های کاربری عادی شامل محدودیت حداقل پنج‌کاراکتری نمی‌شوند؛ به‌همین‌دلیل، می‌توان آیدی‌های منحصربه‌فردی نظیر Tech@ ایجاد کرد.
  • در بخش تنظیمات گروه می‌توان تاریخچه‌ی چت را فعال یا غیرفعال کرد.
  • نا گفته نماند که نه تنها یک پیام، بلکه می‌توانید کل تاریخچه چت را نیز پاک نمایید.

در دنیای مدرن امروزی، تلگرام سریع ترین راه برای چنین ارتباطاتی می باشد. مردم معمولاً برای چنین فیدبک هایی خیلی کمتر از ایمیل و یا تماس های تلفنی استفاده می کنند. اما دلیل اصلی محدودیت ساخت کانال در تلگرام این است که شما ریپورت شده اید و تلگرام هم اکانت شما را بن کرده است تا از قابلیت ساخت کانال و گروه بی بهره باشید. دلیل ریپورت شدن می تواند بروز رفتار های هنجار شکن مانند دعوا و فحاشی است یا مزاحمت که باعث می شود کاربران زیادی شما را ریپورت کنند. برای رفع این مشکل باید با تیم ساپورت تلگرام صحبت کنید تا آن ها را قانع کنید که مشکلی پیش آمده و اکانت شما مشکلش برطرف شود. تماس‌های ویدئویی گروهی و به اشتراک‌گذاری انواع فایل یکی دیگر از ابزارهای تلگرام است.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام بصورت (تصویری و مرحله به مرحله)

بعد از انتخاب پوشه همکاران فقط مخاطبینی از شما که به‌عنوان همکار در این پوشه اضافه کرده‌اید نمایش داده خواهند شد. همچنین می‌توانید برای هر پوشه خود از لیست آیکون‌های تلگرام استفاده کنید. کاربران تلگرام بعد از رونمایی این آپدیت توانستند، متن را مستقیماً در داخل تلگرام ترجمه نمایند. تعداد بسیار زیادی از کاربران اصرار داشتند که این ویژگی به تلگرام اضافه شود و سر انجام توسعه دهندگان تلگرام این خواسته آن‌ها را اجابت کردند.

ویرایش پیام‌های ارسال‌شده

دیدگاهتان را بنویسید