دانلود تلگرام نسخه رسمی نسخه 9 3.3 2023 اصلی تلگرام پرو | instaa

نشان دادن یا نشان ندادن نام کاربری ما در بالای پیامهایی که دیگران از جانب ما به دیگران ارسال می کنند و تعیین استثاء ها. پیام های کانالهای عمومی تلگرام به سهولت میتواند در هر صفحه اینترنتی که از ابزارک این برنامه استفاده می کنند، تعبیه شوند. تمامی حقوق این سایت متعلق به مدیر وب است تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

آموزش lazy load jquery تصاویر (لیزی لود در جی کوئری)

قابلیت ویرایش پیام مجله خبری اینستا برخلاف آی‌مسیج اپل، تاریخچه‌ی ویرایش را نشان نمی‌دهد. در نظر داشته باشید که ویرایش پیام در تلگرام محدودیت زمانی دارد (حدودا دو روز). پس از پایان محدودیت زمانی ویرایش، همچنان امکان حذف دوطرفه‌ی پیام وجود خواهد داشت. بی‌صدا کردن چت، گروه یا کانالدر صورتی که از یک فرد، گروه یا کانال پیام‌های زیادی دریافت می‌کنید و مجبور به سایلنت کردن گوشی می‌شوید، بهتر است از قابلیت میوت تلگرام استفاده کنید. به‌منظور میوت کردن در نسخه‌ی iOS، روی چت مدنظر به سمت چپ سوایپ کنید و گزینه‌ی Mute را بزنید.

این برنامه چند منظوره، راه را برای صاحبان مشاغل و کارآفرینان کسب و کارهای آنلاین هموار می کند. به‌علاوه، کاربران نسخه‌ی اندروید در به‌روزرسانی جدید می‌توانند ابعاد تمامی متن‌های صفحه‌ی چت را بزرگ کنند. با مجموعه شویراد منتظر آپدیت های جدید تلگرام در سال 2023 بمانید. همانطور که می دانید یک فضای ذخیره سازی نا محدود برای هر یک از کاربران در اپلیکیشن تلگرام وجود دارد و هر صفحه چت دارای بخش media share می باشد. در این قسمت تمامی فایل های ویدئو یی، لینک ها، موزیک ها و عکس ها است، که شما با مخاطب خود به اشتراک گذاشته اید، ذخیره می گردد.

آموزش تلگرام صفر تا صد به صورت حرفه ای

حالا اگر کانال شما پابلیک یا همان عمومی باشد می توانید لینک مورد نظر خودتان را بسازید، اما اگر روی private یا همان خصوصی باشد، فقط می توانید آن را کپی کنید و نمی توانید آن را تغییر دهید. پس از رسیدن تلگرام به ۵۰۰ میلیون کاربر فعال مؤسس تلگرام گفت برای ادامه فعالیت‌ها، این پیام‌رسان از ۲۰۲۱میلادی شروع به درآمدزایی می‌کند. سومین آیکون در منوی ابزار تلگرام، شما را وارد صفحه‌ی اصلی این اپلیکیشن می‌کند.

http://amoozesh-agrcs.ir

این محیط کاملاً تعاملی است و افراد می‌توانند همدیگر را منشن کنند و مخاطب قرار دهند. همچنین قابلیت ایجاد گروه‌ها و سوپر گروه‌های مختلف در این اپلیکیشن وجود دارد و کسب‌وکارها می‌توانند از این محیط‌ها برای تعامل استفاده کنند. بیشترین کاربران تلگرام ۲۵ تا ۳۴ سال سن دارند و می‌توان گفت مخاطبانش افراد بالغ هستند. همچنین مردان بیشتر از زنان از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. نکته‌ جالب دیگری که باید بدانید این است که بیشتر از ۶۰ درصد از مخاطبان تلگرام تحصیلات عالی دارند.

  • این مورد یا به‌صورت موقت (اگر کد ارسالی را چندین مرتبه اشتباه وارد کنید) یا به‌صورت دائم (معمولاً برای شماره‌های مجازی) رخ خواهد داد.
  • سپس به مرحله‌ی آخر یعنی تعیین نام و عکس گروه وارد خواهید شد و بعد از انجام آن مجددا باید روی تیک تأیید در منوی بالا لمس کنید.
  • سالها منتظر نمانید تا پیام رسان های قدیمی از تلگرام مطلع شوند – امروز به انقلاب بپیوندید.
  • در قسمت بعد انتخاب می کنید که کانال عمومی باشد یا خصوصی؛ اگر می خواهید عمومی باشد گزینه Public Channel را روشن کنید و اگر می خواهید خصوصی باشد گزینه Private Channel را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید