دانلود تلگرام نسخه رسمی نسخه 9 3.3 2023 اصلی تلگرام پرو | instaa

سپس تلگرام از تاریخی که شما آنلاین نشده باشید شروع به شمارش روزها می کند و اگر تا زمان تعیین شده توسط شما، حساب کاربری شما آنلاین نشده باشد، تلگرام به صورت خودکار آن را غیر فعال و حذف می کند. برنامه تلگرام چند سال است که به عنوان بهترین پیام رسان مجازی شناخته شده است و با وجود محدودیت آن در برخی از کشورهای جهان از جمله ایران، هنوز هم برنامه شماره یک پیام رسان بسیاری از کاربران فضای مجازی است. به همین دلیل بسیاری از کاربران تلگرام، گروه های خانوادگی و دوستانه یا کانال تلگرام را به دیگر برنامه های پیام رسان ترجیح می دهند. تلگرام در مقایسه با دیگر سرویس‌های پیام‌رسانی مانند واتس آپ، به دلیل داشتن قابلیتی به نام ربات بسیار محبوب شده است. ربات‌های تلگرام نوعی حساب کاربری هستند که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید از خدمات گسترده این اپلیکیشن استفاده کنید.

جدیدترین برنامه ها

چندین تصویر که با هم فرستاده می شوند، تشکیل یک آلبوم را با طرح بندی زیبا می دهند که کل این مجموعه عکس را می توان با یک زیرنویس واحد منتشر کرد. این ویژگی از نسخه 4.5 در مجله خبری اینستا قرار داده شده که هر وقت شما چند عکس یا چند فایل ویدیویی ارسال کنید در آلبوم ها دسته بندی می شوند. شما می توانید چینش عکس ها در آلبوم را مدیریت کنید، هر عکسی را که انتخاب می کنید به ترتیب از شماره 1 تا 10 مرتب می شود. این 10 مورد، ویژگی های مهم و عمومی تلگرام بودند که می توان از آن ها در راستای فعالیت های تجاری آنلاین به خوبی بهره برد. اما به جز این موارد، تلگرام ویژگی هایی دارد که انحصاری بوده و در دیگر پیام رسان ها وجود ندارد.

http://amoozesh-agrcs.ir

به‌لطف این قابلیت، می‌توان فضاهای مختلفی برای هر موضوعِ موردبحث ایجاد کرد. به دنبال راهی برای ترجمه کردن متون انگلیسی در تلگرام هستید؟ تلگرام در آپدیت جدید خود این قابلیت را نیز اضافه کرده است. از این قابلیت می‌توانید در گروه‌ها و چنل‌ها و حتی چت‌های شخصی خود استفاده کنید.

  • سپس گزینه آبی گوشه پایین سمت راست تصویر که شکل فلش روی آن است را لمس کنید تا به مرحله بعد بروید.
  • رسانه ها و چهره های معروف برای در ارتباط ماندن با مخاطبان شان از کانال استفاده می کنند.
  • پین کردن چت‌هایکی از اشکالاتی که بعد از تولد کانال‌ها در تلگرام مشاهده شد، نمایش یکجای چت‌ها، گروه‌ها، کانال‌ها و ربات‌ها در صفحه‌ای واحد بود.
  • تلگرام از مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که فرایند حراج نام‌های کاربری را بر بستر بلاک‌چین شروع می‌کند.
به این معنا که اگر پیام مورد نظر از شخصی با نام Mobin باشد، در بالای پیام فوروارد شده، نوشته‌ی Forwarded From Mobin درج خواهد شد و کاربران دیگر با کلیک روی نام Mobin می‌توانند به پروفایل او دسترسی داشته باشند (البته نه در تمامی مواقع). برای ساخت گروه در تلگرام ابتدا وارد صفحه‌ی چت شوید و سپس روی آیکون سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. پس از انتخاب New Group، بلافاصله به فهرست مخاطبان خود وارد خواهید شد. در این بخش روی نام تمامی افرادی که قصد دارید در گروه شما باشند، لمس کنید و در نهایت علامت تیک تأیید را در منوی بالا بفشارید.

تیک طلایی توییتر برای کسب و کارها ۱۰۰۰ دلار آب می‌خورد

مثلا ایمیلی بزنید و در آن اعلام کنید در ساعت خاصی پست جذابی را در کانال تلگرام خود منتشر خواهید کرد یا در اینستاگرام اعلام کنید که افراد می‌توانند در روز خاصی محصول جدید شما را با تخفیف از تلگرام تهیه کنند. در به روزرسانی اخیر تلگرام در تاریخ ماه مه ۲۰۲۰(برابر ‎اردیبهشت ۱۳۹۹) تلگرام قابلیت «پوشه‌های سفارشی» را اضافه کرد که می‌توان با ساختن چندین پوشه، مخاطبین خود را مدیریت کرد. در حقیقت می‌توان به‌عنوان مثال یک پوشه جهت همکاران خود ایجاد کرده و آن را به دلخواه «همکاران» بنامید و همکاران خود را به آن پوشه اضافه نمایید.

امنیت

دیدگاهتان را بنویسید