دانلود تلگرام اصلی Telegram v9 4.2 اندروید | instaa

تلگرام هنگام تعیین این قابلیت، دو راه مختلف شامل ایمیل پشتیبانی و راهنمای یادآوری دراختیار شما قرار خواهد داد تا در صورتی که رمز خود را فراموش کردید، توسط یکی از این دو راه بتوانید آن‌ را بازیابی کنید. اما متأسفانه بسیاری از کاربران به دلیل آنکه احتمال فراموش کردن رمز عبور را نزدیک به صفر می‌دانند، از پر کردن این دو بخش منصرف می‌شوند و با زدن گزینه‌ی Skip از آن می‌گذرند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به این موارد توجه نکرده‌اید و حالا رمز Two Step Verification را فراموش کرده‌اید و برای ورود مجدد به اکانت خود با مشکل مواجه شده‌اید، راهی جز حذف اکانت خود و ساخت مجدد آن ندارید.

دلیل تأخیر در معرفی داوران فجر چیست؟

تلگرام همچنین گفته نسخه‌ی پرمیوم از سرعت دانلود بالاتری پشتیبانی می‌کند. بخش Data Settings انجام یک‌سری تغییرات مثل همگام‌سازی مخاطبان و حذف پیش‌نویس‌های ذخیره‌شده در فضای ابری را امکان‌پذیر می‌کند. گزینه‌ی Link Previews، پیش‌نمایش لینک‌هایی را که در تلگرام ارسال می‌کنید نشان می‌دهد. در بخش راست بالای صفحه‌ی تلگرام، گزینه‌ی Edit به چشم می‌خورد. با ورود به این بخش می‌توانید اطلاعات شخصی مثل نام، نام خانوادگی، بایو، شماره‌موبایل و آی‌دی را تغییر دهید. در صورت تمایل از طریق این صفحه می‌توانید از حساب خود خارج شوید .

حمله ناموفق به یکی از مراکز وزارت دفاع در اصفهان / انفجار ریزپرنده‌ها در تله‌های پدافندی  (۱۹۰ نظر)

بدین ترتیب کافی است بعد از ورود به برنامه، از طریق منوی اصلی به بخش Contact‌ها مراجعه کنید و از میان فهرست مخاطبان، شخصی را که مایل هستید، انتخاب کنید. در حالت عادی مجله خبری اینستا ویس‌مسیج و عکس و ویدیو و گیف را به‌طور خودکار دانلود می‌کند. گزینه‌ی Background Download، تلگرام را در پس‌زمینه فعال نگه می‌دارد تا بتوانید به هنگام استفاده نکردن از اپلیکیشن به دانلود ادامه دهید. گزینه‌ی Recent Calls در منوی تنظیمات، دسترسی به فهرست تماس‌های اخیر را ممکن می‌کند. در این صفحه با غیرفعال کردن گزینه‌ی Show Calls Tab می‌توانید تب تماس‌ها را از صفحه‌ی اصلی حذف کنید. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به چند پرسش و پاسخ پایه‌ای مرتبط با برنامه تلگرام پرداختیم.

  • در این صفحه می‌توانید با ضربه زدن روی گزینه Make Myself Visible، پروفایل خود را برای همیشه به لیست افراد نزدیک اضافه کنید.
  • در بخش راست بالای صفحه‌ی تلگرام، گزینه‌ی Edit به چشم می‌خورد.
  • برای مثال تصور کنید دوست شما سه پیام با مضمون‌های «سلام»، «حالت خوبه؟»، «دانشگاه رفتی؟» برای شما ارسال کرده است.
  • در این منو می‌توانید ایموجی سفارشی داشته باشید، ایموجی پیش‌فرضِ ری‌اکشن به پیام را تعیین کنید یا سراغ استفاده از استیکرهای جدید بروید.
نام‌های کاربری کلکسیونی برخلاف نام‌های کاربری عادی شامل محدودیت حداقل پنج‌کاراکتری نمی‌شوند؛ به‌همین‌دلیل، می‌توان آیدی‌های منحصربه‌فردی نظیر Tech@ ایجاد کرد. براساس گفته‌ی تلگرام، مالکیت نام‌های کاربری کلکسیونی تحت حفاظت شبکه‌ی TON است که بر بلاک‌چین اتکا می‌کند. نام‌های کاربری کلکسیونی تا حدی مشابه نام‌های کاربری استاندارد هستند، اما یک‌سری تفاوت‌های مهم نیز دارند. برای تغییر زبان اپلیکیشن تلگرام وارد بخش Language شوید و زبان مدنظر خود را انتخاب کنید. گزینه‌ی Auto-Delete Messages حذف خودکار پیام را ممکن می‌کند.

http://amoozesh-agrcs.ir

از قسمت device اپ تلگرام خود می توانید هر دستگاهی که به آن متصل می باشد را مدیریت و کنترل کنید. شما می توانید به جای غیرفعال کردن اکانت تلگرام تان در دستگاه های دیگر ، پیام ها یا تماس های ورودی را در یک بازه زمانی به دلخواه خود، در آن ها مسدود کنید. در این حالت امکان ارسال پیام به افراد دیگر، گرفتن اسکرین شات و … وجود نخواهد داشت. حتی می‌توانید پیام‌های زمان دار نیز ارسال نمایید و زمانی که فرد مقابل آن را مشاهده کرد، پیام خود به خود پاک شود. یکی دیگر از ویژگی‌های تلگرام، امکان حذف پیام به صورت دو طرفه است.

دسترسی به فضای ابری تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید