دانلود تلگرام اصلی Telegram v9 4.2 اندروید | instaa

قبل از این قابلیت برای لاگین شدن مجدد در اکانت تلگرم نیز می بایست، کد دریافت شده از طریق اس ام اس را جهت دریافت کد تأیید در اپ تلگرام وارد می کردید. اما با رونمایی از این آپدیت شما یک تماس ورودی از سوی تلگرام دریافت می کنید؛ توجه کنید نیازی به این تماس پاسخ دهید؛ تنها کافی است به منظور دریافت کد تأیید، چند رقم از شماره تماس را وارد کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های جدید تلگرام، تبدیل‌کردن پیام ویدئویی (ویدئومسیج) به متن است. از زمان آغاز به‌ کار سرویس اشتراکی تلگرام پریمیوم، تبدیل پیام صوتی (ویس‌مسیج) به متن فراهم شده بود. تلگرام از اولین پیامرسان‌هایی بود که امکان واکنش سریع به پیام‌ها را فراهم کرد و همین قابلیت موجب افزایش محبوبیت تلگرام شد. برای نشان دادن واکنشتان به یک پیام کافیست پیام مورد نظر خود را لمس کنید.

تبلیغات گوگل

به عبارت ساده‌تر شما می‌توانید پیام‌هایی را با متون محو شونده بنویسید تا مخاطبان در صورت تمایل به مشاهده پیام آن را لمس کنند. این قابلیت از روش‌هایی است که در تبلیغات تلگرامی و یا گروه‌ها و کانال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما شما نیز می‌توانید با چند کلیک کوتاه این کار را انجام دهید. دسترسی به فضای ابری تلگرامیکی از پراهمیت‌ترین مزایای تلگرام، اتکای این اپلیکیشن بر سرورهای ابری است. شماری از پیام‌رسان‌ها به حافظه‌ی داخلی گوشی اتکا می‌کنند و اگر دستگاه‌تان را عوض کنید، پیام‌های خود را از دست می‌دهید. توجه داشته باشید با انجام این کار نام فرستنده‌ی اصلی پیام نیز برای بقیه قابل مشاهده خواهد بود.

ثبت نامبرای ثبت نام در تلگرام کافی است بعد از اجرای اپلیکیشن، شماره‌ی خود را با فرمت ۹۸۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹+ وارد کنید تا پیامکی حاوی کد فعال‌سازی برای شما ارسال شود. بعد از وارد کردن کد دریافتی، ثبت نام در تلگرام انجام خواهد شد و از شما برای نام و نام خانوادگی سؤال می‌شود که می‌توانید آن‌ها را مطابق میل خود به‌صورت کامل یا مخفف وارد کنید. سرعت عملکرد تلگرام بسیار بالاست و تیم توسعه دهنده آن به شدت در تلاش هستند تا عملکرد آن را بهبود بخشند. از اینرو هر روز قابلیت‌های جدیدی به این برنامه اضافه می‌شود. تلگرام امکان ساخت ربات و تعامل با سایر برنامه‌ها نظیر اینستاگرام را از طریق دستورات IFTT فراهم می‌کند.

  • خوشبختانه تلگرام هم‌اکنون از قابلیت حذف پیام پشتیبانی می‌کند.
  • به‌لطف قابلیت موردبحث می‌توانید پیام‌هایی ارسال کنید که بعد از مدتی مشخص به‌صورت خودکار حذف می‌شوند.
  • سپس درست مانند تلگرام اصلی باید اسم، عکس و یک بیوگرافی از کانال را تعیین کنید و تیک بالا را بزنید.
  • به صدها کسب‌وکار آنلاین کمک کردم تا با ایجاد یک وب‌سایت حرفه‌ای و رسیدن به نتایج اول گوگل، درآمدهای بسیار زیادی را خلق کنند.
  • به نقل از توسعه دهندگان Telegram ، این برنامه یک پروژه غیر سازمانی و خصوصی می باشد و امکان فروش آن وجود ندارد.
  • علاوه بر موارد گفته‌شده، می‌توانید به‌راحتی به عکس‌های خود متن اضافه کنید.

همان‌طور که از عنوان فوق پیداست قصد داریم آموزش مجله خبری اینستا از صفر تا صد را در این مقاله برای شما فراهم سازیم، تا بتوانید از جزئی‌ترین و بهترین امکانات و نکات این اپلیکیشن باخبر شده و از آن‌ها استفاده کنید. سال ۸۳ بود که اولین کسب‌وکار‌ آنلاین خودم را راه‌اندازی کردم و تا امروز با علاقه زیادی مشغول کسب‌درآمد آنلاین و راه‌اندازی کسب‌وکار‌های مختلف در بستر وب هستم. به صدها کسب‌وکار آنلاین کمک کردم تا با ایجاد یک وب‌سایت حرفه‌ای و رسیدن به نتایج اول گوگل، درآمدهای بسیار زیادی را خلق کنند.

استیکرهای رایگان و متنوع

دعوت به تلگرام از طریق سایر پیام‌رسان‌ها یا اس‌ام‌اس و ایمیل قابل انجام است. معرفی بخش‌های اصلی تلگرامبه محض باز کردن اپلیکیشن تلگرام با صفحه‌ی اصلی چت‌ها مواجه می‌شوید. تلگرام در پلتفرم موبایل بخش‌های دیگری نیز نظیر فهرست مخاطبان و منوی تنظیمات دارد. همه رسانه‌های ذخیره‌شده در حافظه پنهان که حذف می‌کنید در فضای ابری قابل دسترسی هستند و در صورت نیاز می‌توانند دوباره دانلود شوند.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید