دانلود تلگرام اصلی آپدیت جدید Telegram 9 4.2 اندروید تلگرام دی ال | instaa

کسب و کارهای مختلف برای فروش محصولات خود می‌توانند در تلگرام کانال یا حتی گروه ایجاد کنند. کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی امکانات گسترده‌ای دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به پین کردن پیام‌ها، ارسال پیام به صورت زمان دار، ارسال پیام بدون صدا و نوتفیکیشن در کانال، امکان قالب بندی پیام در کانال تلگرامی و … اشاره کرد. تلگرام علاوه بر قابلیت ذخیره خودکار، دسترسی انتخابی ذخیره رسانه را نیز اضافه کرده است. این به کاربران اجازه می دهد تا کنترل کنند که چه نوع رسانه ای و از چه کسی دریافت می کنند.

در صفحه‌ی چت‌ می‌توانید چت‌های خصوصی، گروه‌ها، کانال‌ها و بات‌ها را ببینید. اگر انگشت خود را روی صفحه به سمت پایین بکشید، نوار جست‌و‌جوی جهانی تلگرام باز می‌شود. در این بخش می‌توانید افزون‌بر جست‌و‌جو در میان‌ چت‌های خودتان، کانال‌ها و گروه‌های جدید را پیدا کنید. با ضربه روی گزینه‌ی Edit می‌توانید چت‌ها را حذف یا آرشیو کنید. با ضربه روی آیکون سمت راست بالای صفحه وارد صفحه‌ی مخاطبان می‌شوید.

پیشنهاد کاربران

همچنین اطلاعات موجود در چت های مخفی بعد از حذف و نصب مجدد برنامه مجله خبری اینستا و یا وارد شدن به همان حساب کاربری در یک دستگاه دیگر از بین می روند. تعویض شماره تلفن جدید با شماره تلفن موجود، کار بسیار ساده ای است که در دستگاههای اندرویدی تقریبا مشابه دستگاههای آی او اس به استثناء کمی تغییرات جزئی ظاهری انجام می شود. 7) یکی از نقاط قوت و حتی می توان گفت از امکانات اساسی هر پیام رسان که کاربر را متمایل به استفاده و انتخاب آن پیام رسان می کند امکان برقراری تماس تلفنی calls هست. در پیام رسان تلگرام از ماه مارچ 2017 برقراری تماس تلفنی با شعار امنیت، وضوح، هوش مصنوعی میسر شد.

جدیدترین قابلیت های تلگرام که از آن‌ها خبر ندارید!

سالها منتظر نمانید تا پیام رسان های قدیمی از تلگرام مطلع شوند – امروز به انقلاب بپیوندید. اما با قابلیت Post Reaction به telegram، کاربران توانستند در چت، به تمامی پیام‌ها به صورت جداگانه واکنش دهند. در گروه‌های telegram و یا در چت بین دو طرف، پیام‌های زیادی رد و بدل می‌شوند. در گذشته امکان واکنش بر روی هر کدام از پیام‌ها به صورت جداگانه وجود نداشت و افراد تنها می‌توانستند با استفاده از چت و یا با استفاده از ایموجی‌ها به پیام طرف مقابل پاسخ دهند.

  • یکی دیگر از قابلیت‌های جدید تلگرام، تبدیل‌کردن پیام ویدئویی (ویدئومسیج) به متن است.
  • در ژوئن ۲۰۱۵، تلگرام اجازه ساخت ربات را به کاربران ثالث داد.[۴۶] این ربات‌ها حساب‌های کاربری هستند که از روی یک برنامه اجرا می‌شوند.
  • این فولدرها در صفحه‌ی اصلی تلگرام، در بالای چت‌ها نشان داده می‌شوند.
  • در حال حاضر تعداد اکانت های فعال تلگرام در یک ماه رقمی بیش از 200 میلیون کاربر می باشد.
از این قسمت می‌توانید به‌عنوان لیست سیاه (در صورتی که تماس را فعال گذاشته باشید) یا به‌عنوان لیست سفید (در صورتی که تماس را بسته باشید) استفاده کنید. برای ریپلای پیام در نسخه‌ی iOS تلگرام، روی پیام موردنظر به سمت چپ سوایپ کنید. در ادامه جواب مدنظر را بنویسید و سپس ارسال کنید تا در قالب ریپلای توسط فرد مقابل مشاهده شود. آدرس‌دهی به کانال نیز به دو شکل آی‌دی و لینک عضویت امکان‌پذیر خواهد بود.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید