دانلود تلگرام اصلی آپدیت جدید Telegram 9 4.2 اندروید تلگرام دی ال | instaa

بعد از آن، کادری با چندین ایموجی برای شما نشان داده خواهد شد. با کلیک بر روی ایموجی مورد نظر می‌توانید واکنشتان را به پیام نشان دهید. یکی دیگر از قابلیت‌های جدید تلگرام که باعث افزایش محبوبیت این پلتفرم شده، قابلیت چت مخفی است. سکرت چت یا همان چت مخفی در تلگرام از دسته قابلیت‌هایی است که با استفاده از آن می‌توانید صفحه چت خود را قفل کنید.

آموزش ساخت تم تلگرامدر بخش تنظیمات، می‌توانید تم‌های جدیدی برای تلگرام ایجاد کنید. روش ساخت تم به این صورت است که ابتدا یک پوسته را روی تلگرام تنظیم می‌کنید و سپس مشغول ویرایش آن می‌شوید. می‌توانید در صورت تمایل متن را بولد و ایتالیک کنید یا به آن لینک اضافه کنید. با انتخاب اسپویلر، متن برای طرف مقابل محو می‌شود و تا زمانی که روی متن ضربه نزند، آن را نمی‌بیند.

http://amoozesh-agrcs.ir

در بخش devices شما نشست های فعال موجود بر روی دستگاه خودتان را می توانید رویت و از دسترسی های غیرمجاز به دستگاه خود از طریق تلگرام جلوگیری کنید. کارایی دیگر این بخش این است که نشست های فعال را بررسی کنید و اگر دستگاه یا دستگاههایی، دسترسی غیرمجاز به حساب تلگرام شما داشته اند، دسترسی آنها را خاتمه بدهید. نام کاربری و عکس یا ویدیو پروفایل مورد نظرتان را اضافه بفرمائید. این شبکه اجتماعی رسما برای سیستم عامل های اندروید، ویندوز فون و آی‌اواس مانند تبلت‌ها و دستگاه‌های بدون وای-فای سازگاری دارد. نرم‌افزارهای کلاینت غیررسمی برای نسخهٔ وب، نسخهٔ اواس ده، نسخهٔ لینوکس و یک کلاینت دسکتاپ مایکروسافت ویندوز از توسعه‌دهنده‌های مستقل که از رابط برنامه‌ نویسی کاربری تلگرام استفاده می‌کنند در دسترس هستند. کاربران تلگرام امکان ارسال پیام، عکس، ویدئو، سند و همه گونه پرونده‌های معمولی، خودویرانگر و رمزنگاری‌شده را تا حجم 2 گیگابایت دارند.

  • برای ترغیب آن ها می توانید از کمپین های مختلف استفاده کرده و در ازای معرفی و به اشتراک گذاری برند ، محصول یا سرویس های شما، به آن ها جوایزی اهدا کنید.
  • در زیرمنوی stickers and masks امکان اضافه کردن تا 200 مجموعه استیکر، مدیریت استیکرها و ماسک های متنوع و فراوان و تکرار پخش استیکرهای متحرک موجود در تلگرام وجود دارد.
  • برای انجام این کار باید به پروفایل چت، گروه یا کانال رفته و از بخش سه‌نقطه گزینه ریپورت را لمس کنید.
  • اگر تمایل داشته باشید نظر مردم را درباره محتواهایی که در کانال شما می بینند بدانید، می توانید برای کانالتان یک گروه بحث ایجاد کنید.
  • آموزش غیرفعال‌سازی تماس تلگرامقابلیت تماس تلگرام کاربرد زیادی دارد، اما ممکن است مزاحمت برای شما را افزایش دهد.

در صفحه‌ی مخاطبان تلگرام با ضربه روی گزینه‌ی Sort می‌توانید فهرست مخاطبان را بر اساس نام یا آخرین بازدید تغییر دهید. با ضربه روی گزینه‌ی «+» امکان اضافه کردن مخاطب جدید برای شما فراهم می‌شود. تلگرام با قابلیت‌های متنوع، عملکرد سریع و مزایای ویژه‌ای مثل فضای ابری رایگان، اگر بهترین پیام‌رسان دنیا نباشد، قطعا جزو بهترین‌ها است.

آیا تهدید و ارعاب در فضای مجازی جرم است؟

در قسمت بعد انتخاب می کنید که کانال عمومی باشد یا خصوصی؛ اگر می خواهید عمومی باشد گزینه Public Channel را روشن کنید و اگر می خواهید خصوصی باشد گزینه Private Channel را انتخاب کنید. در قسسمت Description می توانید درمورد کانال مجله خبری اینستا خود بنویسید که چه هدفی دارد و به چه منظور ساخته شده است. بالابردن میزان تعامل با مشتریان یکی از مواردی است که باعث می‌شود کسب‌وکار شما بیشتر در ذهن مخاطب باقی بماند. برگزارکردن یک چالش یا مسابقه می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند. برای مثال می‌توانید از مخاطبان خود بخواهید با محصولات شما عکس بگیرند و آن را به رای بگذارید و به بهترین عکس‌ها از میان محصولات‌تان هدیه دهید.

اهمیت سفارش غذا آنلاین بر کسب و کارها

دیدگاهتان را بنویسید