دانلود تلگرام اصلی آپدیت جدید Telegram 9 4.2 اندروید تلگرام دی ال | instaa

توصیه می‌کنیم این تنظیمات را روی My Contacts بگذارید تا صرفا مخاطبان شما توانایی دیدن شماره‌موبایل را داشته باشند. گزینه‌ی Everybody شماره‌تلفن را برای همه نمایش می‌دهد و Nobody آن را از دید تمامی کاربران مخفی می‌کند. چنین تنظیماتی را می‌توان برای عکس پروفایل و فوروارد پیام نیز انجام داد. مثلا می‌توانید تعیین کنید که در صورت فوروارد شدن پیام شما چه کسی بتواند به لینک پروفایل دسترسی پیدا کند. بعد از مشخص کردن اطلاعات شخصی، وارد محیط اصلی تلگرام خواهید شد. صفحه‌ی اولیه‌ی تلگرام به هنگام ثبت نام در این پیام‌رسان خالی است، اما در گذر زمان می‌توانید کانال، گروه، ربات یا صفحه‌ی چت به آن اضافه کنید.

دانلود آهنگ آهو موزیک

قابلیت ویرایش پیام تلگرام برخلاف آی‌مسیج اپل، تاریخچه‌ی ویرایش را نشان نمی‌دهد. در نظر داشته باشید که ویرایش پیام در تلگرام محدودیت زمانی دارد (حدودا دو روز). پس از پایان محدودیت زمانی ویرایش، همچنان امکان حذف دوطرفه‌ی پیام وجود خواهد داشت. بی‌صدا کردن چت، گروه یا کانالدر صورتی که از یک فرد، گروه یا کانال پیام‌های زیادی دریافت می‌کنید و مجبور به سایلنت کردن گوشی می‌شوید، بهتر است از قابلیت میوت تلگرام استفاده کنید. به‌منظور میوت کردن در نسخه‌ی iOS، روی چت مدنظر به سمت چپ سوایپ کنید و گزینه‌ی Mute را بزنید.

۱۰ قابلیت جدید آپدیت تلگرام بهمن ۱۴۰۱

با این کار، تمامی پیام‌ها، کانال‌ها و گروه‌هایی که عضو آن‌ها بوده‌اید، از بین خواهند رفت. این قسمت مربوط به نام کاربری حساب تلگرامی است یعنی همان نامی که دوست داریم در فضای این پیام رسان محبوب با آن دیده شویم. با انتخاب یک نام کاربری برای حساب خود هر کسی قادر خواهد بود بدون دانستن و داشتن شماره تلفن شما را پیدا و ارتباط برقرار کند. در منوی جستجوی بخش نام کاربری فرد مورد نظر را شروع به نوشتن کنید بعد از نوشتن حداقل 5 حرف شما نتایج جستجوی جهانی را درباره آن نام کاربری و مشابه به آن نام را خواهید دید که شما از میان نتایج، نام کاربری مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد. 5) ایجاد کانال یکی دیگر از قابلیت های پیام رسان تلگرام است.

http://amoozesh-agrcs.irاین اپلیکیشن ساده با استفاده از پروتکل های اختصاصی خود در امنیت و سرعت ، باعث شده تا کاربران زیادی تا به حال به آن روی بیاورند و این برنامه جذاب را به عنوان اولین اپلیکیشن پیام رسان گوشی خود انتخاب کنند. تلگرام دارای امکاناتی همچون ساخت و به اشتراک گذاری چت های گروهی تا سقف 5000 هزار عضو ، ساخت کانال در تلگرام جهت اشتراک مطالب و کسب درآمد اینترنتی به همراه سرعت بسیار بالای و امنیت در ارتباطات می باشد. مهم نیست که روزانه چقدر از این پیام رسان استفاده می کنید و چه مقدار اطلاعات از طریق آن ارسال یا دریافت می کنید.

دانشنامه عمومی

این محیط کاملاً تعاملی است و افراد می‌توانند همدیگر را منشن کنند و مخاطب قرار دهند. همچنین قابلیت ایجاد گروه‌ها و سوپر گروه‌های مختلف در این اپلیکیشن وجود دارد و کسب‌وکارها می‌توانند از این محیط‌ها برای تعامل استفاده کنند. بیشترین کاربران مجله خبری اینستا ۲۵ تا ۳۴ سال سن دارند و می‌توان گفت مخاطبانش افراد بالغ هستند. همچنین مردان بیشتر از زنان از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. نکته‌ جالب دیگری که باید بدانید این است که بیشتر از ۶۰ درصد از مخاطبان تلگرام تحصیلات عالی دارند.

  • ابزارهای جدید طراحی و متن، صاف کردن خطوط، قطره چکان، شکلک های متحرک.
  • ارسال پیام صوتی (ویس)ارسال پیام صوتی یا همان ویس‌مسیج یکی از ساده‌ترین کارها در تلگرام است.
  • نوع نگارش متن ها می تواند داستانی، خبری، پرسشی، سؤال برانگیز و غیره باشد.
  • چه از کاربران قدیمی تلگرام و چه تازه وارد به این پلتفرم هستید، حتما این ویژگی های جدید را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید