دانلود اینستاگرام جدید Instagram؛ نصب آخرین بروزرسانی کافه بازار | instaa

برای مثال می توانید کاربرانی که درخواست فالو کردن شما را دارند، مشاهده کنید که با گزینه Confirm می توانید به آنها اجازه و دسترسی دیدن پست ها و استوری های خود را بدهید. همچنین اگر مایل به این نیستید که پیج شما توسط حساب های کاربری تقاضا شده، دیده شود، می بایست گزینه Delete را انتخاب کنید تا درخواست آنها مبنی بر فالو کردن شما رد شود. در مجله خبری اینستا شما نیز همانند سایر کاربرها می توانید اقدام به اشتراک گذاری عکس و فیلم های دلخواه خود با دوستانتان کنید. برای روشن شدن، نمی توانید کامنت ها را به طور کامل از پروفایل خود خاموش کنید، شما می توانید فقط آنها را برای پست های شخصی غیر فعال کنید.

  • تصویری است که نمایش دهنده گرافیکی یک کاربر و یا سمبل شخصیتی است این تصویر می تواند علایق، خصوصیات رفتاری و یا باورهای فرد را نشان دهد.
  • امکان قرار دادن نظر یا همان کامنت نیز فراهم است و به این ترتیب می‌توانید نظر خود را در مورد پست‌ها بیان کنید یا با پاسخ دادن به استوری‌ها، به آن‌ها واکنش نشان دهید.
  • به علاوه، افراد به طور معمول فقط از اینستاگرام استفاده نمی کنند، به طوریکه ۳۸ درصد از آنها در طول روز چندین بار از اینستاگرام استفاده می کنند.
  • قاب مشکی برای تصاویری که رنگ پس زمینه تیره دارند، بسیار مناسب است.
  • اگر به تازگی اقدام به نصب برنامه اینستاگرام کرده اید و اما با آپشن های آن آشنا نیستید، در این گزارش با آموزش جامع کار با برنامه اینستاگرام آشنا خواهید شد.

با این کار نه تنها رشد می‌کنید بلکه یک قدم از دیگران نیز جلوتر خواهید بود. هر چقدر که کاربران با استوری های شما ارتباط برقرار کنند، احتمال این که پست‌های شما در صفحه‌ی هوم (تایملاین) آن‌ها ظاهر شود بیشتر می‌شود. استوری های اینستاگرام روزانه دارای ۳۰۰ میلیون کاربر فعال است، که این تقریباً ۲ برابر کاربران اپلیکیشن اسنپ چت می‌باشد. اینبو با سابقه فعالیت مداوم از سال 95 در تلاش است با خدمات و ابزارهای خود، مسیر پیشرفت و کسب درآمد در اینستاگرام را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ هموارتر کند.

الگوریتم اینستاگرام به پست‌هایی با تعاملات بالا پاداش می‌دهد

این بسیار برای کاربران ناراحت کننده است، چرا که نمی‌توانند پست‌های دوستان و خانواده‌ی خود را ببینید، به کسب و کارها نیز ضربه می زند چرا که نمی‌توانند مشتریان جدیدی جذب کنند. این الگوریتم از همه بدتر برای کسانی است که مدل کسب و کار آن‌ها به میزان بازدید، فالوورهای (بازدیدکنندگان) محتوای آن‌ها بستگی دارد. طبق گفته ی الساندرو پالوزی، اینستاگرام، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو، در حال برنامه ریزی است که به زودی نسخه توکن های غیرقابل معاوضه ی خود را راه اندازی کند. این توسعه دهنده تلفن های همراه، در یافتن به روزرسانی های تلفن همراه مهارت دارد. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که بر پایه به‌اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو بنا شده است. این شبکه اجتماعی برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز کرد و جالب است بدانید آن اوایل خبری از ویژگی‌هایی مثل ریلز نبود.

http://amoozesh-agrcs.irبا استفاده از فیلترهای متنوع و افکت‌های جذاب Insta به‌آسانی می‌توانید پست‌ها و استوری‌هایتان را زیبا کنید. بعد از نوشتن کپشن، ممکن است غلط املایی در آن پیدا کنید و تصور کنید که به هیچ وجه نمی توان متن کپشن اینستاگرام را ویرایش کرد. اما این گونه نیست چرا که شما خیلی ساده و سریع می توانید کپشن پست اینستاگرامی دلخواه خود را ویرایش کنید.

۱۰- پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام

شاید نگران شوید که اگر دیگران در این شبکه اجتماعی پرطرفدار مزاحمتان شوند، چه کار باید بکنید؟ خوشبختانه این برنامه جذاب فکر همه‌جا را کرده است. اگر فردی ناشناس برایتان پیام‌های نامناسب یا تبلیغاتی می‌فرستد، به‌آسانی می‌توانید او را گزارش دهید و بلاک کنید. اینستا هم اکانت فعلی او و هم اکانت‌های دیگری را که بعداً ممکن است بسازد، بلاک می‌کند و او دیگر هیچ‌گونه دسترسی به حساب کاربری شما نخواهد داشت. برای اشتراک‌گذاری یک پست می‌توانید حداکثر ۱۰ فایل تصویر و ویدئو را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید